Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Stranger Things (2016-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 24 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    28

Yayınlayan Kanal: Netflix
Sezon Sayısı: 4
Türü: Dram, Fantezi, Korku
Durumu: Devam ediyor
Baş Roller: Mille Bobby Brown, Finn Wolfhard, Winona Ryder

Dizi 1980'li yıllarda New York eyaletine bağlı bir liman kasabası olan Montauk'ta geçmektedir. Genç bir çocuk gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Ailesi, arkadaşları ve yerel polisler çocuğun ortadan kaybolması ile ilgili kapsamlı bir soruşturma başlatarak gerçeği açığa çıkartmaya çalışırlar. Olayın soruşturması derinleştikçe gizli hükümet deneylerinin yapıldığı olağanüstü bir gizemin içine çekilirler. Annesi çocuğunu alabilmek için korkunç doğaüstü güçlerle yüzleşmek zorundadır.

Kişisel yorumum: Güzel bir dönem dizisi. Birinci ve ikinci sezonu gayet iyiyken, üçüncü sezonunda açık şekilde batırdı. Sonradan akılları başlarına gelmiş olacak ki, müthiş bir dördüncü sezon yapmışlar. Dizide bir sürü gönderme var, 80'li yılları ve o zamanların kültürünü sevenlere öneririm.

Son düzenleme:
Ben beğendim. Sezonu iki parçaya bölmüşler, 7 bölüm yayınlandı ve Temmuz'da iki bölüm daha gelecek. Bölümlerin en kısası 1.15 saat, 7. bölüm neredeyse iki saat. Hikayeyi öyle bir bağladılar ki, 7. bölüm dizinin en iyi bölümü olabilir.
Verdin coşkuyu, daha bir şey deme. Yakında süpürürüm bölümleri.

Ben beğendim. Sezonu iki parçaya bölmüşler, 7 bölüm yayınlandı ve Temmuz'da iki bölüm daha gelecek. Bölümlerin en kısası 1.15 saat, 7. bölüm neredeyse iki saat. Hikayeyi öyle bir bağladılar ki, 7. bölüm dizinin en iyi bölümü olabilir.
Oraları biraz sonradan düşünmüşler sanki güzeldi de ilk sezona tam uymuyor gibi.

Ergen tripleri hiç çekilmese de 80 li yılları görmek için bile izlenebilir.Gizem ve gerilimi dozunda.Bir şekilde izlettiriyor.Açılış müziği mükemmel bir seçim olmuş.

İş yoğunluğundan dolayı son sezonun 1. partını tam olarak bitirmedim. 4. bölüm deyim diye hatırlıyorum. Son sezona güzel başlamışlar, herkesin de yorumu gördüğüm kadarıyla bu şekilde. Fırsat bulduğumda hayırlısıyla bitireceğim. Çocukların oynamasından dolayı biraz ön yargılı yaklaşanlar olabiliyor ama sırf 80 ler için bile izlenir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık