Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Stranger Things (2016-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 24 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    28
Kanımca 4.sezonla çıtayı arşa çıkarmışlar. En iyi sezondu.

Zaten 80'ler aşığı olarak başlamıştım ben de, kostümlerden dekora, hatta müziklere kadar 1980'li yıllarda çekilmiş filmler gibi. (Goonies filmine benzettim) bence 80'ler modasını ve synthesizer ağırlıklı müzikleri tekrar trend yapan dizidir. Kate Bush - Running Up That Hill parçası 37 sene sonra Billboard'da birinci olmuş.

Son düzenleme:
Kanımca 4.sezonla çıtayı arşa çıkarmışlar. En iyi sezondu.

Zaten 80'ler aşığı olarak başlamıştım ben de, kostümlerden dekora, hatta müziklere kadar 1980'li yıllarda çekilmiş filmler gibi. (Goonies filmine benzerim) bence 80'ler modasını ve synthesizer ağırlıklı müzikleri tekrar trend yapan dizidir. Kate Bush - Running Up That Hill parçası 37 sene sonra Billboard'da birinci olmuş.
Running Up That Hill şarkısını Max - Vegna sahnesinde kullanma fikrindi bulunan kişiye ödül vermek lazım. Serinin en iyi sahnelerinden biri oldu resmen.
Normalde diziler sezonlar ilerledikçe tutarsız olmaya ve kalitesi düşmeye başlar ama Stranger Things şaşırtıcı şekilde 4. sezonla açık ara en iyi sezonu çıkardı.

Evet, Max'ın sahneleri etkileyiciydi Kate Bush'un şarkısı o atmosferi daha da tetikledi. Bu dizi sayesinde şarkıyı daha genç kitlenin keşfetmesini sağladı. 5.sezonun son olacağı söyleniyor sezonun genel temposunda düşüş olacaksa bile finalinin tatmin edici olmasını umut ediyorum. 🙏🏻

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık