Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 741: Yalancı Usoland!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yok abi ne canavarı ya odanın tipik abartması.
WB ilk çıktığında dünyanın en güçlü adamı ünvanı almıştı savaş başladığında dünyayı yok edebilecek güç felan dendi BB meyveyi aldı anca kontrolü kaybedince bir tsunami yaptı [ tamam oda büyük başarı ama hangi tsunami dünyayı yok etmiş bizim haberimiz yok ? ]

Aynen daha bir ton örnek vardır şimdi [ enel felan ] oda önce pohpohluyor sonra bir bir teke gidiyorlar.

O kadar güçlüydü de Dof bunun ayağını nasıl kesti ? [ Oda dof ise daha çok Diamante işini halletmiş gibi duruyor. ]:(
benim bildigim kimse kyrosun bacagını kesmedi.üçbin dövüs sonunda sadece tek bir darbe almıs.kesin olan bu.

tek bacaklı oluşu,dönüştügü oyuncaktan dolayı gibi duruyor.

sonra,bir adam düşün yeni dünyada ün yapıyor....devler,balıkadamlar binlerce adam geliyor yenmeye hayvanoglu insan sadece bir darbe almıs ;) senin dedigin dövüste bacagını kaybetme durumu yanlıs ceviri.o konuda kesin olan tek sey sadece bir darbe aldıgı.

ayrıca doflamingodan aldıgıda bu darbeyi kesin degil,karısını kurtarmaya calısırken oyuncak olmus gibi duruyor.yani arenada ona darbeyi vuran kişi baskası cıkar muhtemel.

son olarak wbnin ölüsü, gücünü kısıp evlatları için tam salmasa bile, yeri, gögü, denizin şeklini degiştirdi... kmlerce ötede depremleri hissettiler.teach bile az kendini kaptırınca o gücle, burgess uyardı kaptan basıcak yer kalmıyacak diye.daha ne kadar güclü olsun wb.adam aokiji gibi suyu dondurcak biri olmasa binlerce kişiye tek atıcaktı :D

dev koramirallerle oynuyor,teachi ölüyken ayaklarına kapandırıyor,akainuyu 2 yumrukta yerin dibine gönderiyor ama abartılmıs oluyor yapma gözünü seveyim :artiz:

Roronoa Zoro

Eustas Kidd'e çok benziyor. Bu tipte olanlar herhalde psikopat oluyor.

Usopun en büyük zaafı ona gerçekten inanan birileri olunca geri gidemiyo yoksa şimdiye gitmişti bazen diyorum bunda haki var diye usopta çıkma olasalığı fazla gibi geliyor nedense.

Manganın 8. sayfasına kadar zor dayanıp buraya geldim Allah belanı versin usopp .sen ne kişiliksiz , karaktersiz bir insansın.senin o burnunu gözüne sokmak lazım. Korsanlar kralının tayfasına zerre yakışmayacak insansın.
Edit : Usopp dönmüş fakat gözümde o kadar düştü ki hiç etkilenmedim bile. Haftaya yine ara var bütün tadım kaçtı :artiz:

abi ne çabuk unuttuznu nasul adamın bacağı kesilmedi şimdi tek tek resimleri buldurmayın bana
Rebeccanın geçmişinde 2 bacağı vardı sonra annesini kurtarmaya gitti ve tek bacak ile döndü bu durumda kuvetle muhtemel
Dof veya damlarından biri ile dövüştü [ ki Diamante ile dövüştüğü kesin ]
ve bacağını kaybetti [ büyük ihtimal dövüşte ]

Not: Tabi oyunca bu esnada onuda ekliyeyim

Gençken Luffy - zoro kadar canavarmış orası kesin ama 10 sene önce o kadar canavar değilmiş anlaşılan aile hayatı işte :oleyo2:

Roronoa Zoro

Oyuncak olduğunda 30-35 yaşlarında falandı herhalde. Şimdi yeni bölümü bi' daha okudum da; tayfaya 10 numara gider bu herif. B. haki canavarı gibi duruyor, yeni dünyada böyle adamlar lazım. Köklerine kibrit suyu sıkacaklar yoksa. Fakat arkadaşının ölümünün arkaplanını yansıtmadı Oda. Önceki seferlerden yola çıkıp konuşacak olursak, böyle önemli bir hususu çizerdi katılacak olsaydı. Geçiş karakteri gibi duruyor, inşallah öyle olmaz. Hakikaten çok beğendim ben karakteri. Kara Kral potansiyeli gördüm adamda :cool:

abi ne çabuk unuttuznu nasul adamın bacağı kesilmedi şimdi tek tek resimleri buldurmayın bana
Rebeccanın geçmişinde 2 bacağı vardı sonra annesini kurtarmaya gitti ve tek bacak ile döndü bu durumda kuvetle muhtemel
Dof veya damlarından biri ile dövüştü [ ki Diamante ile dövüştüğü kesin ]
ve bacağını kaybetti [ büyük ihtimal dövüşte ]

Not: Tabi oyunca bu esnada onuda ekliyeyim

Gençken Luffy - zoro kadar canavarmış orası kesin ama 10 sene önce o kadar canavar değilmiş anlaşılan aile hayatı işte :oleyo2:

Tek bacak

Oyuncak halinin en eski görüntüsü bile tek bacaklı.

Oyuncak olduğunda 30-35 yaşlarında falandı herhalde. Şimdi yeni bölümü bi' daha okudum da; tayfaya 10 numara gider bu herif. B. haki canavarı gibi duruyor, yeni dünyada böyle adamlar lazım. Köklerine kibrit suyu sıkacaklar yoksa. Fakat arkadaşının ölümünün arkaplanını yansıtmadı Oda. Önceki seferlerden yola çıkıp konuşacak olursak, böyle önemli bir hususu çizerdi katılacak olsaydı. Geçiş karakteri gibi duruyor, inşallah öyle olmaz. Hakikaten çok beğendim ben karakteri. Kara Kral potansiyeli gördüm adamda :cool:
20 yıl önceye kadar kolezyumdaymış. 15 yaşında gördük kendisini, 4 sene de dövüşü var. 57 yaşında falan olması lazım şu an.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık