Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Last of Us (2023-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 36 87.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 5 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    41
Gow'un da mı uyarlaması yapılıyor? Öyle bir şey varsa işleri çok daha zor. O epik dünya adım başı fantastik mevzular köpek gibi aksiyon vs derken animasyon şeklinde yapabilirsin ancak bu uyarlamayı hakkını vermek istiyorsan.
Evet ve Amazon'da yayınlanacak. :D

Onların işi cidden çok daha zor. Hayvan gibi bütçe ayırmaları lazım.

Oha harbi mi... Hangi oyunu yaparlar baştan mı başlarlar acaba?
2018'den olandan başlarlar bence. Uyarlaması daha kolay gelir onlara çünkü. :D

İlk sezon harikaydı. İkinci sezonla ilgili tüwidderdan çok kötü bir spo yedim:( hayır ya :mad:
Yediğin spoiler ı tahmin edebiliyorum.Gelecek olan tepkileri tahmin ettikleri için hastane sahnesinde Joel i acımasız bir termimatör gibi göstermişler.Oyundakinden daha vurucu olmuş hastane sahneleri.Oyunda da tepki çok olmuştu ama dizi de oyuncu Pedro pascal gibi sempatik bir adam olduğu için tepki daha büyük olur.Doktoru öldürmeyeydi iyiydi.

Yediğin spoiler ı tahmin edebiliyorum.Gelecek olan tepkileri tahmin ettikleri için hastane sahnesinde Joel i acımasız bir termimatör gibi göstermişler.Oyundakinden daha vurucu olmuş hastane sahneleri.Oyunda da tepki çok olmuştu ama dizi de oyuncu Pedro pascal gibi sempatik bir adam olduğu için tepki daha büyük olur.Doktoru öldürmeyeydi iyiydi.
O makineye dönüşmüş halini beğenmiştim. Zaten motivasyonu da gayet kabul edilebilir. Tüm bu hype rağmen HBO oyun senaryosuna bağlı kalacağız gibi bir şeyler demiş. İsyan etmeye başlanmış bile, normal olarak:d Pedro çok sevdirdi kendini.

İmalı yorumları spoilera alırsanız oyunu oynamamış adamları da şoka uğratmamış olursunuz gençler. İkinci oyunun senaryosu leş oğlu leşti. Değiştirmemek gibi bir aptallığa imza atmazlar umarım.

O makineye dönüşmüş halini beğenmiştim. Zaten motivasyonu da gayet kabul edilebilir. Tüm bu hype rağmen HBO oyun senaryosuna bağlı kalacağız gibi bir şeyler demiş. İsyan etmeye başlanmış bile, normal olarak:d Pedro çok sevdirdi kendini.
Oyunun senaryosuna bağlı kalmanın ötesinde sahne sahne kopyasını çekiyorlar.Oyunun senaryosuna tamamen bağlı gidiyorlar sonraki sezonlarda da bağlılık devam edecektir.Ama ilk sezonda ilk oyunu bitirdiler 2. sezonda da ikinci oyunu bitireceklerse ilerleyen sezonlarda senaryo oyundan bağımsız devam edebilir.Oyunu yapan adam dizi projesinin de başında zaten 2.oyunun bittiği yerden senaryoya devam eder.Dizi tuttu zaten öyle 2 sezon 3 sezonla bırakmazlar diye tahmin ediyorum.Bir diğer ihtimal 2. oyundaki olaylar çok dallanıp budaklanmıştı bir sezonda bitirmeyebilirler en azından 2 sezon sürebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık