Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Stranger Things (2016-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 24 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 4 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    28
Dizide beğenmediğim tek şey Winona Ryder çok kötü oynuyor sahneleri gelince ileri sarasım geliyor. :(

4.sezon 1.bölümün finali ekrana çiviledi beni feci rahatsız oldum. Bu dizide vahşet hep vardı ama korkuyla vahşet bu kadar harmanlanmış değildi anasını satayım.

Ergenlik de gerçekten bir insanın başına gelen en boktan şeylerden biri çoğu insanın tipi leş oluyor yecüc mecüce bağlıyor bebeler

4. Sezonu nihayet vakit bulup izledim ve baya beğendim. Hele sezonun 4. bölümü açık ara dizinin en iyi bölümlerinden biriydi. İyi gerildim o bölümde.
Ortam olsun atmosfer olsun şarkılar olsun yine on numaraydı. Villain olarak önceki sezonlarda sadece bodoslama saldıran canavarlarla kapışıyorlardı
ama bu sefer düzgün, iyi düşünülmüş ve en önemlisi kafa dengi bir rakip var karşılarında.

Korku ve Normal arasında gerginlik seviyesini tutturan yapımlara bayılıyorum. Korkudan nefret ederim ama gerilime bayılırım.
Stranger Things, Dark ve Death Stranding gibi yapımlar bu oranı muazzam tutturuyor. O karanlık tonlu dünyaların içerisinde rahatsız olmak ve gerilmek muazzam.
Stranger Things'de Dungeon and Dragons oynamaları ve buna göre konsept ve kavramları bu oyunu baz alarak seçmeleri de baya iyi.
Dungeon and Dragons, Demon's Souls ve Dark Souls serisinin esinlenme kaynağıdır aynı zamanda.

Bakalım Sezonun 2. kısmı 1 Temmuz'da çıkacak. Çoğu şeyi 2. Kısma sakladıkları için daha hızlı ve daha dolu geçecektir diye düşünüyorum.
Umarım dizi bozmaz böyle devam eder.

4.sezon şaka maka bozmazsa en iyi sezon olacak gibi duruyor. Sırf para uğruna yalandan hikayeyi devam ettirme çabalarına ve sönük geçen üçüncü sezona rağmen bu sezonla feci toparladılar bence dizinin itibarını. Maya Hawke gerçekte de Robin karakterine benziyorsa yapı olarak tam aşık olunacak kadın. Zeka, güzellik, samimiyet, mizah anlayışı, yürek her şeyden bol bol var Robin karakterinde. Tabi Steve reisin cünüplüğü yüzünden karakterin lezbiyen çıkması ayrı bir olay.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık