Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Trafalgar D. Water Law

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 260 79.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 67 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    327
Sonunda Doflamingo seviyesine ulaştı uyanışla.Tebrikler.
Law beni bir tık şaşırttı ben Law'ın çok güçlü olmak gibi bir hedefi olduğunu sanmıyordum. Ama bugünkü bölümde,geçmişi öğrenmem için sizin gibi canavarları yenmem gerekiyor dedi.

Madem öyle keşke Dof dövüşünü yenseydi,uyanışla falan.

En azından Law'a bak be bu çocuk amiral,imparator olur derdik.

Luffy'e zaten Cracker-Kata vs'si çizecekmiş Oda.Dof'u Law'a yem edebilirdi problem olmazdı.

Law beni bir tık şaşırttı ben Law'ın çok güçlü olmak gibi bir hedefi olduğunu sanmıyordum. Ama bugünkü bölümde,geçmişi öğrenmem için sizin gibi canavarları yenmem gerekiyor dedi.

Madem öyle keşke Dof dövüşünü yenseydi,uyanışla falan.

En azından Law'a bak be bu çocuk amiral,imparator olur derdik.

Luffy'e zaten Cracker-Kata vs'si çizecekmiş Oda.Dof'u Law'a yem edebilirdi problem olmazdı.
İki tarafta da uyanış yokken Doflamingo ezip geçiyor.Hani bakmayın siz öldürmek istemedi adamı gamma atana kadar.Meyvesini ona kullandırmayı planlıyordu meyvesinin uçup gitmesini istemedi.Kolunu kestiği pozisyonda boynuna niye yapamasın o hamleyi.

Doflamingo seviyesi oldu dememin sebebi meyvenin uyanışının ip uyanışından daha güçlü olduğunu düşünmem.Yoksa Base halleri arasındaki farkın kapandığını sanmıyorum.

Ayrıyetten operasyon meyvesi ne kadar çok güçlü olsa da ip meyvesi iç hasarı önleme konusunda iyi olduğu için o konuda biraz karşıtı denebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık