Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] 2 Fark

Rüzgar varsa, su da kesin vardır diyorsun doğru anladıysam. Tartışmaya devam etmeye lüzum görmüyorum bu laftan sonra.
Kesin demiyorum ki sadece bir dayanak olarak görüyorum

Sıvı sıvı meyvesiydi. "Rüzgar varsa su da vardır" lafın da şakaysa komik, ciddiyse daha komik.
Orayı olabilir olarak alın benim hatam

Dragon'u rüzgar varsa su da olabilir diye ornek verdim Toro Toro No Mi akışkan meyvesiydi galiba yani soyledigimle alakası yok çünkü ben doğrudan su olan bir logiadan bahsediyorum
Fiziksel güç artı şeytan meyvesi iş yapar zaten. Usopp'a gura gura versen gene tek yer.
Mesele usopp olunca olay değişir :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orayı olabilir olarak alın benim hatam
Hala sıkıntılı hocam. Su meyvesi olamaz demiyorum bu arada. Rüzgarla alakası yok diyorum.

Şöyle benzetme yapabilirsin mesela;
Rüzgar meyvesi varsa hava durumu/kasırga meyvesi olabilir.
Ya da
Toprak meyvesi varsa su meyvesi olabilir.
Hani ikincisi hala zorlama(çünkü su=anti meyve gücü olarak tanıtıldı) ama en azından yakın şeylerden bahsediyorum.

Hala sıkıntılı hocam. Su meyvesi olamaz demiyorum bu arada. Rüzgarla alakası yok diyorum.

Şöyle benzetme yapabilirsin mesela;
Rüzgar meyvesi varsa hava durumu/kasırga meyvesi olabilir.
Ya da
Toprak meyvesi varsa su meyvesi olabilir.
Hani ikincisi hala zorlama(çünkü su=anti meyve gücü olarak tanıtıldı) ama en azından yakın şeylerden bahsediyorum.
Zorlama olduğunu kabul ediyorum ama mangalar genel anlamda zorlama değil mi zaten? Luffy'nin Garp'in torunu olmasına rağmen Roger'a bu kadar benzemesi buna büyük bir örnek

Göründüğü sahnelerden bahsetmiyorum Rayleigh ve Shanks'ın yorumlarını söylüyorum. Roger'ı Rayleigh'tan daha iyi kim tanıyabilir
Roger'ın terör estirdigi de yaziyordu sanırım. Luffy de böyle bir durum gördük mü :D

Bak misal Roger napmış. Sadece belirli yanları benziyor.

Geçmişte Squardo'nun tüm tayfası, dostları Gol D. Roger tarafından öldürülmüştür bu nedenle Squardo, Roger'ın oğlu Ace'i kurtarmak için hayatını riske attığı gerçeğini kaldıramamıştır.

Roger'ın terör estirdigi de yaziyordu sanırım. Luffy de böyle bir durum gördük mü :D

Bak misal Roger napmış. Sadece belirli yanları benziyor.

Geçmişte Squardo'nun tüm tayfası, dostları Gol D. Roger tarafından öldürülmüştür bu nedenle Squardo, Roger'ın oğlu Ace'i kurtarmak için hayatını riske attığı gerçeğini kaldıramamıştır.
Squardo olayını söylemeseydin bunun hükümet tarafından söylenen bir yalan olduğunu söylerdim. Çünkü beyazsakal bile insanlara bir canavar olarak lanse edilmişti. Yine de ufak bir ihtimal bile olsa Squardo'da Arlong gibi kötü şeyler yapmış olabilir. Arlong ve tayfasından Hatchan dışında herkes yakalandı. Squardo'nun tayfasının daha güçlü olduğunu öngörürsek öldürmek son çare olabilir ama dediğim gibi senin söylediğin daha mantıklı

Sybe

Hocam mesela Bugy'nin gövdesini kairouseki kelepce takılıyken keser isek Bugy gövdesini kontrol edebilir mi?Veya Chopper'a kairouseki kelepçe takılıyken gümbürtü topu versek devleşip kelepçeyi kırabilir mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık