Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Mehhh. Övdük beğenmedin diyen sen şimdi torpil mi oldu yavv. :ehe:
Yamato’ya bile torpilli diyorlar düşününce 10 milyarlık meyve var Kid ile dalga geçiyorlar nasıl uyanış diye.Meyve çok zor uyandırılıyorsa birşey yapmışsa büyük adam derim ama şu an kararsızım.Meyve çok illet birşey hakikaten.Daha dressrosa ezik hali dofun çok canını sıktı.Buraya geldi Kaido’nun canını sıktı.Birde adamın güçlendiğini düşün.

Yamato’ya bile torpilli diyorlar düşününce 10 milyarlık meyve var Kid ile dalga geçiyorlar nasıl uyanış diye.Meyve çok zor uyandırılıyorsa birşey yapmışsa büyük adam derim ama şu an kararsızım.Meyve çok illet birşey hakikaten.Daha dressrosa ezik hali dofun çok canını sıktı.Buraya geldi Kaido’nun canını sıktı.Birde adamın güçlendiğini düşün.
Law forum tarafından her türlü laf yiyor zaten. Çok şey etmemeye çalışıyorum. Sonra ki bölüm hele düşmeyip yine çarpıcı hamlesi olursa eyvah eyvah :oleyo2:

Acımıyorlar hiç. Övmem gerektiği yerde bile savunmam gerekiyor. :(
Luffy tamam da Kid nasıl kral oluyor. Forum tarafından da torpilli olan Kid. Daha çok savunanı var. :oleyo:
O iş hakkaten öyle oldu dimi şov yaptığı hafta bakıyorum Law fanları kızgınlar atıyor paragraf döşüyorlar.:hhh:Kid fanı da yok forumda onlar da sizin gibi.Artık yakında asıl kim indirdi koca anayı tartışmaları başlar. :)

O iş hakkaten öyle oldu dimi şov yaptığı hafta bakıyorum Law fanları kızgınlar atıyor paragraf döşüyorlar.:hhh:Kid fanı da yok forumda onlar da sizin gibi.Artık yakında asıl kim indirdi koca anayı tartışmaları başlar. :)
Hahaha ne yapalım karakterin ve fanlarının kaderi de bu :D Ama savunanları var. Çoğuna BM'den bahsederken Kid hakkında konuşuyor. Halbuki Law'da dövüşüyor orada. Bu ayrı birde dövüşüyor olmasına yancı diyorlar. Bu adam nereye gitse yine aynı olacak. Ben nerelere gidem. :gamyon: Onda bile Kid'i daha çok savunan çıkar bence sjhsjh

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık