Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Stranger Things (2016-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 24 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    28
4. Sezonu nihayet vakit bulup izledim ve baya beğendim. Hele sezonun 4. bölümü açık ara dizinin en iyi bölümlerinden biriydi. İyi gerildim o bölümde.
Ortam olsun atmosfer olsun şarkılar olsun yine on numaraydı. Villain olarak önceki sezonlarda sadece bodoslama saldıran canavarlarla kapışıyorlardı
ama bu sefer düzgün, iyi düşünülmüş ve en önemlisi kafa dengi bir rakip var karşılarında.

Korku ve Normal arasında gerginlik seviyesini tutturan yapımlara bayılıyorum. Korkudan nefret ederim ama gerilime bayılırım.
Stranger Things, Dark ve Death Stranding gibi yapımlar bu oranı muazzam tutturuyor. O karanlık tonlu dünyaların içerisinde rahatsız olmak ve gerilmek muazzam.
Stranger Things'de Dungeon and Dragons oynamaları ve buna göre konsept ve kavramları bu oyunu baz alarak seçmeleri de baya iyi.
Dungeon and Dragons, Demon's Souls ve Dark Souls serisinin esinlenme kaynağıdır aynı zamanda.

Bakalım Sezonun 2. kısmı 1 Temmuz'da çıkacak. Çoğu şeyi 2. Kısma sakladıkları için daha hızlı ve daha dolu geçecektir diye düşünüyorum.
Umarım dizi bozmaz böyle devam eder.
Teşekkürler yorumun için, bu dizi izlenmez :ehe:

Seninle zevklerimiz uyuşmuyor, fazla yüzeyselsin :hıh:

@Millennium Wizard önersin bugün izlerim 4 sezonu :utan:
İzle izle gayet akıcı içinde birçok karakter ve olay işleniyor öyle tamamen korku olayı değil.Nostaljik tat var hafiften 80 filmlerini bilirim o tadı yakalamışlar çocuklarda bile.Aslında korku paranormal kısmı işin bahanesi olmuş yoksa diğer kısmı izletemezlerdi.

Sezonun son iki bölümünü de izledim, sonraki sezonu izlemeyi düşünmüyorum. REZALET!

Diziyi bildiğin 12-13 yaş çocuk şovlarına çevirmişler. O kadar olay oluyor, bizim taraftan bir kişi bile ölmüyor. 5 ana karakteri geçtim bari yan karakterleri öldürselerdi, onu bile yapmadılar. Koca sezonda ölen tek kişi bu sezonun başında diziye giren ve yan karakterin yan karakteri olan Eddie oldu. Mike, Eleven'a gaz vermeye başlayınca dedim "iman gücü geliyor", öyle de oldu. Bu iman gücü ile gelen güç patlaması Tüm Kek'te Tamatebako'nun patlaması ile tamamen aynı, hiçbir fark yok. Görece ana karakterlerden biri olan Max öldü, dedim "Eleven şimdi bunu geri canlandırır", öyle de oldu. 10 dakika önce Vecna'dan hayatının dayağını yiyen Eleven, Mike'ın iki sözüyle coşarak ölüyü diriltecek seviyeye geliyor. Bölümdeki saçmalıklar bunlarla da sınırlı değil, ama yazarak kendimi yormama değmez. Ayrıca bu bir dizi, dizi dediğinin bir bölümü maksimum 1 saat sürer. Dizi finali bile olmayan bölümün uzunluğu iki buçuk saat, ayıptır.

Bölümün tek iyi yani Master of Puppets bölümüydü.

Son düzenleme:
Son bölümü izlemesem efsane diyeceğim sezon son bölümüyle sıçtı sıvadı kurumasını bekledi sonra tekrar sıçtı. Güzelim sezonu tek bölümde hiç ettiler. 10** gibi bölümdü.

İlk sayfadaki yorumları okuyup bir anda son yorumlara bakınca diziyi bırakmakta ne iyi ettiğimi anladım :D

Her ne kadar sezon aralarını uzatsalarda severek izlediğim bir diziydi.. Fakat son iki bölüm nasıl becerdiniz? Şunu dedirtmeyi… Bu muydu? Neden iki saat çektiniz ki ? Dedirtmeyi bu sezon beni baştan aşağı sinirden delirten o basketbol tayfası… O kadar anlamsız o kadar gereksiz ki onların sahneleri hadi çektiniz. Lucas ın kısımlarında delirmemek elde değil. Max direkt ölse daha iyiydi.. Ölmekten beter oldu şu anda Eddie nin ölmemesini tercih ederdim. Hadi öldü … Max ın tarafı cidden ilginç. Vecna nın bu kadar güçlü olması ve Elevenen iki sevgi sözcüğüne böyle bir şey yapması klişenin danıskası.. bu sezon will in tavırlarına bile katlanamadım. Kimseye katlanamadım . Dustin, Steve ve Robin için izleyeceğiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık