Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Haklısın. Ama Dressrosa Law hiçbir şekilde Dof'a ciddi hasar veremezdi bence.
Berbat haldeyken bile verdi yav.Law %100 olsa yenerdi demiyorum zaten.Çok daha zorlayacağı kesindi ama.

Dinlenmiş geldiği zamanı da gördük D. iradesiyle biraz zorlamış sonra kolunu eline almıştı.Dikkat edersen orada bile kafası yerine kolunu hedef alıyor.Çünkü öldürse meyve elinden uçup gidecek.
Dinlenmiş mi ? Herkesi Luffy sanıyorsun reis herhalde.Bir süt iç,10 dakika uyu kendine gel oldu bitti xd.

Berbat haldeyken bile verdi yav.Law %100 olsa yenerdi demiyorum zaten.Çok daha zorlayacağı kesindi ama.

Dinlenmiş mi ? Herkesi Luffy sanıyorsun reis herhalde.Bir süt iç,10 dakika uyu kendine gel oldu bitti xd.
Koltuğa oturtup uyutmadılar mı adamı Baby 5 gibi hizmetçi bile diktiler başına.Ne istiyorsun 1 hafta istirahat raporu mu yazsınlar. :D Ulan sanki karakterler normal adamlar da günlerce keyif yapacaklar yatakta.

Koltuğa oturtup uyutmadılar mı adamı Baby 5 gibi hizmetçi bile diktiler başına.Ne istiyorsun 1 hafta istirahat raporu mu yazsınlar. :D Ulan sanki karakterler normal adamlar da günlerce keyif yapacaklar yatakta.
Karakterler normal değil de sen mesihlik bekliyorsun Law'dan.Wano'ya gelince havasından sınıf üstüne sınıf atlamış Law.Güçlü olduğundan değil öncesinde xd.

Burda sen varsın reis unutma.Seviye o kadar yüksek değil yani .d King-Fuji sarmadı,King vs Garp aç bakıyım sen :hhh::hhh:
Hayır yazdıklarıma makul bir cevap vermiyorsun yanlış birşey de söylemedim.Nerfli dedin al dedik dinlenmiş hali.Getirdiler saraya koltuğu bile alır belki diye koydular oraya.Gün geçmiştir aradan.Hala bir bahaneler buna bahanen olamaz ama aldığım cevap bu oluyor. :S Ben düşürmem seviyeyi eğer parti yapılmazsa.Ciddi tartışmada ciddi geyikte de ciddiyetsiz olurum.Wg konusunda elbette takılıyorum ama samimi cevap versen böyle olmaz onu da biliyorsundur. :d King-Fuji konusunu aslında deli olsunlar diye açtım ama çok abarttılar sanki arada dağlar varmış gibi yorumlar geldi unutmuşum onların amiralci olduğunu.:hhh:Kuzan açmalıydım ace gibi buzu nötrleyeceği için ona karşı şansı daha çok.

Hayır yazdıklarıma makul bir cevap vermiyorsun yanlış birşey de söylemedim.Nerfli dedin al dedik dinlenmiş hali.Getirdiler saraya koltuğu bile alır belki diye koydular oraya.Gün geçmiştir aradan.Hala bir bahaneler buna bahanen olamaz ama aldığım cevap bu oluyor. :S Ben düşürmem seviyeyi eğer parti yapılmazsa.Ciddi tartışmada ciddi geyikte de ciddiyetsiz olurum.Wg konusunda elbette takılıyorum ama samimi cevap versen böyle olmaz onu da biliyorsundur. :d King-Fuji konusunu aslında deli olsunlar diye açtım ama çok abarttılar sanki arada dağlar varmış gibi yorumlar geldi unutmuşum onların amiralci olduğunu.:hhh:Kuzan açmalıydım ace gibi buzu nötrleyeceği için ona karşı şansı daha çok.
Mesih Luffy 2,3 saat uyuyor tıka basa yemek yiyor anca kendine geliyor,Law 10 dk koltukta dinlendi diye fullendin oluyor.Şaşırtmıyorsun gene reis.Gamma yedi diye Dof'u çeyreğine indi diyen sizler diyorsunuz ya her tartışmada bu kadar çelişilmez yahu :oleyo2: Ne gün geçmesi yahu.Dressrosa'daki tüm olaylar zaten aynı gün oluyor .d Dof'tan ekmek çıkmayınca desteki diğer kartlara elin gitmiş de Joker bu haldeyse diğer kartların durumu da vahim demektir :( King-Fuji konusunu King fanlığından açtın bırak sen de :hhh:King yener diye ankette oy verdin bizi kekliyon.

Mesih Luffy 2,3 saat uyuyor tıka basa yemek yiyor anca kendine geliyor,Law 10 dk koltukta dinlendi diye fullendin oluyor.Şaşırtmıyorsun gene reis.Gamma yedi diye Dof'u çeyreğine indi diyen sizler diyorsunuz ya her tartışmada bu kadar çelişilmez yahu :oleyo2: Ne gün geçmesi yahu.Dressrosa'daki tüm olaylar zaten aynı gün oluyor .d Dof'tan ekmek çıkmayınca desteki diğer kartlara elin gitmiş de Joker bu haldeyse diğer kartların durumu da vahim demektir :( King-Fuji konusunu King fanlığından açtın bırak sen de :hhh:King yener diye ankette oy verdin bizi kekliyon.
Luffy’nin yaptıkları her karakter için geçerli değil yahu Luffy aç olunca dövüş kaybediyor bakma sen nasıl saçma bir vücudu varsa Oda rahatça oynuyor.Zoro-Sanji falan öyle değil mesela.Law’u aç bırakmamışlardır merak etme sen işkence falan yaptılar sanıyorsun herhalde :D Öyle birşey olsa çizerlerdi.Sen bu düşüncenle adamın yaptıklarına gölge düşürüyorsun.Law salak adam mı o kadar ilkinde hadi amiral geldi de ikincide %100 olmadan karşısına çıkacak ? Biliyor ilk dövüşteki durumu yapar mı o hatayı.Dövüşte yaşam enerjisinden verip ada boyutunda oda bile açtı yahu herif.Hahah King anketine niye oy verdim söyleyeyim 5-6 oy olunca kötü durmasın diye vermek zorunda hissediyorsun kendini ondan. :D Yoksa kendi açtığım anketlere bazen hiç oy bile vermiyorum bir tarafa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık