Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Öyle birşey yok hızlı güçlenme falan.Öyle birşey olması için neden- sonuç ilişkisi olması lazım.Law karakteri bize böyle bir ilişki sunmadı.Sadece ekipman alan bizim tayfa hızlı güçleniyor ana karakter dışında.Bizim tayfa için bile adadan adaya geçişlerde yavaş yavaş güçleniyoruz lafı var.Kaldı ki bu diğer tayfalar için geçerli mi o dahi belli değil.Law hızlıca güçlenemez.Dresrosada 10 ise biraz koymuştur üzerine.Zaman atlaması olmuşçasına yorumlar yapılıyor.Birde bu yorumları yapanların kendilerine objektif ve mantıklı demeleri yok mu bitiyorum.
Gerçekten Sanji'nin Punk Hazard ve WCI'daki tekmeleri ile Wano'dakinin aynı olduğunu düşünüyor musun? (Suit'den bahsetmiyorum.) Ne cevap verirsen ver bir tartışma açmayacağım, öylesine bir soru sadece.

Gerçekten Sanji'nin Punk Hazard ve WCI'daki tekmeleri ile Wano'dakinin aynı olduğunu düşünüyor musun? (Suit'den bahsetmiyorum.) Ne cevap verirsen ver bir tartışma açmayacağım, öylesine bir soru sadece.
Yalnız bu arcta geçen tartışmalarda Sanji'nin gücü için Vergo'ya bacak çatlattı diyen vardı forumda. Bence Sanji biraz hatalı örnek oldu. Onca haterıyla. :D

Yalnız bu arcta geçen tartışmalarda Sanji'nin gücü için Vergo'ya bacak çatlattı diyen vardı forumda. Bence Sanji biraz hatalı örnek oldu. Onca haterıyla. :D
O Zoro ile aynı seviyede dayanıklılığa sahip olduğunu söyleyenlere karşı bir argüman güncel güçleri ile bağlantısı yok.

Çok uzun yazmak istemiyorum Law'un Kaidou'ya yaptığı saldırının etki edip canını yakmasını da Kaidou ile Doflamingo'nun aynı güçte olmasına bağlıyorsun sanırım:) Doflamingo çok fazla sevdiğin bir karakter olduğu için diğerlerinin güçlenip Dof seviyesini geride bıraktığına inanmak istemiyorsun bence ama maalesef her şey ortada.
O yapılan saldırı içten vuran bir ameliyat tekniği.Teknik aynı teknik ameliyat aynı ameliyat tekniği yapan şey de meyve.Yani bu adam zaten o tekniği o şekilde vuracak hakiyle de alakası yok dokunmuyor bile.İçten vuruyor rakibi o yüzden Kaido bile etkisini hissediyor.Tabii Kaido ile Dof bir değil Dof daha çok hissediyor ve etkileniyor.Ama ben Kaido’yum diye sıfır etki bırakma ihtimali yok çünkü Kaido için düşünülen içten patlatma hakisi gibi teknik içten vuruyor.Killer de benzeri birşey yaptı çok mu güçlendi yahut çok güçlüydü de mi yaptı ? Hayır her zaman yaptığı ve yapacağı teknik.Tekniğin özelliği o Apo’nun tekniği gibi.

O Zoro ile aynı seviyede dayanıklılığa sahip olduğunu söyleyenlere karşı bir argüman güncel güçleri ile bağlantısı yok.
Kime neye göre söylendiğinin bir önemi yok. Wano arcındaki hali ile ilgili konuşurken Punk Hazard'daki bir şeyi örnek vermek objektif ya da doğru bir yorumlama değil.
Punk Hazard'da bacak çatlattı ama sonrasında yonkou blokladı bacağı incinmedi bile. Wano ise ondan da sonra. İlla geçmişteki bir olay konuşulacaksa daha yakın geçmişten örnek vermek gerekir.

Elbette hemen hemen aynı sayılır.Bunu da arctan arca yavaşça güçleniyoruz dediklerinden söylüyorum.Kimle vs attı da dövüş içinde güçlendi yada nerede ne eğitim yaptı Luffy gibi.Kaç arctır dövüşmüyor Sanji Vergo sonrası.Kimi zaman herşeyiyle vurur kimi zaman vurmaz.Siz de sanırsınız ki güçlendi.Yok öyle birşey arkadaş tamam mit ama artık bir yere kadar.

Evet yenildi zaten Doflamingo bariz olarak da üstündü bu noktada bir sorun yok ancak bunun Law'un gelişimine doğrudan bir etkisi yok. Karakter şuan hızlı hızlı güçleniyor
Law'ın sözde güçleniyor olmasının tek nedeni bizimkilerin ve rakiplerin güçleniyor oluşu. Yoksa ne haki gelişimi var, ne başka bir şey. Nasıl oluyor da gelişiyor bu adam ? Vahiy yoluyla p-up mı alıyor ? Dostlar alışverişte görsün.

O yapılan saldırı içten vuran bir ameliyat tekniği.Teknik aynı teknik ameliyat aynı ameliyat tekniği yapan şey de meyve.Yani bu adam zaten o tekniği o şekilde vuracak hakiyle de alakası yok dokunmuyor bile.İçten vuruyor rakibi o yüzden Kaido bile etkisini hissediyor.Tabii Kaido ile Dof bir değil Dof daha çok hissediyor ve etkileniyor.Ama ben Kaido’yum diye sıfır etki bırakma ihtimali yok çünkü Kaido için düşünülen içten patlatma hakisi gibi teknik içten vuruyor.Killer de benzeri birşey yaptı çok mu güçlendi yahut çok güçlüydü de mi yaptı ? Hayır her zaman yaptığı ve yapacağı teknik.Tekniğin özelliği o Apo’nun tekniği gibi.
Hocam atladığın nokta şu tekniği meyvenin sağlıyor olması yapılan tekniğin Doflamingo üzerinde kullanılandan daha güçlü olduğunu değiştirmiyor zira meyve güçleri de karakter geliştikçe artıp daha fazla hasar veriyor yoksa Law'un Dressrosa'da olduğu seviye ile Kaidou'ya böyle bir hasar vermesine imkan dahi yok.

Edit: Atladığın yerine yanlışlıkla ağladığın yazmıştım onu düzelttim.

Kime neye göre söylendiğinin bir önemi yok. Wano arcındaki hali ile ilgili konuşurken Punk Hazard'daki bir şeyi örnek vermek objektif ya da doğru bir yorumlama değil.
Punk Hazard'da bacak çatlattı ama sonrasında yonkou blokladı bacağı incinmedi bile. Wano ise ondan da sonra. İlla geçmişteki bir olay konuşulacaksa daha yakın geçmişten örnek vermek gerekir.
Yok ben bir arkadaş ile de bu konu üzerinden konuştum ama bizim temel konumuz Sanji ile Zoro'nun dayanıklılığı üzerineydi. Büyük ihtimal benim dışımda söyleyenler farklı bir açıdan söylemiş yoksa zaten Wano hali ile PH hali çok farklı karakterin.

Son düzenleme:
Law'ın sözde güçleniyor olmasının tek nedeni bizimkilerin ve rakiplerin güçleniyor oluşu. Yoksa ne haki gelişimi var, ne başka bir şey. Nasıl oluyor da gelişiyor bu adam ? Vahiy yoluyla p-up mı alıyor ? Dostlar alışverişte görsün.
Oturduğu yerden Yc3 altıyken wanoya gelince aydınlanma yaşıyor sağ kol yada üstü seviyeye çıkıyor buradakilere göre.Nereye oturduysa akıyor akıyor.:D
Hocam ağladığını nokta şu tekniği meyvenin sağlıyor olması yapılan tekniğin Doflamingo üzerinde kullanıldan daha güçlü olduğunu değiştirmiyor zira meyve güçleri de karakter geliştikçe artıp daha fazla hasar veriyor yoksa Law'un Dressrosa'da olduğu seviye ile Kaidou'ya böyle bir hasar vermesine imkan dahi yok.
Demek imkan varmış.Sen inanamıyorsun diye öyle olacak değil.Ki teknik Kaido’ya hiçbirşey yapmadı sinirlerini bozmak dışında.Law geliştirdim demedi.Bugün vurduğunu 10 gün sonra wanoda tekrar vuruyor.Daha mangadan habersiz Jack muhabbetleri ederken ağlıyor deme kimseye benden tavsiye.

E tabi canım buna itirazım yok benim.

Oturduğu yerden Yc3 altıyken wanoya gelince aydınlanma yaşıyor sağ kol yada üstü seviyeye çıkıyor buradakilere göre.Nereye oturduysa akıyor akıyor.:D

Demek imkan varmış.Sen inanamıyorsun diye öyle olacak değil.Ki teknik Kaido’ya hiçbirşey yapmadı sinirlerini bozmak dışında.Law geliştirdim demedi.Bugün vurduğunu 10 gün sonra wanoda tekrar vuruyor.Daha mangadan habersiz Jack muhabbetleri ederken ağlıyor deme kimseye benden tavsiye.
Benim inançlarıma göre değil zaten Kaidou ile Doflamingo arasında olan bariz güç farkından dolayı yapılan tekniğin güçlendiğini net bir şekilde gözlemeyebiliyoruz bence bunun için Law'un geliştirdim demesine de gerek yok diye düşünüyorum. Jack konusunda ise yanlış hatırlayıp bunun bir hata olduğunu belirtmiştim zaten bundan dolayı mangadan habersiz olduğumu düşünüyorsan Dof tayfası WB tayfasını alır diyen kendini sorgulamanı öneririm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık