Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değilde senin spoiler yalan oldu onu fake çıkmasına mı sevinsem bu bölüm reyizin bizi üzdüğüne mi üzülsem :(
Bence bir planı var. Dövüş anında açıklar. Bir de kelepçe falan var. Umarim Luffy Rayleigh`ten kelepçe çıkarmayı öğrenmiştir. Reyiz beni üzmedi. Tayfadaki en aklı başında insan o. Böyle gelişigüzel hareket etmez. Bölüm yorumları bana Yaşlı Adam ve Beyaz Atı hikayesini hatırlattı. Çok çabuk karar veriyoruz.
http://sahriye.blogspot.com/search/label/Yaşlı Adam ve Beyaz Atı

Olay tamamen Luffy'nin itibarı. Luffy Sanji'ye çok güveniyordu. Öyle ki Cracker'in ileri geri konuşmasına verdiği tepkiyi hepimiz hatırlıyoruz. Sanji ne etti? Gitti Cracker'in sana der dediği sözcüklerin aynısını söyledi. Sanji hangi sebeple olursa olsun bunu yapmamalıydı. Bu bir hatadır. Santajdan dolayı dayak yemesine eyvallah çektim ama Sanji Reyizz şu durumda hatalıdır. İçin kanayarak yazıyorum bunu ama orda Luffy'e tekme vurup böyle sözler sarf etmesi Luffy'e olan güvenini inancını benim gözümde zedelemiştir. Sen kaptanına bana böyle peşkeş çekiyorlar diyemiyor musun? Böyle bir durum var diyemiyor musun? Ordakilerin alayı senin zaten zorunda olduğun için öyle davrandığını anlayamıyor mu?

Sen KK olacak adamın sol kolu olacak adamsın. Böyle bir durumda dik durmalıydın, kaptanına güvenmeliydin.

Olay tamamen Luffy'nin itibarı. Luffy Sanji'ye çok güveniyordu. Öyle ki Cracker'in ileri geri konuşmasına verdiği tepkiyi hepimiz hatırlıyoruz. Sanji ne etti? Gitti Cracker'in sana der dediği sözcüklerin aynısını söyledi. Sanji hangi sebeple olursa olsun bunu yapmamalıydı. Bu bir hatadır. Santajdan dolayı dayak yemesine eyvallah çektim ama Sanji Reyizz şu durumda hatalıdır. İçin kanayarak yazıyorum bunu ama orda Luffy'e tekme vurup böyle sözler sarf etmesi Luffy'e olan güvenini inancını benim gözümde zedelemiştir. Sen kaptanına bana böyle peşkeş çekiyorlar diyemiyor musun? Böyle bir durum var diyemiyor musun? Ordakilerin alayı senin zaten zorunda olduğun için öyle davrandığını anlayamıyor mu?
+1
Luffy'e güvenmeli artık tayfa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık