Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] 2 Fark

Bende Bu Logia Aç Kapa Olayı gözüme takılmıştı. Lougetown da smoker luffyden umruk yiyor ve sanki dayak yemiş sesi geliyor ve hafifte geri kayıyor, sonra duman oluyor. Arabstada ise Ace vs Smoker konuşuyordu "ben denizci sen korsna olduktan sonra " vs. Smoker tam elini duman yapmıştı tabikide acede buna hazırlıklıydı o srada Luffy geldi Roket ile smokere VURDU :S oda yetmedi 2 si Ace yede Vurdu :D Aç Kapa Olayı Olsa Smoker elini duman yapmıştı daha ne kadar AÇ/ON olabilirki :D
ve sonradna gördüğümüz kizaru faktörü herif kara den den mushiye moshi mosssss felan derken mermi beyninden geçiyor. burda logia halindemi dolaşıyordu ? sanmıyorum. Bence Logia Uyurken bile aktiv olan bişey ve Kullanıcı istediği zaman birisine normal dokunabiliyor. Yani logia haline ON/OFF değil Logia halinden çıkmak için ON/OFF olması lazım diye düşünüyorum. yani normal dururken yada uyurken Logia aktiv, kendi siteği doğrultusunda Deaktiv.

2. bir olay enelin dirilmesi :D bu meyvesinin bir cilvesi işte tmm ölünce kalbine şok veriyor ve diriliyor tmm da ölüyken nasıl bunu kullanabiliyor ? öldüğünde bilinci yerindemi ? yoksa bu meyve güücü kullanıcısının öldüğünü anladığı halde otomatikmi devreye giriyor ? bunu bi Oda bliyor galiba.

Yanlışım Varsa Düzeltin.
İlk olarak Smoker'ın dumanı yoğunlaşabiliyor. Luffy ile olan kavgasında biraz yoğun halde bulunuyordur büyük ihtimalle. Luffy'nin, Smoker ve Ace'i vurup uçurması da tamamen esprisine yapılmış bir sahne. Oda bizzat kendi açıkladı. Kizaru'da düşman bölgesinde, Logia formunda gezecek tabi. Zaten kendisine sıkıldığı zaman haberi yoktu. Logia açıp kapatma olayı kişinin isteğine bağlı zaten. Kontrol edemediğin güç bir işine yaramaz. Verdiğin örnekler ise, detaylı One Piece izlemeyen kişilerin gözüne takılanlar. Aokiji vs Luffy, Zoro ve Sanji dövüşünü izlersen, Aokiji, Luffy'den gelen saldırıyı kırılmamak için normal bedeniyle karşılıyor. Sonrasında da Logia haline dönüşüp Luffy'nin kolunu donduruyor.
Enel olayı açıklanmadı. Ben geçici olarak kalbinin durduğunu düşünüyorum. Zaten meyvelerin içinde şeytan ruhları olduğu söyleniyor. Meyve sahibini korumaya çalışmış olabilir.

zaten ben bu lougetown ve arabasta olayını MUGEN Smoker Charımı yapmak için bölümleri tekrar indirip ses almak için izlemiştim yani 2. defa izlediğimde garip geldi bana. Enel Olayında dediğin doğru olabilir ölü bi insanın bilinçten eser kalmayacağı için şeytan meyvesindeki şeytani ruh yapmış oalbilir. Birde nerde açıkladı Oda smoker ace luffy olayının espiri olduğunu ? bir site felan varsa odanın yazdığı link verirsen bende okumak isterim.

"1. Su: Suya düşen meyve kullanıcısı bilincini kaybeder. Dibe doğru batar. Ancak meyve güçleri kalır. Nojiko ve Gen, Luffy'nin boynunu suda uzatmışlar, Robin gözlerini su altında kullanabilmiştir."

He Birde sorum var. Bu üstte kalın yazdığım Robin olayı hangi bölümde oluyor ? fiilmi specialmi filmmi ? ve isminide verirsen bi izlemek isterim.
Wiki'de okumuştum ama bulamadım. Antisi ya da Haki faktörü olmadıkça bir Logia'ya vurulamayacağını bilecek kadar izlemişsindir seriyi. Mantıklı olarak düşündüğün zaman bunun şakasına yapılmış olduğunu anlarsın zaten.
Filler değil. Skypeia Arc.'ın başlarında, Usopp aşağı düşerken, Luffy suyun içine kolunu uzatıyor, Robin'de kolun üzerinde gözlerini çıkarıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık