Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıl öncesinden örnekler vermeyin. Tayfada artık birbirine güven konusunda sorunlar çıkmamalı. Gidip Robin örneğini vermeyin. Ya da Nami'nin şaşırmasına giydirmeye gerek yok. Yola çıktıklarında hatta 2 sene öncesinde Luffy'nin abisi Ace'i öldüğünde bile bu tayfa artık anlamış olmalı zaaflarını.

Yola bunu bilerek devam ettiler. Bunu bile bile 2 sene daha güçlendiler.

Sanji ve tayfadaki herhangi birine her ne sebep ile olursa Luffy'e böyle tavırlar sergilememesi gerekir.
Hep bunlar Luffy ağırlığını koyamadığı için oluyor. Zoro'dan başka Luffy'yi sallayan yok. Zoro ama Luffy'nin gözünün içine bakıyor, harekete geçmek için tek lafı kafi geliyor.

Alpamis'e katılıyorum kaptanına dediklerine bak . Luffy şunları bi paketlese gözünün önünde big mom'ı yenip sanjiyi bıraksa çok cool olur.

GAMBIT

daha önce farkeden oldu mu bilmiyorum ama son sayfada sanji elinde kılıç tutuyor. tayfamızın yeni kılıç ustası hayırlı olsun.

Ne desin? Ağlayarak kurtar beni mi desin? Karşı tarafı küçümsemeyin yahu. Orda hiç bir plan olmadan, saçma sapan bi vaziyette iki üç kişilerken bunu mu desin Sanji. Diyemezdi lakin böyle de dememeliydi. Bir defa edeceği lafı beş defa dedi, üstüne tekme attı. Sırf ikna edicem diye aileyi, kaptanını küçük düşürdü, rezil etti. Normalde bu tarz durumlarda şifreli konuşmalar olması lazım. Şifreden kasıt Luffy ve Nami'nin mevzuyu anlayabileceği bir kaç kelime. En azından onlardan vazgeçmediğini. Böylelikle Luffy'de telaşa kapılmaz adam akıllı bi plan yapılıp ona göre hareket edilirdi. Luffy'nin kafası basmasa bile Nami olayı anlar, role devam edip Luffy'i çekip giderlerdi. Şu mertebeye gelmedi ya tayfa.. hala güven sorunları, boş laf dizmeler, bayatlamış dramatize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık