Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ve Sanji old crew Eiichiro Oda olay örgüsü her daim kişiye,olaylara ve önemlerine göre işlemeyi bilmiştir bundan ötürü bu arc da Sanji için çok daha farklı bir biçimde işlenecek ilk teorim Sanji'nin sağlam bir powerup alacağı ve önemini bir kez daha kanıtlayacağı diğer teorim ise Luffy'nin bir şekilde Mom ile ittifak kuracağı ve bundan da öte Mom'un saygısını kazanacağı ve bunun sebebini soracak olursanız luffy kaido nun karşısına çıkacak kendi filosu bile yetmez ama Mom'un yanında olması olayların seyrini büyük ölçüde değiştirir.

Sanji nin hayatindan sonra zoro nun hayatina gecis yapar gibi geliyor yaslanip olecez artik ya

Size olacakları soylim...Sanji Luffye sert yapıp gönderecek....Luffyde söylene soylene ayrılıp copper lari bekleyecekler ...copper gilde gerçeği öğrenip luffye tam ayrilacakken anlatacak ondan sonra Luffyi durdurabilen çıksın ortaya .........Yalniz bu haftaki bölümde Luffy , Big Momin gücünü duyduğunda oda bir şeymi dedi.. ..benim sınırlı halimi görün bir de demesi baya ilginçti
!
O son kısım benimde dikkatimi çekti. Luffy fazla güveniyor kendine Yonkou karşısında bile.

BigMom gidici gibi tipik arc bossu ortamı hazırlıyor E.oda.

Size olacakları soylim...Sanji Luffye sert yapıp gönderecek....Luffyde söylene soylene ayrılıp copper lari bekleyecekler ...copper gilde gerçeği öğrenip luffye tam ayrilacakken anlatacak ondan sonra Luffyi durdurabilen çıksın ortaya .........Yalniz bu haftaki bölümde Luffy , Big Momin gücünü duyduğunda oda bir şeymi dedi.. ..benim sınırlı halimi görün bir de demesi baya ilginçti
!
Aynen dediğin gibi olmasını bekliyorum.

Cracker bildiğin perte çıkmış. Aklına Kaido gelen var mı benden başka? (Onceki sayfaları okumadim da)

Hani tek başına Mom ve tayfasını yiyebilir izlenimini uyandırdı bende. Bir vuruşta tatlı komutan tekleyebilir. Öte yandan tatlı komutanlar pek zarar veremez ona bence.

Mom gidici, hep söyledim gene söylüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık