Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 741: Yalancı Usoland!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
usopp sugarı indire bilse zaten insan haline dönen oyuncaklar trebola ne yapar büyük olasılık elindeki asamıdır nedir ona oturturlar.

eger trebol daha once usopp oturtmazsa tabi:ehe:

Artık kurguyu anladık abi ilk seferde herkes tökezlicek.Sonrasında gücünü artık biliyorum ulen modunda dağıtacaklar.

Roronoa Zoro

Çok uyduruk bir bölüme benziyor, haftaya da yokmuş. Ne güzel.

bölüm özeti;

- usopp zorlamayla erkek oldugunu hatırladı,trebol cok büyük ihtimal logia.leoyu akıl almaz derecede sevdim.

- ikinci durum kyros...bu adaya kimsenin saldırmaması normal,adada one piecein hulku varmıs.canavar önüne geleni indirmiş.kyros yeni dünya standartlarının bile üstünde büyük bir dövüscü bu belli oldu.bosuna ona güvenmiyorlar.

öngörü;

- punk hazardda law takviyeledi luffyi,buradada ana temada kyros takviyeliyecek gibi duruyor.

şimdi isshoyu luffy tutsada,bilindik senaryonun dısına cıkıp e.oda,dofu kyrosa indirtse süper olmazmıydı :good:

Abi usopu biz korkaklığıyla seviyoruz :D bölğme gelicek olursakta kyrosun güçlü olduğu bariz ama acaba dofu indirebilecek kadar güçlümü ya da o seviye ye yakın mı

Elinin altında bizi heyecanlandıracak o kadar malzeme var ama sen yine tekrardan Usopp. Tamam Usopp göstereceğini biliyorduk ama bu oyuncak abimizin anı işi ne? hadi onu da göster eyvallah ama artık arc'ın can alıcı noktalarını göster be. Sanji ne yapıyor öldü mü, Yonkouların ismi ortada hatta gemisi bile meydanda ama ikisini de bir göremedik, Amirale dedirttin Luffy'e savaş açacam ama nerede bu abimiz neyin peşinde, Saboyu sundun önümüze ama yok gösterir misin, Zoroyu bekliyoruz adam ne yapacak diye koydun karşısına sağlam bir karakteri ama sonra yine göstermeme modası, Kanjura nerede, Luffy de bir türlü salmadın çayıra, Cp0 sormuyorum bile arada verdin büyük ihtimal, la adam ol gözünü seveyim:D Ne yapmaya çalışıyorsun anlamadım ki mezara mı gömücen senle One Piece:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık