Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler her hafta yorumları okuyarak aynı şok oluyorum.Defalarca Roger'in öyle aman aman güçlü olmadığı gösterildi.Shiki savaşında şans yardımıyla bişiler yaptıgına özellikle basıldı.Herkesi ezim herkesi dövim diye bi dünya mı var?Zaten bu söylenen gösterilen bişeydi.Neden herkes şok olmus gibi davranıyor.

Roger Rafteli bulduktan sonra GL fethediyor.

Ama işliyor bu temaları göstere göstere.Ki oluşturduğu karakterleri bile başka kişilerden esinlenen bir kişi böyle bir işe girişmişte olabilir. Osmanlıda olabilir tabiki fakat Alman teması daha çok uyuyor gibi geldi bilemedim.
Sırf bıyıktan dolayı WB Osmanlı derim.
Birde tayfada ilk kez biri bir yonkou tarafından övüldü :D Lan insafsız Oda dövüşü neden göstermiyon:of:

Beyler her hafta yorumları okuyarak aynı şok oluyorum.Defalarca Roger'in öyle aman aman güçlü olmadığı gösterildi.Shiki savaşında şans yardımıyla bişiler yaptıgına özellikle basıldı.Herkesi ezim herkesi dövim diye bi dünya mı var?Zaten bu söylenen gösterilen bişeydi.Neden herkes şok olmus gibi davranıyor.

Son seferinde önüne çıkanı yenmiş. Bu anlamda herkesi yendi deniliyor. Mantıklı olanda bu zaten. Gl'yi fethetti deniliyor. Shiki gücü hakkında ağlıyor felan. Chinjao h.hakisi en aşmış kişi ve Yonkou Amiraller yenip Roger'ı asmaktan bahsediyor.

Hayatının bütün evresinden bahsedilmiyor. Roger doğuştan bu kadar güçlü değildir zaten. Caylaklıgı olmuştur
Yenilgi de görmüştür illa ki.

Adamlar sadece çizimlere bakıyor yazıları yarım yamalak okuyor. Sonra yorum yazıyor. Aynı sorundan bende muzdaribim.

Teach'in sözü vardı.Yumruklarla kazanamıyacağın dövüşler olacaktır gibisinden bi laf etmişti.Zaten saf güçle KK olunsaydı Kaido o ünvana sahip olmuştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık