Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Altından illa ki bir şey çıkacak. Ama yöntemi güzel değildi. Özellikle Cracker' in der dediği sözcükleri söylemiş olması kötüydü.
Hacı,Sanji bu cümleleri Craker zamanında söylemiş bende bunları söyleyeyim diye seçmedi.O ana uygun en sert sözler bunlardı ve Luffy ve Naminin bazı şeyleri anlaması için oldukça sert sözler seçmeliydi ki ortada bir terslik olduğunu anlasın.Sanji bile bile kimseye böyle kötü sözler sarfedecek birisi değil.
Plan konusunda Namiyi bile geçecek birisi Sanji ki Big Mom ın gemisine nasıl saldırdıklarını gördük.Biraz şansa da olsa Crocodile ın pllanlarını bozan isim de Sanji idi.

@Erkan12
Aynen sırf havayı ısıtıyor biraz diye bu kadar güçlü tasvir edildi.

@Blackraven
BB ve Momu gördük aynen. Shankste tamamen süpriz konumunda. Sadece haki master olduğunu biliyoruz.

Kaidou ise bence en güçlü Zoan olarak tanıtılacak ve ejderha meyvesine sahip olacak. Muhteşem fiziksel güç ve en güçlü zoan onu zaten serinin zirvesi yapmaya yeter.

Sanji'ye söz söyleyenleri toplama kamplarına götürüp yakacaksın :artiz:
O ortamda bulunan tüm beyinleri toplasan Sanji'nin zekasının yarısına sahip olamazlar. Sanji'den Luffy ve Zoro gibi aptal olmasını bekleyemezsin bu adam daima zekasını konuşturdu biz böyle tanıyoruz adamı.
Luffy Zoro'nun sözünü dinlemeli ve Sanji'yi rahat bırakmalıydı çünkü eninde sonunda reis geri gelecekti ama Luffy'de sonuçta Luffy olduğu için öyle davranmazdı yanı herkes kendine yakışanı yapıyor.

Sanji'nin gelecek bölümlerde derdini tam anlamıyla anlatacağını düşünüyorum ve Luffy'nin bunu anlayacağını umuyorum.
Reis'in tek yanlışı tayfayı kurtarırken kendisini kurtarmamasıydı.

Bu arada bölüm çok güzel olmuş Oda'nın bir bölümde işi hızlandırması bana tuhaf geldi, belkide artık kendi yazdığı saçmalıklardan sıkılıp güzel bir bölüm vermeye karar vermiştir, teşekkür ediyorum :respect:

Son düzenleme:
Sanırsın seriyi sen yazıyosun. O kadar kesin cümleler .s
Hoşuna gitmedi yani kesin konuşmam. Sana mantıklı bir açıklama yaptım, açıklamam hoşuna gitmediyse ''sanırım seriyi sen yazıyorsun'' diye laf atmanın bir manası yok. Hatırlarsan ''laf salatası'' dedim diye bana uyarı çekmiştin, şimdi bu uyarının aynını birde kendi kendine çek istersen.

@Erkan12
Aynen sırf havayı ısıtıyor biraz diye bu kadar güçlü tasvir edildi.
Işık küresine ruh eklemiş, nasıl ki bulutları oluşturan hava taneciklerine koyduysa, tutupta buna direk güneşin aslını kontrol ediyor demek zaten mantıksız, açıklamam sana da mantıklı geldi haliyle.

Hoşuna gitmedi yani kesin konuşmam. Sana mantıklı bir açıklama yaptım, açıklamam hoşuna gitmediyse ''sanırım seriyi sen yazıyorsun'' diye laf atmanın bir manası yok. Hatırlarsan ''laf salatası'' dedim diye bana uyarı çekmiştin, şimdi bu uyarının aynını birde kendi kendine çek istersen.

Işık küresine ruh eklemiş, nasıl ki bulutları oluşturan hava taneciklerine koyduysa, tutupta buna direk güneşin aslını kontrol ediyor demek zaten mantıksız, açıklamam sana da mantıklı geldi haliyle.
Ne biliyim ufak güneşçik gibi bir şey oluşturuyor diye düşünmüştüm. O güneşi direk üstüne atsana birisinin Entei gibi bir patlama oluşabilir belki. Çok zayıfa indirgemişsin :/

Hacı,Sanji bu cümleleri Craker zamanında söylemiş bende bunları söyleyeyim diye seçmedi.O ana uygun en sert sözler bunlardı ve Luffy ve Naminin bazı şeyleri anlaması için oldukça sert sözler seçmeliydi ki ortada bir terslik olduğunu anlasın.Sanji bile bile kimseye böyle kötü sözler sarfedecek birisi değil.
Plan konusunda Namiyi bile geçecek birisi Sanji ki Big Mom ın gemisine nasıl saldırdıklarını gördük.Biraz şansa da olsa Crocodile ın pllanlarını bozan isim de Sanji idi.
Aynen. Sanji olmasa Arabastada timsahlara yem oluyorlardı. Ya sa Little Gardenda mum heykel oluyorlardı.

Bu Zeus , Prometheus'u tutma olayı da ruh meyvesinin cansız nesneleri canlandirmasidir. Güneş ve Bulutlara ruh koymuş istediği an hava olaylarını değiştiriyor olabilir.
Güneşi bilmem de bulut olası duruyor. Hatırlarsan Mom'ın bölgeye girildiği anlaşılsın diye kar yağan bir alan vardı.

MDL_Roronoa

Sanji'ye söz söyleyenleri toplama kamplarına götürüp yakacaksın :artiz:
O ortamda bulunan tüm beyinleri toplasan Sanji'nin zekasının yarısına sahip olamazlar.
Sanji'den Luffy ve Zoro gibi aptal olmasını bekleyemezsin bu adam daima zekasını konuşturdu biz böyle tanıyoruz adamı.
Luffy Zoro'nun sözünü dinlemeli ve Sanji'yi rahat bırakmalıydı çünkü eninde sonunda reis geri gelecekti ama Luffy'de sonuçta Luffy olduğu için öyle davranmazdı yanı herkes kendine yakışanı yapıyor.

Sanji'nin gelecek bölümlerde derdini tam anlamıyla anlatacağını düşünüyorum ve Luffy'nin bunu anlayacağını umuyorum.
Reis'in tek yanlışı tayfayı kurtarırken kendisini kurtarmamasıydı.

Bu arada bölüm çok güzel olmuş Oda'nın bir bölümde işi hızlandırması bana tuhaf geldi, belkide artık kendi yazdığı saçmalıklardan sıkılıp güzel bir bölüm verdi bize teşekkür ediyorum :respect:
entry-nick uyumu :sapkali:

Zeff dediğimiz adam dünkü yeni yetme değil ki adam eski bir korsan zamanında grand line da dolaşmış Sanjinin aman dilemesini duysa ağzına tahta bacağıyla vurur Zoronun da dedeği gibi bu bir korsancılık oyunu değil.
Hem luffye hem Zeffe güvenmiyor
Sanjiye yapılan şantajı Zoro'ya deneseler. Marimo döner bıçaklarıyla dalardı .
Zoro tehtid edeni koshiroda kendine gelenleri keserdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık