Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 741: Yalancı Usoland!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

E. Oda hala altyapı hazırlamakla uğraşıyor; ulan olur da iki tatlı bölümle bitirirsen koca arcı, dünya geneli küfür yersin E. Oda.
Sıra geldi bölüm yorumuna;
Usopp geçen hafta yediği küfürleri bir nebze hafifletti, çıktı adam gibi size yalan söyledim, ben hiro miro değilim dedi. Az sonra yapacaklarımla hironuz olacağım dedi. Artık belli oldu, tokatlayacak bu kavasları.
Eğer bu operasyonun sonunu getirirse, hakikaten 8000 kişilik ordusunu sonunda bulabilir. O kadar oyuncağın Usopp'a duyacağı minnet, bir teşekkürle geçirileceğini sanmıyorum. Straw-hat kelimesine yoğunlaşıldı, müttefiksiz Yonkou olunmayacağı aşikardı, yavaş yavaş buluyorlar işte :) Bir de bu trebol hakikaten çok güçlüye benziyor, Usopp bu adamı tek başına indirirse, biz çok küçümsemiş oluruz herifi. Şöyle çekse revolverı çok tatlı olacak ama, neredeeee
Kyros istediğini bulmuş, seviyor Oda böyle ironik şeyleri. Eğer o genç haliyle kalmışsa tayfanın yeni üyesi belli oluyor gibi. Ulan zaten testesteron kokuyor tayfa, bir erkek daha gelmese olurdu :D Yanına Sanji'nin yavuklusunu da alıp gelse çok tatlı olur ama, hayal kuruyoruz gibi biz.

dusau

bölümün yarısı gene usopp ve saçmalıklarıyla telef oldu. Tayfanın büyük kısmından ve kolezyumdan gene haber yok. En çok merak edilen sanji tarafı sanırım. Usopp'un saldırısından sonra trebole bişey olmaz. usoppa patlayan saldırıdan yapar, usoppta olayı anlayıp trebolü yakıp patlatacak gibi. Kyros'un rebeccanın çok daha iyisi olduğunu kabul etmek yanlış olmaz. Ama Dof ya da amiral eder mi orası kesin değil. sanırsam kyros dofla kapışacak. Bu sırada luffy'de fujiyle kapışabilir. Tabi fuji big mom'un peşine gitmediyse. Eğer fuji oraya gitmişse kyrosdan bişey beklemeyin kyros dayağı yer oturur dof luffye kalır. Oyuncakların hepsi normale dönünce Franky'e denizcilerle kapışırken yardım gidebilir ya da kolezyumu basıp mera mera'yı yemeye kalkan olabilir.

Usopp geri dönüşün kralını yaptı ama yine foruma yaranamadı. Bölümü sevdim, hatta biraz duygulandım bile denebilir :D Zaten dövüşlerin başlamasına daha birkaç hafta olduğu aşikar. Bence altyapıyı gayet güzel hazırlıyor Oda-sama

Roronoa Zoro

@Dusau
Amiral yaşamayı seviyorsa tek başına gitmez Yonkou'nun peşinden.

Bir yonkou gemisi Sanjilere saldırıyor.
Dof ile anlaşmaya varıp ortadan kaybolan bir amiral
Efsane samuray ülkesi Wano dan Kinemon Kanjuro nerde bilinmiyor.
Zoro Muhtemelen Bu arçda çıkan en iyi şeytan meyvesiyle dövüşüyor.
Franky Kapıda bir orduyla savaşıyor.
Collezyumda Yonkou tümen komutanı (burgess) 1 yılda büyük çıkış yakalayan çaylak (barto) Ve Dimante Adı hala muamma bir canavar (Sabo olma olasılığı yüksek) ve Ne demeye orada oldugu bilinmeyen Rebecca var.
Bunca şey varken Sen ;
"Ben Usoland değilim. Adım Usopp Hasır şapka korsanlarındanım" . Demeye 12 sayfa mı ayırdın Vay bee harikasın E.Oda ..

Soytarii26

Sanji yok.. Bu kötü oldu. Usopp... Usopp'u severdim ben zaten, geçen bölüm söylediklerine de pek takılmamıştım çünkü korkak olur öyle şeyler. Ama cesaretini topladığı zaman da... Yeter çok nokta koydum. Hero-Pirate olayı Balıkadam adasındaki Luffy'i hatırlattı

Çok dagıttı konuyu dallandırdı budaklandırdı sıkıldık be arkadaş nerede ne olmuştu unutuyoruz. Herkes bir yerde, üstüne bir dünya farklı karakterler, ünlü korsanlar, big mom tayfası, denizciler, cp0, devrimciler, cüceler, bazılarının geçmişi öte yandan mera mera için savaş nereye odaklanacağımızı şaşırdık, zaten ağır ilerleyen konu üstüne birde her ay bir kez ara veriyor, sanırım bir süre bırakacağım One Piece'in mangasını biriksin onun yerine marineforddan beri biriken animesine geçeyim, merak ettiğim noktaları dışında bakmamıştım zaten, bütün bölümleri izlemeye koyulayım da birazda mangası biriksin bu karmaşayı en hızlı böyle geçerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık