Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üstünkörü baktım da Hawkins çivilerle Luffy'lere saldırıyor,Zoro'da onları kurtarıcam diye hemen önlerini atlayıp kılıçlarla çivilerin bir kısmını karşılayıp bir kısmını yiyor galiba.Her şey bi anda olduğu için vücuduyla koka savunması yapamaması normal gibi aslında.

Zoro böbreğini kusarmis demek ki o saldırıda. Ciddi ciddi bir şey yazıyorum. Cevap veremeyeceğin her konuda işi dalgaya vurmaktan vazgeç artık Ferit.

@Monkey D. Dragon

Yarışa soktuğum yok hacı.
Ne dalgası len, Luffy'nin bu durumdan daha kötü halleri oldu, Hyouzu bile kesti Luffy'i.

Hyouzu kesmiş, Hody koparmış, Bellamy kokalı savunmaya rağmen kan kusturmuş ki bunları başkalarını korumaya çalışırken değil dövüş esnasında almış.

Ama Zoro bir anda başkasına dönen atağın önüne geçip, başkasını savunurken, koka yapmadan yara alınca, hem de en kötü jenerasyondan birinden alınca bunu basit bir saldırı oluyor.

Komik bile değil :hhh:

Luffy şöyle basit bir atakla yaralansa buraları kan götürüyordu.

Bence de Zoro'nun vücuduna koka basması gerekirdi.
Saldırı hem bir anda oluyor hem de Luffy'lere doğru. O an kılıçtaki becerisine güvenip savuşturmaya odaklanması daha mantıklı. Zoro'nun gözlemi pert zaten hangi çivi savunmasını aşacak nereye batacak ne bilsin.

Ne dalgası len, Luffy'nin bu durumdan daha kötü halleri oldu, Hyouzu bile kesti Luffy'i.

Hyouzu kesmiş, Hody koparmış, Bellamy kokalı savunmaya rağmen kan kusturmuş ki bunları başkalarını korumaya çalışırken değil dövüş esnasında almış.

Ama Zoro bir anda başkasına dönen atağın önüne geçip, başkasını savunurken, koka yapmadan yara alınca, hem de en kötü jenerasyondan birinden alınca bunu basit bir saldırı oluyor.

Komik bile değil :hhh:
Hani Zoro sağ kol seviyesi diyoruz ya hani Zoro Luffy'den hep güçlüydü diyoruz ya hani oradan şey ettim hani hani?

Hyzou Luffy'i kesmiyor. Zehirli iğne fırlatıyor. Hody ile denizin altında bir meyve kullanıcısı olarak dövüşüyor. Onu geçtim şu çiviri saldırısının Hordy'nin ısırma saldırısından daha güçlü olduğunu ya da Bellamy'nin en güçlü atağından daha güçlü olduğunu söylemek ayrı abes.

Ama haklısın Zoro yaralanmışsa o saldırıyla kesinlikle çok güçlü bir saldırıdır.

Onun dışında üslubunu değiştirmeyeceksen tartışmayalım. Ben azıcık ciddi yorum atmak istedim. Zoro fanı arkadaşlardan Luffy yaralansaydı yorum yapacakları bakış açısında yorum yapmalarını istedim o kadar.

Arc boyunca Zoro Luffy yarıştıracaksınız ya bu nasıl kindir iki tarafın . Hiç mi bu sahnelerden adam akıllı zevk almıyorsunuz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık