Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Last of Us (2023-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 36 87.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 5 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    41
Eveet. Güzel bir uyarlamanın daha sonuna geldik. Hemen her açıdan çok iyi bir yapım oldu. Umarım ikinci sezon da ilki kadar güzel olur. Bu arada ikinci sezon gelince bakalım ikinci oyun gibi çok ses getirecek mi? :flaugh:

Andor dan sonra bize nefes aldıran işte bu be dedirten yapım. Oyun hikayesini bilemem ne derece tuttu, kendi içinde hikaye işleniş oyunculuk makyajından coğrafyasına müziğinden dramına çok güzeldi. Her şet gayet net anlatıldı aktarıldı. Ben çok değendim, umarım 2.sezonu daha kaliteli olur.

Oyundan dizi uyarlaması yapacaksan böyle yapacaksın.Şu saatten sonra bir firma falanca oyunun dizisini mi yapacak diyeceksin bak şu dizinin önce oyununu oyna sonra dizisini izle bunun yarısı kadar iyi yap kafi.One piece bir oyun değil manga uyarlamasi olacak ama inşallah bunun yarısı kadar başarılı bir uyarlama olur benim için yeterli.Bir de joel kardeş keşke o doktoru vurmayadın.Onun kızı çok zalım bir kız☹

Sezon finali güzeldi baya. Tamamen oyuna sadık kalmışlar finalde ama süresi çok kısaydı bölümün.

Joel'in hastane katliamı oyuna göre daha vurucu ve etkileyici geldi bana. Müziğin kullanımı ve bir ölmüş askerin yüzüne yakın çekim yapılması, sonrasında ölmüş askerlere sahne geçişi yapılması daha çok etkiledi beni.

Çok çok iyi bir uyarlama olmuş. Ayrıca her bölümün kamera arkası çekimlerini izledim. diziye harcanan emek cidden takdir edilesi. Oyun uyarlamalarında çıtayı yukarı çektiler baya. Kolay gelsin God of War'a. İşleri zor cidden :D

Sezon finali güzeldi baya. Tamamen oyuna sadık kalmışlar finalde ama süresi çok kısaydı bölümün.

Joel'in hastane katliamı oyuna göre daha vurucu ve etkileyici geldi bana. Müziğin kullanımı ve bir ölmüş askerin yüzüne yakın çekim yapılması, sonrasında ölmüş askerlere sahne geçişi yapılması daha çok etkiledi beni.

Çok çok iyi bir uyarlama olmuş. Ayrıca her bölümün kamera arkası çekimlerini izledim. diziye harcanan emek cidden takdir edilesi. Oyun uyarlamalarında çıtayı yukarı çektiler baya. Kolay gelsin God of War'a. İşleri zor cidden :D
Gow'un da mı uyarlaması yapılıyor? Öyle bir şey varsa işleri çok daha zor. O epik dünya adım başı fantastik mevzular köpek gibi aksiyon vs derken animasyon şeklinde yapabilirsin ancak bu uyarlamayı hakkını vermek istiyorsan.

Oha harbi mi... Hangi oyunu yaparlar baştan mı başlarlar acaba?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık