Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya Nami nin arlong Arca döndü bu olay ailesiyle tehdit ediliyor klasik Luffyy kurtaracak Sanjiyi duygusallık bağlanacak onun yerine adam akıllı takımca savaşılsa daha iyi olurdu

bastım çok iyiye oyumu beee:) sanji zeff i lufyden daha öncelikli tutuyor. bu zeff in lufy kadar güçlü olmayıp kendını koruyamayacağından da olabılır, geçmişteki zeff ile geçirdiği anılarının kendisinde lufylerle geçirdikleri zamana kıyasla daha önemli bir yere sahip olduğundanda olabilir.
sanji reyiz lufy i kışkırtıyor gitmiyceğinide biliyor amacı lufy e tüm vinsmokeleri dövdürttmek olabilir(kendiside dahil). Böylece kendisini tayfanın başına açtığı bu olaylardan dolayı cezalandırmış olup zeff ede zarar gelmemesini planlamış olabilir. bölüm gayet iyidi bence.

Sanji'ye laf yok. Bu sitede Sanji ve Luffy'i ayrı ayrı ne kadar sevdiğimi birçok kişi biliyor. Sanjiye kızdım ve Luffy'nin duruma ciddi üzüldüm ama durum yine anlaşılır geliyor. Sanji zeki adam Luffy gibi spontane hareket eden biri değil. Bir plan kuracaktır illaki.

Ayrıca Cracker'in Big-Mom'ın kucağına düşmesini daha fazla isterdim. :D

Artık Sanjinin ölümü ile ilgili teorilere inanmaya başladım. Bu olayı ölümden başka bir şey temizlemez . Biz de arkasından keşke ölmeseydi ne delikanlı adamdı der dururuz.

+1 gel de Zoro ve Dof fanlarına anlat bunu. :/

Bu arada Nami'nin sondaki ifadesi üzdü. :/
Sanji'yi sevmeyen yine sevmez pek de umrumda değil o yorumlar ama Sanji ne yaptı ki, tayfada işi ne, Luffy'ye ihanet etti, tayfada istemeyiz gibi durumu düz bile denilemeyecek saçma bi mantıkla değerlendirenlere benim lafım.
Sanji'ye kızabilirsin, yanlış yaptı diyebilirsin ama gereksiz ve boş bi karakter muamelesi yapamazsın, yaparsan bunun adı nankörlüktür.

Yorumlar güldürdü. :/ Foruma boşuna günübirlikçi demiyoruz. 3 sayfada Sanji'yi aforoz ettiniz. Hepinizden iğreniyorum. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık