Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olay tamamen Luffy'nin itibarı. Luffy Sanji'ye çok güveniyordu. Öyle ki Cracker'in ileri geri konuşmasına verdiği tepkiyi hepimiz hatırlıyoruz. Sanji ne etti? Gitti Cracker'in sana der dediği sözcüklerin aynısını söyledi. Sanji hangi sebeple olursa olsun bunu yapmamalıydı. Bu bir hatadır. Santajdan dolayı dayak yemesine eyvallah çektim ama Sanji Reyizz şu durumda hatalıdır. İçin kanayarak yazıyorum bunu ama orda Luffy'e tekme vurup böyle sözler sarf etmesi Luffy'e olan güvenini inancını benim gözümde zedelemiştir. Sen kaptanına bana böyle peşkeş çekiyorlar diyemiyor musun? Böyle bir durum var diyemiyor musun? Ordakilerin alayı senin zaten zorunda olduğun için öyle davrandığını anlayamıyor mu?

Sen KK olacak adamın sol kolu olacak adamsın. Böyle bir durumda dik durmalıydın, kaptanına güvenmeliydin.
Sanji'nin orada koruması gereken şeyler listesi :

1-Zeff ve Baratie
2-Nami'nin hayatı
3-Luffy'nin hayatı
4-Elleri

Adam bunları koruma refleksiyle öyle sözler sarf ediyor. Genede söylediği için suçludur dersin eyvallah ama paldır küldür koca Germa'nın içine plansız dalan Luffy'nin hiç mi kabahati yok sorarım size koca ülke + kerdeşler ve baba + yokuou tayfası var karşıda farkındaysanız.

Luffy veya Zoro olsa kelepçeye aldırmaz.
Kelepçe patlasa bile busoshoku haki var adamlarda. Dofun tellere tokat atan luffy'in Kolları çizmez bile.

Sanji'nin orada koruması gereken şeyler listesi :

1-Zeff ve Baratie
2-Nami'nin hayatı
3-Luffy'nin hayatı
4-Elleri

Adam bunları koruma refleksiyle öyle sözler sarf ediyor. Genede söylediği için suçludur dersin eyvallah ama paldır küldür koca Germa'nın içine plansız dalan Luffy'nin hiç mi kabahati yok sorarım size koca ülke + kerdeşler ve baba + yokuou tayfası var karşıda farkındaysanız.
Burda Sanji'nin Luffy'nin hayatını düşünmesine gerek yok. Luffy oraya geldiyse senin onu düşünmene gerek yok. Kaptanına güveneceksin. O kendini riske de sokuyorsa demek ki bunu istiyordur. Oraya peşinde Nami'yi de getiriyorsa Luffy onu da koruyacaktır. Sanji'nin Nami'nin ve Luffy'nin hayatını düşünmesi bu noktada gerekmiyor. Kaptan olarak Luffy hepsininin sorumluluğunda onları korumak olarakta alabilirsin bunu.

Ayrıca sabahtan beri santaja boyun eğip dayak yedi eyvallah dediğimi dedim. Ama ne sebeple olursa olsun Kaptanına orda o sözleri söylememelisin. Bu yanlıştır benim açımdan.

Burda Sanji'nin Luffy'nin hayatını düşünmesine gerek yok. Luffy oraya geldiyse senin onu düşünmene gerek yok. Kaptanına güveneceksin. O kendini riske de sokuyorsa demek ki bunu istiyordur. Oraya peşinde Nami'yi de getiriyorsa Luffy onu da koruyacaktır. Sanji'nin Nami'nin ve Luffy'nin hayatını düşünmesi bu noktada gerekmiyor. Kaptan olarak Luffy hepsininin sorumluluğunda onları korumak olarakta alabilirsin bunu.

Ayrıca sabahtan beri santaja boyun eğip dayak yedi eyvallah dediğimi dedim. Ama ne sebeple olursa olsun Kaptanına orda o sözleri söylememelisin. Bu yanlıştır benim açımdan.
Luffy en son korurum sandığında tayfa dağıldı sabondy de

daha önce farkeden oldu mu bilmiyorum ama son sayfada sanji elinde kılıç tutuyor. tayfamızın yeni kılıç ustası hayırlı olsun.

Güzel bir yeri yakalamışsın ama kılıç değil bence o.
Kolundaki bileziği göstermeye çalışıyor olabilir. Luffy farketmez ama nami farkedebilir.

Sanjiyi suçlayanları gerçekten anlamıyorum.Ne bekliyordunuz boynuna mı atlayacaktı yonkounun mekanında luffynin.Zeffin hayatı söz konusu az bile yapıyor.

Luffy en son korurum sandığında tayfa dağıldı sabondy de
Luffy koruyamazsa Sanji hiç koruyamaz. Ayrıca o ara tecrübesiz oldukları çok ortadaydı. Şu an 2 yılın ardından tayfa farklı bir konumda oldu. Luffy'de öyle. Sanji'nin şu an savunulacak tarafı yok.

Şunu anladım tayfa büyük Yonkou tayfalarının ki gibi bir konumda değil. Nerede olurlarsa nasıl bir durum olursa olsun Kaptanına her zaman güvenecen bu kadar basit işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık