Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Raftele gidenin kk olduğunu ben değil Bigmom diyor. Yonkou'nun biri Roger'in kk olmasını raftele gitmesine bağlıyorsa bunun anlamı raftele gidenin kk olacağı değil midir ? Sonuçta raftele giden bir kişi var o da kk olmadı mı ?
Mom bu bölümle açıkca raftele gitmenin tek eksiği olduğunu söylemiş, şimdi kadına göre raftelin yolunu bulsa yarın kk olacak, herneyse ben söylemek istediğimi söyledim :gamyon:
Bunun için Kaidonun üssüne girip çıkması gerek. Tabi diğer ponoglphyleri bulması ve sahiplerini de devre dışı bırakması gerek. Bunları yaptıktan sonra Raftele gitse de gitmese de çok bişi değişmez açıkçası. Sadece işi resmiyete dökmek kalır :D Benim demek istediğim bu. Reyli, Luffye shabondyde yerini söylese o da gitse KK mı sayılacaktı?

KK olmasını buna bağlamadı. Raftel'e gitti diye Roger'a KK dendiğini kimse söylemedi. Maceralarının sonunda yaptıkları yüzünden adama KK denmiş. Bunu bizzat Rayleigh söylüyor. Sen hala daha aynı şeyde ısrarcı olmaya devam ediyorsun. Raftel belki de korsanların her zaman ulaşmaya çalıştığı bir yerdi. Raftel'e ulaşma amaçlarının Korsan Kral olma ile alakası olmayabilir Roger zamanında.
Bu bölümden sonra bunları mı yazdın gerçekten :hhh::hhh: Ben söyleyeceğimi söyledim ilerde Roger'in ne olduğunu gördüğümüzde daha sağlıklı tartışırız :good:

Bu bölümden sonra bunları mı yazdın gerçekten :hhh::hhh: Ben söyleyeceğimi söyledim ilerde Roger'in ne olduğunu gördüğümüzde daha sağlıklı tartışırız :good:
Dostum bir şey açıklamıyorsun ki gülüp alaycı bir tutum sergilemekten başka. Ben sana bir çıkarım yapıyorum sen ise ortada olmayan bir şeyi Manga verisiymiş gibi sunuyorsun. Anlamış değilim seni.

Dostum bir şey açıklamıyorsun ki gülüp alaycı bir tutum sergilemekten başka. Ben sana bir çıkarım yapıyorum sen ise ortada olmayan bir şeyi Manga verisiymiş gibi sunuyorsun. Anlamış değilim seni.
Açıkca mangayı inkar ediyorsun sana ne açıklıyayım ? Kadın diyor, raftele gitti kk oldu, beni aptal yerine koydu aynı hatayı tekrar yapmam diyor. Raftele gitmek Roger'in en büyük başarısı olarak gözümüze sokuluyor bunun yanında kadın kitabeyi yenilerek kaybetmediğini bi hatası sonucu, Roger'de beklemediği bir gücün varlığıyla aptal yerine geçtiğini söylüyor.
Daha önemlisi kapak gibi ortamıza konuluyor herkesi yenmeye gerek olmadığı ama ne anlatayım ben sana ? Sen WB bile lafını kabul etmemişsin bunu mu tartışacaz :artiz:

Raftele gidenin kk olduğunu ben değil Bigmom diyor. Yonkou'nun biri Roger'in kk olmasını raftele gitmesine bağlıyorsa bunun anlamı raftele gidenin kk olacağı değil midir ? Sonuçta raftele giden bir kişi var o da kk olmadı mı ?
Mom bu bölümle açıkca raftele gitmenin tek eksiği olduğunu söylemiş, şimdi kadına göre raftelin yolunu bulsa yarın kk olacak, herneyse ben söylemek istediğimi söyledim :gamyon:
Raftel'e giden KK oluyor nedir yahu? Ahhhaha :D Bizim tayfa şimdi Raftel'e gitse kim bunlara KK diyecek? Herkese "lan vallaha Raftel'e gittik olm, inanmıyorsan aha Zoro'ya sor xd" falan mı diyecek Luffy?

Anlamadığın şey şu. Roger KK olacağım diye yola çıkmadı. O zamanlar öyle bir unvan da yoktu zaten. Roger yolculuk yaparken kitabeleri, Raftel'i falan öğreniyor ve bu uğurda ek bir yolculuk daha yapıyor. Tüm bu yolculukları sırasında yaptığı icraatlardan dolayı da insanlar ona KK demeye başlıyor.

Gelelim Bigmom meselesine. Bigmom Raftel'e ayak bastığım anda KK'yım demiyor. Raftel'den beklentileri var. Bizim bilmediğimiz şeyleri biliyor ya da tahmin ediyor. Bak yine diyorum; Bigmom "Roger Raftel'e ayak bastığı için KK oldu." falan demiyor. Yav Roger bulana kadar milletin Raftel'den haberi bile yoktu muhtemelen.

Raftel'e giden KK oluyor nedir yahu? Ahhhaha :D Bizim tayfa şimdi Raftel'e gitse kim bunlara KK diyecek? Herkese "lan vallaha Raftel'e gittik olm, inanmıyorsan aha Zoro'ya sor xd" falan mı diyecek Luffy?

Anlamadığın şey şu. Roger KK olacağım diye yola çıkmadı. O zamanlar öyle bir unvan da yoktu zaten. Roger yolculuk yaparken kitabeleri, Raftel'i falan öğreniyor ve bu uğurda ek bir yolculuk daha yapıyor. Tüm bu yolculukları sırasında yaptığı icraatlardan dolayı da insanlar ona KK demeye başlıyor.

Gelelim Bigmom meselesine. Bigmom Raftel'e ayak bastığım anda KK'yım demiyor. Raftel'den beklentileri var. Bizim bilmediğimiz şeyleri biliyor ya da tahmin ediyor. Bak yine diyorum; Bigmom "Roger Raftel'e ayak bastığı için KK oldu." falan demiyor. Yav Roger bulana kadar milletin Raftel'den haberi bile yoktu muhtemelen.
Kadın açıkca Raftele gittiği için Roger'in kendisini geçtiğini, ve raftele gidebilirse bir sonraki kk nin kendisi olacağını söylemiş bu bölüm hatta kim giderse raftele geri kalanı aptal yerine koyacak işte. Herneyse devam edelim seriyi takip etmeye bakalım herkesi yenmesi gerekiyormuymuş gerekmiyormuymuş.
Bu arada sen de mi diyorsun herkesi yenmiş...

Açıkca mangayı inkar ediyorsun sana ne açıklıyayım ? Kadın diyor, raftele gitti kk oldu, beni aptal yerine koydu aynı hatayı tekrar yapmam diyor. Raftele gitmek Roger'in en büyük başarısı olarak gözümüze sokuluyor bunun yanında kadın kitabeyi yenilerek kaybetmediğini bi hatası sonucu, Roger'de beklemediği bir gücün varlığıyla aptal yerine geçtiğini söylüyor.
Daha önemlisi kapak gibi ortamıza konuluyor herkesi yenmeye gerek olmadığı ama ne anlatayım ben sana ? Sen WB bile lafını kabul etmemişsin bunu mu tartışacaz :artiz:
Yahu Raftel'e gitti KK oldu nerde diyor Allah aşkına bunu göster bana? Hala daha aynı şey üzerindesin.

Aptal yerine geçtiğini o durum için belirtmedi. Şu anki durum için kastediyor. Roger zamanındaki gibi hata yapmayacağım diyor. Burda aynı hata olarak bahsettiği şey birilerinin ondan önce Raftel'e gitmiş olması. Poneglpyh'i çaldırmış olması değil. Roger zamanında ise Raftel'i bulana Korsan Kral diyorsalar dediğin doğru. Ama Rayleigh GL'yi fethettik diyor son seferimizde. Ve Raftel'i de bulmuşlar. Halk bu olayların sonucunda adama KK demiş. Şu an Raftel'i bulana KK demelerinin sebebi ise Roger. Adam hazinesini oraya bırakmış. İdamında da One Piece'ı oraya bıraktım ve bulun gibilerinden sözlerini söyleyip Büyük Korsan çağını başlatıyor. Şu an ki Yonkou hepsi onun peşinde. Halk bunun farkında ve bu yarışın içinde galip gelen o adayı bulacak. Savaş yapmadan o adayı biri bulamaz. Halk şu an için bunu böyle yorumluyor.

Chinjao bile Korsan Kral olmayı nasıl tanımlıyor. Amiral ve Yonkou'ları yenmek h.hakide aşmak gerçekten Roger'ı aşabileceğini mi sanıyorsun diyor. Sen de adama Hazine Avcısı gibi davranıyon.:S

Son yolculuğunda önüne kim çıktıysa yenmiştir bence. Çünkü Chinjao'nun açıklamasına göre adam devrinden en aşmış kişiydi.

Son düzenleme:
Kadın açıkca Raftele gittiği için Roger'in kendisini geçtiğini, ve raftele gidebilirse bir sonraki kk nin kendisi olacağını söylemiş bu bölüm hatta kim giderse raftele geri kalanı aptal yerine koyacak işte. Herneyse devam edelim seriyi takip etmeye bakalım herkesi yenmesi gerekiyormuymuş gerekmiyormuymuş.
Bu arada sen de mi diyorsun herkesi yenmiş...
Herkesi yenmiş diye bir şey demiyorum. Öyle bir beklentim de yok zaten. Ben diyorum ki insanlar senin gücüne, yaptıklarına ve çevrene bakarak bu unvanı vermişler.

Oda açık açık ülke temaları işliyor büyük karakterlerin oluşumlarına.BMde bildiğin Fransız teması var.Tüm saldırılar tatlılar yemekler falan faransız kültürüne ait. Hem Bmnin kendisinin cüce bir dev olması ve kafasındaki Napoleon şapkası bildiğin ispat ediyor.
Dofta İtalyan teması vardı,kolezyum falan fistan.
Kaidouda çin teması olacak gibi gözüküyor bu tahminim olsun.
WBnin eski amblemi nazi sembolü yani gamalı haç var.Ki kendisinin görüntüsü olsun biralarla resmediliyor oluşu olsun biraz Alman havası kattı bana.
Alabasta ve Crocoda arap israil teamsı göze batıyordu.

Bİr kaç tahminide ben ekleyeyim
Shanks işleneceği zaman rus teması işlenecek.Adam bildiğiniz içki eğlence farklı bir şey çıkmasını beklemiyorum fazla :D
BB ile amerika teması işlenebilir.Hem iki büyük düşman hemde obezitesi ve yeni güçlenmeye başlayacak güç oluyor oluşu bu izlenimi bıraktı.
WG ittifak devletlerini topluca temsil ediyor olabilir.Tek ülke olarak tahmin etmem gerekirse İngiltere daha tutarlı oluyor gibi gözüküyor.

Veee tabiki
Urouge reyiz bizi temsil etmekte.Yürüye dur aslanım benim:oleyo2:

Çay partisi başlayacakta , Sanji ile Luffy yeniden bir araya gelecekte felan fistan bir sürü olay. Şu editör açıklaması olmasa kafadan 2 yıl vardır derim bu arc için.

Luffy'de yine işi yokuşa sürüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık