Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 2781

Sonu fazlasıyla duygusaldı,Robin'nin Enies Lobby arcındaki sahneleri gibiydi.Big Mom'un havayı kontrol etme gücü garip geldim,ruh ruh meyvesi yemiş birinin havayı kontrol etmesi fazlasıyla garip.Büyük ihtimalle ruhlardan bir bulut yarattığı yönünden olduğunu düşünüyorum.Ayrıca Chopper ve Carrot o aynaları güzel kullanıcak bence yoksa boşuna 5-6 bölüm o aynaların içinde geçmez.İncelemeye,live reactionlara bakmak isterseniz.^^

Cracker bildiğin perte çıkmış. Aklına Kaido gelen var mı benden başka? (Onceki sayfaları okumadim da)

Hani tek başına Mom ve tayfasını yiyebilir izlenimini uyandırdı bende. Bir vuruşta tatlı komutan tekleyebilir. Öte yandan tatlı komutanlar pek zarar veremez ona bence.

Mom gidici, hep söyledim gene söylüyorum.
yiyebilecek gücü olsa bir dakika bile bekleyeceğini sanmam.Öyle bir karakterde değil Kaido.3 yonkou tayfası da birbirine eşit.Kiminin müttefiki fazla kimisinin as tayfası güçlü.Wb ise bunlardan ayrılıyor benim gözümde.O tayfa ve müttefikler ile diğer yonkouları bile alır.

Kral

Sonu fazlasıyla duygusaldı,Robin'nin Enies Lobby arcındaki sahneleri gibiydi.Big Mom'un havayı kontrol etme gücü garip geldim,ruh ruh meyvesi yemiş birinin havayı kontrol etmesi fazlasıyla garip.Büyük ihtimalle ruhlardan bir bulut yarattığı yönünden olduğunu düşünüyorum.Ayrıca Chopper ve Carrot o aynaları güzel kullanıcak bence yoksa boşuna 5-6 bölüm o aynaların içinde geçmez.İncelemeye,live reactionlara bakmak isterseniz.^^

Geçen hafta videolarını keşfettim.Güzel anlatıyosun mantıklar uyuşuyor.:D:respect:

Aha size ateş
Aha size yıldırım
İki elinde de yüzükler var, alakası olabilir?

Aha size ateş
Aha size yıldırım
İki elinde de yüzükler var, alakası olabilir?
Dediğin gibi yüzüklerde keramet olabilir.Tılsımlı yüzük veya antik dönemden kalan yüzükleri takmış olabilir.Yanlış hatırlamıyorsam BB'nin ellerinde de bu tarz yüzükler vardı...

Güzel bir şey daha gördüm.
Luffy'nin de bir elinde elektrik diğer elinde ateş var. :oleyo2:
Bu ciddi değil. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık