Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Benim inançlarıma göre değil zaten Kaidou ile Doflamingo arasında olan bariz güç farkından dolayı yapılan tekniğin güçlendiğini net bir şekilde gözlemeyebiliyoruz bence bunun için Law'un geliştirdim demesine de gerek yok diye düşünüyorum. Jack konusunda ise yanlış hatırlayıp bunun bir hata olduğunu belirtmiştim zaten bundan dolayı mangadan habersiz olduğumu düşünüyorsan Dof tayfası WB tayfasını alır diyen kendini sorgulamanı öneririm.
Öyle birşeyi nerede,ne zaman,ne şartlar altında,hangi ciddiyetle söylediğim önemli.Yıllar önce bile sıkı bir stratejiyle şans vermiştim ( alır değil ) bir imparator tayfasını görmeden çok önceydi.Benim o konuya yaptığım yorumlar daha çok Doflamingo özelinde beğenmediğim düşüncelere karşı.

Öyle birşeyi nerede,ne zaman,ne şartlar altında,hangi ciddiyetle söylediğim önemli.Yıllar önce bile sıkı bir stratejiyle şans vermiştim ( alır değil ) bir imparator tayfasını görmeden çok önceydi.Benim o konuya yaptığım yorumlar daha çok Doflamingo özelinde beğenmediğim düşüncelere karşı.
Hocam yaptığın yorumları benim ciddi ya da mizahi olarak seni tanımadığım için ayırabilmem mümkün değil ki. Benim gördüğüm Dof Marco'yu alır,Doflamingo Tayfası şu taktikle yener gibi yorumlardı zaten ben de bunun doğru olmadığını belirttim,dediğin gibi mizahi ise zaten sorun yok.

Yalnız bu arcta geçen tartışmalarda Sanji'nin gücü için Vergo'ya bacak çatlattı diyen vardı forumda. Bence Sanji biraz hatalı örnek oldu. Onca haterıyla. :D
Doğru dürüst örnek yok ki. Luffy harici zorlandığını gördüğümüz ve power-up öncesi haliyle karşılaştırabileceğimiz bir Sanji aklıma geldi. :d

Bir teori vardı, gençlik ameliyatını luffye yapıp ölecek diye. Onun gerçekleşmesi için bir neden kalmadı artık, luffy bayıla bayıla tekrar karşısına çıkıyor zaten Kaido'nun.
Ama ölmek isteyen Kaidoya sonsuz yaşamı bahşederek ona en büyük darbeyi vurabilir

Çok büyük adam dedik ama torpil mi emin olamadım şimdi.Servet değerinde meyve vermiş adama op evreninde adamlar 500 milyona hayatımız kurtuldu diyorlardı yedi sülalelerini ihya edecek meyve var Law’da.İçinden de geçer dışından da geçer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık