Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Hawkins'in karizmasına bakıyorum.
Adamın sakinliğinde bir karizma vardı yahu. Tepesine amiral dikilmişken oturmaya devam edip kart açmış adam bu.
Ama tabi bütün o karizma Law'ın karşısında ne kadar korkak ve güçsüz olduğunu gösterdiği malum sahneye kadardı.
Gerçi aslında bir süre daha devam etti. O zamanlar hatırlıyorum kimse Hawkins'in Law'dan korktuğunu ve güçsüz olduğunu kabul etmek istemiyordu ama en son mangaka adamın ağzından söyletti de konu kapandı

Kimseyi kandırmıyorum seride hangi karakterlerin ne kadar dinlendikten sonra dövüştükleri ortada.Aç bak Smoker kafese konmuş mesela sonra Vergo ile handikaplı mı dövüştü bu adam bunun gibi sayısız örnek vardır.Kimse %100 dövüşmedi o zaman böyle saçma şey mi olur.Kimsenin ne bunları söylediğini duydum ne de argüman olarak kullandığını.Sen haklı çıkacağım Law’un seviyesini kabul etmeyeceğim demek için olmayan şeyler öne sürüyorsun.
Sen mangada olanları bile kabul etmiyorsun.Law'ın durumu serideki diğer karakterler gibi değil.Adam meyvesi inanılmaz enerji harcatıyor.Herifi gömen ben değilim sensin.Dof'a karşı sözde hayatının dayağını yiyen adamın çatı performansı ortada.Smoker'ın durumu ile bu adamın durumu arasında bağlantı bile yok.Herif Dof için yaptığı planı bile erteledi zaten.Bizimkiler Dof'a yakalandı diye.Ki düşün köprüdeki balıklara bile meyve kullanmamaya gayet gösteren adamdı.Gerisini zaten biliyoruz.

Sen mangada olanları bile kabul etmiyorsun.Law'ın durumu serideki diğer karakterler gibi değil.Adam meyvesi inanılmaz enerji harcatıyor.Herifi gömen ben değilim sensin.Dof'a karşı sözde hayatının dayağını yiyen adamın çatı performansı ortada.Smoker'ın durumu ile bu adamın durumu arasında bağlantı bile yok.Herif Dof için yaptığı planı bile erteledi zaten.Bizimkiler Dof'a yakalandı diye.Ki düşün köprüdeki balıklara bile meyve kullanmamaya gayet gösteren adamdı.Gerisini zaten biliyoruz.
Tamamen boş bir mantığı savunuyorsun.Law dediğimiz adam o kadar güçlü olmasına rağmen kaybedeceğini bilerek giriyor vsye.Hatta dof dalga geçiyor plan kendini feda etmekti diye.Sence 1 vs 1 dövüşte mucizeye ihtiyacı olduğunu bilen adam tamamen dinlenmeden ikinci dövüşte karşısına çıkar mı ? Luffy taşıyıp götürüyordu adamı.Enerjim yerine gelmedi olayı olsa Law sadece destek eleman görevi görürdü.Zaten Dof uyanış açtıktan sonra da öyle yapıyor kenardan adam ışınlıyor.Senin dediğin doğru olsa kafa kafaya dövüşe girecek kadar aptal biri değil Law karşısındaki Doflamingo çünkü.

Law, Dof'un dalga geçerek yendiği biriydi. Aradaki fark çok büyüktü. Law iyi çocuktur ama seri sonunda tüm zamanlarda ilk 30'a girer mi bir düşünmek lazım. O yüzden fazla abartmaya gerek yok.

Law, Dof'un dalga geçerek yendiği biriydi. Aradaki fark çok büyüktü. Law iyi çocuktur ama seri sonunda tüm zamanlarda ilk 30'a girer mi bir düşünmek lazım. O yüzden fazla abartmaya gerek yok.
Doflamingo Luffy ile de dalga geçiyordu ama sonucunu hepimiz gördük o yüzden böyle şeylerin çok önemi yok ve bence Law'un olayı yıkım gücünden çok zekasından geliyor.

Doflamingo Luffy ile de dalga geçiyordu ama sonucunu hepimiz gördük o yüzden böyle şeylerin çok önemi yok ve bence Law'un olayı yıkım gücünden çok zekasından geliyor.
Dof Luffy'yle dalga geçiyordu, evet. Ta ki g4 gelene kadar. G4 gelince işler değişti. Law ise varını yoğunu ortaya koyup dalga geçilircesine yenildi. Fark burada.

Dof Luffy'yle dalga geçiyordu, evet. Ta ki g4 gelene kadar. G4 gelince işler değişti. Law ise varını yoğunu ortaya koyup dalga geçilircesine yenildi. Fark burada.
Evet yenildi zaten Doflamingo bariz olarak da üstündü bu noktada bir sorun yok ancak bunun Law'un gelişimine doğrudan bir etkisi yok. Karakter şuan hızlı hızlı güçleniyor

Evet yenildi zaten Doflamingo bariz olarak da üstündü bu noktada bir sorun yok ancak bunun Law'un gelişimine doğrudan bir etkisi yok. Karakter şuan hızlı hızlı güçleniyor
Öyle birşey yok hızlı güçlenme falan.Öyle birşey olması için neden- sonuç ilişkisi olması lazım.Law karakteri bize böyle bir ilişki sunmadı.Sadece ekipman alan bizim tayfa hızlı güçleniyor ana karakter dışında.Bizim tayfa için bile adadan adaya geçişlerde yavaş yavaş güçleniyoruz lafı var.Kaldı ki bu diğer tayfalar için geçerli mi o dahi belli değil.Law hızlıca güçlenemez.Dresrosada 10 ise biraz koymuştur üzerine.Zaman atlaması olmuşçasına yorumlar yapılıyor.Birde bu yorumları yapanların kendilerine objektif ve mantıklı demeleri yok mu bitiyorum.

Öyle birşey yok hızlı güçlenme falan.Öyle birşey olması için neden- sonuç ilişkisi olması lazım.Law karakteri bize böyle bir ilişki sunmadı.Sadece ekipman alan bizim tayfa hızlı güçleniyor ana karakter dışında.Bizim tayfa için bile adadan adaya geçişlerde yavaş yavaş güçleniyoruz lafı var.Kaldı ki bu diğer tayfalar için geçerli mi o dahi belli değil.Law hızlıca güçlenemez.Dresrosada 10 ise biraz koymuştur üzerine.Zaman atlaması olmuşçasına yorumlar yapılıyor.Birde bu yorumları yapanların kendilerine objektif ve mantıklı demeleri yok mu bitiyorum.
Çok uzun yazmak istemiyorum Law'un Kaidou'ya yaptığı saldırının etki edip canını yakmasını da Kaidou ile Doflamingo'nun aynı güçte olmasına bağlıyorsun sanırım:) Doflamingo çok fazla sevdiğin bir karakter olduğu için diğerlerinin güçlenip Dof seviyesini geride bıraktığına inanmak istemiyorsun bence ama maalesef her şey ortada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık