Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 741: Yalancı Usoland!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dusau

@Dusau
Amiral yaşamayı seviyorsa tek başına gitmez Yonkou'nun peşinden.
Gitme ihtimali bence de düşük ama orası belli olmaz. Tek olmayabilir 3 savaş gemisi adamı var işe yararlarından seçip götürebilir. Ya da ayak bağı olmayın deyip gemiye meteor falan indirebilir. Zaten o gitmezse big mom adaya gelecek. Yonkou gelince yusuflayıp Sakazuki abisini arayıp takviye isteyebilir. Belki çoktan takviye istemeye bile gitmiş olabilir sonuçta herifte k haki çok yüksek.

Boş bölüm Usopp artık çok geç
Kyros'uda kimse tınlamaz bu saat'den sonra önüne gelenden dayak yemiş 10.000 Dövüş kazansın isterse WB Gol D. Roger'i yensin.

yok abi sen yanlış açı ile bakıyorsun yeni kolezyum [ final için olan ]
zaten 8-10 parçaydı orada gördüğümüz arenanın içi ilk başta bana da Kolezyumun seyirci bölümü yıkılmış gibi gelmişti :D
Evet, ben de arenanın içinden bahsediyordum. Yanlış'ı, kolezyum kelimesi kullanarak yapmışım.

Boş bölüm Usopp artık çok geç
Kyros'uda kimse tınlamaz bu saat'den sonra önüne gelenden dayak yemiş 10.000 Dövüş kazansın isterse WB Gol D. Roger'i yensin.
Nokta.
Kyros kısmına da katılıyorum aslında. Ama belli olmaz güzel bir vs. izletse Dof ile fena mı olur? :D

AndHony

Usop uyku gazı ile sugarı bayıltıcak bence :D bizim curosda dof ile vs atıcak ve yenilecek o vs attınca bizim luffy dofun meyve yeteneğini gözlemliyecek bu sayede dofa karşı vs de avantajlı olup kazanacak doflar indikden sonra ishio çıkar meydana bence

[İKAZ]Sayın moderatörler, bir daha Spoiler Yorumu konusunun adını değiştirmeyin. Bölüme ait başka bir konu açın.[/İKAZ]

ya usop kızı alletse bütün iş çözülek orda trebolu maederler bir sürü güçlü adam dolu liman ama oda uzatır da uzatır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık