Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] 2 Fark

Çünkü bir Logia'yı başkası kullanamaz. Yani şöyle diyeyim. Luffy'i çekip uzatma imkanın var ama Ace'i yakamazsın. Logia kullanıcıları güçlerini sadece kendileri kullanabilir. Aksi olsa suya düşen Logia türü meyve sahibi ölmezdi.
bende anlamiş değilim hala bu ace'yi cellatların nasil öldurecegini ?

owen587

Çünkü bir Logia'yı başkası kullanamaz. Yani şöyle diyeyim. Luffy'i çekip uzatma imkanın var ama Ace'i yakamazsın. Logia kullanıcıları güçlerini sadece kendileri kullanabilir. Aksi olsa suya düşen Logia türü meyve sahibi ölmezdi.
bu aklıma yatmıyor smoker, başkası kullanamaz kısmı. bence doğruyu ancak oda bu sahneleri canlandırma gereği duyarsa görebiliriz.

amcatombul

logiaların kairouseki'den etkilenmelerinin sebebi habersiz olmaları gibi birşey.arabastada luffy smoker'a arkadan vurduğunda smoker darbe almıştı yani logialar sürekli darbe almıcak şekilde gezmiyor .bu bir kılıç ustasının kılıcını kınından çekmesi gibi birşey .kairoseki de meyve güclerini kullanmalarına olanak vermediği için logialar kendi formlarına bürünemeyip darbe alabiliyorlar.

Logiaların normalde normal formunda kendi istediklerinde logia formunda olmalarını düşüneceğim. Ben tam tersi diye düşünüyordum, istedikleri zaman istedikleri yerleri dokunulabilir yapıyorlar diye ama luffy smokera arkadan çarpınca 3 blok öteye uçması beni muallakta bıraktı.

Yani kairoseki kelepçe sadece logialarda farklı olarak Yami Yami No Mi etkisi yapıyor denilebilir hala anlamamakta ısrar edenlere sanırım. Sonuç gerçek bedene dönmüş olmaktan farklı olmuyor ne de olsa :D

Öncelikle Smoker'a teşekkür etmek istiyorum seriyi takip edebiliyorsam kendisinin katkılarından dolayıdır.
One piece bilgimde hiçbirzaman onun kadar olamaz ancak benim kafama takılan bir kaç birşey var
1. Luffy arlong parkta havuzun içine çakıldığında havuz deniz suyu ile mi doluydu buna emin miyiz?
Resim atamıyorum ama yanlış hatırlamıyorsam liman 3 havuzdan oluşuyordu liman kapısı orta havuzun bulunduğu yerdeydi ve deniz canavarı oradan girip çıkıyordu ve Luffy orta havuza değil soldaki havuza düşüyordu buda acaba dedirtiyor insana orası tatlı su ilemi doluyduda Luffy uzun süre suyun içinde bilincini yitirmeden boğazını sıkıp nefesini tutmaya çalıştı?
Kafasını neden kendi uzatmadı derseniz bir şey diemem nefesini tutma çabasından falan derim çünkü smoker'in bahsettiği şeye inanmak istemiyorum :üzgünüm:

Kairouseki kelepçeleri takılı Luffy'nin hakisiz hiçbir tekmeden yumruktan etkilenmeyecek olması hoş olmaz ha çektin uzattın ha yumruk attın dibe çökerttin etkilenmemesine saçmalık derim bara bara meyvesi içinde bu düşüncem geçerli
İlk yorumum yanlış yaptıysak kusuruma bakmayın şimdiden

Öncelikle Smoker'a teşekkür etmek istiyorum seriyi takip edebiliyorsam kendisinin katkılarından dolayıdır.
One piece bilgimde hiçbirzaman onun kadar olamaz ancak benim kafama takılan bir kaç birşey var
1. Luffy arlong parkta havuzun içine çakıldığında havuz deniz suyu ile mi doluydu buna emin miyiz?
Resim atamıyorum ama yanlış hatırlamıyorsam liman 3 havuzdan oluşuyordu liman kapısı orta havuzun bulunduğu yerdeydi ve deniz canavarı oradan girip çıkıyordu ve Luffy orta havuza değil soldaki havuza düşüyordu buda acaba dedirtiyor insana orası tatlı su ilemi doluyduda Luffy uzun süre suyun içinde bilincini yitirmeden boğazını sıkıp nefesini tutmaya çalıştı?
Kafasını neden kendi uzatmadı derseniz bir şey diemem nefesini tutma çabasından falan derim çünkü smoker'in bahsettiği şeye inanmak istemiyorum :üzgünüm:

Kairouseki kelepçeleri takılı Luffy'nin hakisiz hiçbir tekmeden yumruktan etkilenmeyecek olması hoş olmaz ha çektin uzattın ha yumruk attın dibe çökerttin etkilenmemesine saçmalık derim bara bara meyvesi içinde bu düşüncem geçerli
İlk yorumum yanlış yaptıysak kusuruma bakmayın şimdiden
1. Suyun cinsi fark etmez. Normal içme suyu, artezyen suyu, obruk suyu, olimpik havuz suyu da olur.

Kairoseki logia ların geçirgenlik gücünü iptal ediyor galiba çünkü tayfada haki kullanmayı bilmeyen biri cesar'a vurmuştu galiba Nami'ydi hatta. Ama paremecialar için ne gibi bir etkisi var bilmiyorum. Birde bu Karasakal'in şeytan meyvesi güçlerini çalması da Ace ile olan savaşta Ace'in gözünü korkutmak için kasabaya yaptığı ile aynı şey olabilir mi sence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık