Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LuLz

Dikkat Eden Oldumu bilmiyorum Babası Sanjiyi sırf zeffle tehdit etmiyor ellerini almaktan bahsediyor. kollarındaki bileklik tarzı şey dikkatimi çekti .

Dikkat Eden Oldumu bilmiyorum Babası Sanjiyi sırf zeffle tehdit etmiyor ellerini almaktan bahsediyor. kollarındaki bileklik tarzı şey dikkatimi çekti .

Sanji'yi, kendiyle tehdit edemezler, zaten adama ihtiyaçları var. Mom'a yarım damat mı verecekler? Sormayacak mı, bunun eli kolu kopmuş diye Mom, bunun yerine sağlamından bir tane ver demez mi?

Önceki bölümlerde Reiju taktı.
Sanji'yi, kendiyle tehdit edemezler, zaten adama ihtiyaçları var. Mom'a yarım damat mı verecekler? Sormayacak mı, bunun eli kolu kopmuş diye Mom, bunun yerine sağlamından bir tane ver demez mi?
O kadar teknoloji var. Yaparlar bi yapay el.

Sanji'nin durumunu nasıl Usopp ve Robin ile bir tutuyorsunuz anlamıyorum. Usopp bencilliğinden hakaret etti, Robin tayfayı tanımıyordu. Ben Sanji'nin bencilliğini göremiyorum burada ya da tayfaya güvensizliğini.

Size olacakları soylim...Sanji Luffye sert yapıp gönderecek....Luffyde söylene soylene ayrılıp copper lari bekleyecekler ...copper gilde gerçeği öğrenip luffye tam ayrilacakken anlatacak ondan sonra Luffyi durdurabilen çıksın ortaya .........Yalniz bu haftaki bölümde Luffy , Big Momin gücünü duyduğunda oda bir şeymi dedi.. ..benim sınırlı halimi görün bir de demesi baya ilginçti
!

Rayleigh zamanında Camie den tasmayı Nasıl çıkardıysa burda da Luffy bilekliği çıkaracaktır bu haki seviyesinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık