Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağlayıp zırlayıp mı? Kim ağlamasını zırlamasını istiyordu Reyizden? 2 tane adam ve 2 tane dost birbirine ağlayarak mı yardım et der? Bildiğin Sanji olayı anlatabilirdi Luffy'e. Kaptanın o senin. Tayfa ve kaptan olarak geleceğiniz hedeflediğiniz nokta belli. Sen bu durumu Luffy'e anlatmayacaksın da kime anlatacaksın?
O an nasıl davranması gerekiyorsa öyle davrandı. Bir bölüm sonra dövüş anında olayı anlatmayacağını bilemezsin. Hem orada anlatamaz diyorum sana.

@Honey Badger
Keşke ölsen Ferit. :(

@Alpamis
Hasan amma içerlemişsin la. Tekmeyi Luffy değil de sen yemiş gibisin. :D

Hadi diyelim Sanji orada ağlaya zırlaya "Yhaa bunlar Zeff babamı öldürecekler yardım et Luffy. sss" dediğini farz edelim. Peki ya sonra? Baratie'nin oralarda bir ekip olmadığını nereden biliyorsunuz? Belki bir den den mushi ile anında Zeff tayfasının infaz emrini verecekler. Bu durumda ne olacak? Amma duygusal bakıyorsunuz yav olaya. Ne olursa olsun kaptana güvenmeli diye bir şey yok çünkü ne kaptanın ne de tayfanın öyle bir gücü var. Luffy'nin her şeye gücü yetmez, yetemez.

Bazıları da Zoro olsa çoktan kesmişti hepsini diyor. Birincisi; bu durum Zoro'nun beyinsiz olduğunu gösterir. İkincisi de; Sanji'nin kardeşleri Zoro'yu ortalarına alıp top niyetine oynar.

Hayır hatalı falan dersiniz anlarım da hainliğe kadar gitmeye başladı sohbet. :/
Sanji'nin Zeff yüzünden kaybettiği yerde Zoro'yu nasıl bu kadar ezdin anlamadım. Birde millete laf atarsınız Zoro fanlığı diye sen böyle yazarsan millete cevap hakkı doğar. Şimdi gerekçeleri ile açıkla bize Zoro nasıl kaybediyor bizde bilelim.

O an nasıl davranması gerekiyorsa öyle davrandı. Bir bölüm sonra dövüş anında olayı anlatmayacağını bilemezsin. Hem orada anlatamaz diyorum sana.

@Honey Badger
Keşke ölsen Ferit. :(
Nasıl anlatamaz yahu? Anlatsın. Bir iki santaja beli mi bükülecek bu tayfanın? Birbirine girme noktasına mı gelecekler? Kaptanına böyle laflar mı söyleyeceksin?

Git bunu bir Yonkou tayfasında düşün?

Ben Sanji'nin bilerek dayak yemesini bile anlayışla karşılıyorum. Ama Kaptan'ına güvensizlik belirtisidir bu.

Ağlayıp zırlayıp mı? Kim ağlamasını zırlamasını istiyordu Reyizden? 2 tane adam ve 2 tane dost birbirine ağlayarak mı yardım et der? Bildiğin Sanji olayı anlatabilirdi Luffy'e. Kaptanın o senin. Tayfa ve kaptan olarak geleceğiniz hedeflediğiniz nokta belli. Sen bu durumu Luffy'e anlatmayacaksın da kime anlatacaksın?
Tabi yahu judge kek yapar ichiji çay demler beraber oturup yiyip içip konuşurlardı. Tüh sanji aptallık yaptı :/

Nasıl anlatamaz yahu? Anlatsın. Bir iki santaja beli mi bükülecek bu tayfanın? Birbirine girme noktasına mı gelecekler? Kaptanına böyle laflar mı söyleyeceksin?

Git bunu bir Yonkou tayfasında düşün?

Ben Sanji'yi anlıyorum. Bak adamın bilerek dayak yemesi bile anlayışla karşılıyorum. Ama Kaptan'ına güvensizlik belirtisidir bu.
Bükülecek tabi la. :/ Kim ki bu tayfa? Yonkou mu arkadaş? Nw'de yavaş yavaş adları duyulan çaylak bunlar. Bükülecek de eğilecek de. Ortada bir ihanet mi var ki hemen beli mi bükülecek diyorsun? Karşılarında en büyük dört korsandan biri ve şeytani bir ordunun başı var. Kırılmadığına dua et sen ne bükülmesinden bahsediyorsun?

Sinestram

Bükülecek tabi la. :/ Kim ki bu tayfa? Yonkou mu arkadaş? Nw'de yavaş yavaş adları duyulan çaylak bunlar. Bükülecek de eğilecek de. Ortada bir ihanet mi var ki hemen beli mi bükülecek diyorsun? Karşılarında en büyük dört korsandan biri ve şeytani bir ordunun başı var. Kırılmadığına dua et sen ne bükülmesinden bahsediyorsun?
Kaptanının kafasına tekme atıp aşağılık diyor. Büyütülecek bir şey yok.

Sanji'nin Zeff yüzünden kaybettiği yerde Zoro'yu nasıl bu kadar ezdin anlamadım. Birde millete laf atarsınız Zoro fanlığı diye sen böyle yazarsan millete cevap hakkı doğar. Şimdi gerekçeleri ile açıkla bize Zoro nasıl kaybediyor bizde bilelim.
Gerekçeye falan gerek yok. Orada Judge ve Sanji'nin 4 kardeşi var. Yalama yaparlar Zoro'yu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık