Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Last of Us (2023-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 36 87.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 5 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    41
Genel olarak infectedlerin az olmasından memnun değilim fakat en beğendiğim bölüm bu oldu. Çok iyiydi.

Oyunda en sevdiğim kısımlardan biri bu bölümün işlendiği kısımdı. Çok güzel uyarlamışlar. Bella Ramsay kalitesini çok iyi göstermiş. Troy Baker cameo'su da hoştu.

Ver işte oyundaki gibi ne kulak falan işlerine giriyorsun
İkinci sezonu mecburen +18 yapıcan zaten keşke bu kadar aile dizisi olsun diye zorlamasaydınız
Herşeye rağmen en güzel bölüm bu bölümdü.Finali mahvetmeyin hadi

Ver işte oyundaki gibi ne kulak falan işlerine giriyorsun
İkinci sezonu mecburen +18 yapıcan zaten keşke bu kadar aile dizisi olsun diye zorlamasaydınız
Herşeye rağmen en güzel bölüm bu bölümdü.Finali mahvetmeyin hadi
Tam olarak verilmeyen ne? Oyunu uzun zaman oldu oynayalı. Bu bölüm genel hatlarıyla en sadık kaldığı bölüm olmuş. Farklı olan ne ? Kaçırdım herhalde.

Edit: Ayrıca bu bölüm en rahatsız edici bölümdü. 18+ydı iliklerine kadar. Nasıl aile dizisi dedin anlamadım. Onu da merak ettim şu an. :D

Oyunda en sevdiğim kısımlardan biri bu bölümün işlendiği kısımdı. Çok güzel uyarlamışlar. Bella Ramsay kalitesini çok iyi göstermiş. Troy Baker cameo'su da hoştu.
Sen ismini söyleyince bir bakayım dedim bu kız 19 yaşındaymış. Hiç öyle göstermiyor. 13-14 derdim.

Tam olarak verilmeyen ne? Oyunu uzun zaman oldu oynayalı. Bu bölüm genel hatlarıyla en sadık kaldığı bölüm olmuş. Farklı olan ne ? Kaçırdım herhalde.

Edit: Ayrıca bu bölüm en rahatsız edici bölümdü. 18+ydı iliklerine kadar. Nasıl aile dizisi dedin anlamadım. Onu da merak ettim şu an. :D
Ellie kafeste uyanınca tezgahta David insan kesiyordu.O öyle anlıyordu yamyam olduklarını.Burda kulağı gösterip geçiştirmişler.İstemiştim o kısmı :(

Ellie kafeste uyanınca tezgahta David insan kesiyordu.O öyle anlıyordu yamyam olduklarını.Burda kulağı gösterip geçiştirmişler.İstemiştim o kısmı :(
Hocam bunun yerine adamlar kızın ölen babasını kıza yediriyorlar. :D Ayrıca Joel'in kulübede gördüğü asılı insanlarda rahatsız ediciydi. Kulak olayıyla tezgahta kesme tarafının çok büyük farkı olduğunu düşünmüyorum ben. Dediğin sahne olmasa bile yamyamlıklarına dair eklemelerde baya rahatsız ediciydi aslında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık