Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 843: Vinsmoke Sanji

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Zeus , Prometheus'u tutma olayı da ruh meyvesinin cansız nesneleri canlandirmasidir. Güneş ve Bulutlara ruh koymuş istediği an hava olaylarını değiştiriyor olabilir.
Hacı ben bunu uzun süredir düşünüyorum fakat bu dediğimiz biraz mantıksız.

Bulutları geçelim , Evrende sadece bir güneş vardır. Bu kadın güneşe ruhunu koysa ve sürekli ruh gücüyle güneşi kontrol etse sadece kullandığı bölgede bir değişiklik olmaz dünyanın diğer bölgelerinde de güneşin yokluğu ya da üzerinde yaşanan değişikliklerin sebepleri görülür. Böyle bir şey de mümkün olmayacağı için bu teorimiz yatıyor malesef. Tabi bu kral hakisi ya da başka şeylerin bu tür güçleri kullanmasına imkan kıldığı olasılığını arttırıyor.

Altından illa ki bir şey çıkacak. Ama yöntemi güzel değildi. Özellikle Cracker' in der dediği sözcükleri söylemiş olması kötüydü.

Bulutları geçelim , Evrende sadece bir güneş vardır. Bu kadın güneşe ruhunu koysa ve sürekli ruh gücüyle güneşi kontrol etse sadece kullandığı bölgede bir değişiklik olmaz dünyanın diğer bölgelerinde de güneşin yokluğu ya da üzerinde yaşanan değişikliklerin sebepleri görülür. Böyle bir şey de mümkün olmayacağı için bu teorimiz yatıyor malesef. Tabi bu kral hakisi ya da başka şeylerin bu tür güçleri kullanmasına imkan kıldığı olasılığını arttırıyor.
Belki ülkesinin yapay güneşi vardır.

Bu kadaın bana çok zayıf geliyor nedense, gücü çevresel etkisi falan fazla ama bireyselde çok da önemi yok gibi. Fiziksel dayanıklılıkta falan sıkıntı çeker diye düşünüyorum.

Belki ülkesinin yapay güneşi vardır.

Bu kadaın bana çok zayıf geliyor nedense, gücü çevresel etkisi falan fazla ama bireyselde çok da önemi yok gibi. Fiziksel dayanıklılıkta falan sıkıntı çeker diye düşünüyorum.
Hacı ortada tanrısal isimler var sanmıyorum ortada yapaylık olacağını :D

Basit, güneşi ortamdaki ışığı kullanarak oluşturabilir. Logia'lar nasıl etrafı kendi elementlerine çeviriyor, hava soğuk olmamasına rağmen Aokiji bir adayı buza çevirebiliyor, Ace her gün kar yağan bir adaya gittiği vakit kar yağdırmıyor.

Bulutlar zaten kolay iş, güneş dediğin şeyde ortamdaki ışığa bir şekilde ruh koyup, buradan da bir ışık kütlesi oluşturmuş, buna da güneş demişler.

Basit, güneşi ortamdaki ışığı kullanarak oluşturabilir. Logia'lar nasıl etrafı kendi elementlerine çeviriyor, hava soğuk olmamasına rağmen Aokiji bir adayı buza çevirebiliyor, Ace her gün kar yağan bir adaya gittiği vakit kar yağdırmıyor.

Bulutlar zaten kolay iş, güneş dediğin şeyde ortamdaki ışığa bir şekilde ruh koyup, buradan da bir ışık kütlesi oluşturmuş, buna da güneş demişler.

Güneşi sadece ışıkla tanımlamak yanlış olur ve sadece ışıkla oluşturulan bir güneşin herhangi bir yıkıcı gücü olmaz.

Güneşi sadece ışıkla tanımlamak yanlış olur ve sadece ışıkla oluşturulan bir güneşin herhangi bir yıkıcı gücü olmaz.
Yıkıcı gücü yoktur zaten, sadece havayı değiştiriyor bu kadın, tutupta güneş ile milleti yakmıyordur. Nami nasıl kullandığı teknik ile havayı değiştiriyor, Big Mom Nami'nin gelişmiş bir versiyonunu kullanıyor. Asıl gücü zaten ruh meyvesi ile çalabildiği enerji.

İnternette bir yorum gördüm. Urogue'nin yağmur gibi yıldırım yağan adanın açıklarına gittiği zaman yaşlı bir kadının ona şemsiye satmaya çalıştığından bahsediyordu. Oda'ya saygın biraz daha arttı. Adam resmen deha :(

Bu bölümde de gördüğümüz gibi Oda Yonkou'lara hayvan gibi güç veriyor.BB'nin 2 eline çok iyi meyveler var;

BM'nin 2 elinde doğa olayları kontrolü var + ruh meyvesi

Bu 2 yonkouyu gördükten sonra Kaido'ya sadece zoan meyvesi olacağını düşnmüyorum .Oda hibrit bir zoan verebilir Kaidoya.Çünkü tanıtımında da geçiyor deniz ve havadaki en güçlü yaratık .Burdan hareketle çok özellikli bir zoan çıkabilir karşımıza misal;

Shanks'a gelirsek orası tam bi muamma , fakat odanın Shanks'ı sadece haki master olarak göstereceğini sanmıyorum.Onada haki haricinde uçuk bi güç verecektir.Sonuçta Shanks en sevdiği yonkou ;)

Yıkıcı gücü yoktur zaten, sadece havayı değiştiriyor bu kadın, tutupta güneş ile milleti yakmıyordur. Nami nasıl kullandığı teknik ile havayı değiştiriyor, Big Mom Nami'nin gelişmiş bir versiyonunu kullanıyor. Asıl gücü zaten ruh meyvesi ile çalabildiği enerji.
Sanırsın seriyi sen yazıyosun. O kadar kesin cümleler .s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık