Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 741: Yalancı Usoland!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam Oda sensin... Bölümün yarısına Usopp çizmiş ve o malda gidip Trebol'e saldırıyor. Bir sonraki bölümde, ben logiayım Behehehehe... diyecek işte. O saldırıyı Sugar'a yapsana.

Tamam Oda sensin... Bölümün yarısına Usopp çizmiş ve o malda gidip Trebol'e saldırıyor. Bir sonraki bölümde, ben logiayım Behehehehe... diyecek işte. O saldırıyı Sugar'a yapsana.
Usta Usopp Sugar'a saldırırken Trebolde öyle leyla gibi olanları izler:D Önce Trebole saldırmak zorunda yoksa hem Sugara saldıracak bir yandan da kendini korumak zorunda kalacak trebolden yani saldırdığı kişi doğru bence

Vallaha çok daraldım beyler her geçen bölüm arc bitmeyecekmiş gibi bir his geliyor.Usopp dangalağını bir süre daha gör.Fblerin devam etme durumu var ne oldu da oyunca oldu kyros vs.Rebecca malının Barto tarafından korunmasını falan görebiliriz.Vay babam vaylar babam.

Bölüm yorumu

Eh işte... Kyros övülüp duruluyor, usopp sayesinde bütün oyuncaklar hasır şapkaların adada olduğunu ve onlar tarafından kurtarılacaklarını öğrendiler. Doffy'e 10 yıldır ilk baş kaldıranların bizimkiler olduğunu öğrendik. doffy kinemon'u öğrendi gibi bir şeyler. Luffy'nin hala önünü kesiyorlar.

Hayal kırıklığım
Tayfanın %90'nından hala bir haber yok. sanji tarafı ne yapıyor? Zoro?? Franky???
Kolezyumda neler dönüyor?
Riku'nun kafa yarısını gördük kyros nerden almış yarayı?
Kyros neden hala curos olarak yazılıyor adı mı değişti artık?

Kafamda deli sorular :).

Bütün oyuncaklar usopp'un adını duydu. Usopp olurda logia olmasına rağmen trebolu yenerse hayalinin büyük bölümü tamamlanmış olur. Çok yaklaşır cesur savaşçı olmaya. Sogeking'e falan bağlarsa kazanabilir diye düşünüyorum.

Kyros'u daha çok amirale karşı durur diye düşünüyorum ben. Dof her türlü luffy'nin zaten. Kyros ve issho nun dövüşme stilleri de yakın kılıç kullanıyor ikiside. Amirali yenemez tabi ama sugar düşene kadar tutar.

Sugar düşünce de zaten bir ordu olucak bizim tayfanın arkasında. Oradan denizci karargahına yürüseler yeridir :D

rawı daha bitirmeden sayfa 5 teyim şuan usop'a laf etmek istiyorum , adam değilsin usop , bide hala diyo ismimi söylemeyin , zoro bu vicdansıza bi shishi sonson yapsın kafasını gövdesinden ayırsın , neyse bölüme döneyim :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık