Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    117
İyi de kimle karşılaşmış da çizik attırmamış ? 850 sayılık seride Zoro'dan başka kimse Mihawk'ın ünvanını iplemiyor.
Nereden biliyorsun iplemediğini ? Zoro dediğimiz adamda sanki dış kapının mandalı. Adam serinin en büyük ikinci dinamiğinin hayali ama güçlü görülmüyor. İlginç. Hadi Mihawkı küçümseyinde ünvanı küçümsemeyin bari be kardeşim.

Mihawk vs Dragon deseniz neyse de Sabo olmuyor, ezik kalıyor.. En azından çoğunluğun böyle düşündüğü ortada.

Bir de gerçekten bu ikisini eşit bir seviyede dövüşürken düşünemiyorum. O derece zayıf görüyorum Mihavk'a göre.

Mihawk vs Dragon deseniz neyse de Sabo olmuyor, ezik kalıyor.. En azından çoğunluğun böyle düşündüğü ortada.

Bir de gerçekten bu ikisini eşit bir seviyede dövüşürken düşünemiyorum. O derece zayıf görüyorum Mihavk'a göre.
Anket zaten senin dediğini gösteriyor çoğunluğa göre. Sabo iyi güzel direnir ama sonu belli bu işin.

Luffy KK olduğunda Sabo da Mihawk'ı yenebilecek seviyeye gelmiş, hatta geçmiş olur.

Ben orada hakisi iyi demenize karşılık haki ile saldırdı mi diye sordum.İstediği tekniği yapsın.Garp iki parmağını kapatıp haki ile yumruk atsa oha tekniğe bak mı diyeceğiz ?
Issho ile meyve ağırlıklı savaşıyor.Bu bize haki seviyesi hakkında bilgi vermiyor.Benim derdim ne yaptığı değil haki seviyesi.Hakisi iyi diyorsan mukemmel diyorsan sağlıklı veri göstereceksin.

@Monkey D. Dragon

Orada meyve tabanlı saldiriyor mu sanki ? Ben mi ayıkamıyorum resmi.

@God
Wb orada Marcoya ölmesine izin verme diyor.Mihawk a karşılık da Vistayı yolluyor.Vista orada Luffy i Mihawkın elinden kurtarabilecek birisi ki Mihawkta namıni duymuş adamın peşine gitmiyor Luffynin.

Sabo meyvesiz amiral demiş biri :D Amiraller meyveden ibaretmiş.Wb Saboya 3 tane deprem yumruğu çaksa Saboya ne olur ?

Bir de sormak istediğim bir şey var.Mihawk haki ile meyve tabanlı saldiridan kurtulabilir mi ? Sabo hiken çaksa Mihawk full beden koka yapsa ateş etki eder mi ?
Adam tekmeyi basmış işte napsın? "Ben bunu meyveyi kapatıpta döverim bence" diyip fantezi mi yapsın?

Anket zaten senin dediğini gösteriyor çoğunluğa göre. Sabo iyi güzel direnir ama sonu belli bu işin.

Luffy KK olduğunda Sabo da Mihawk'ı yenebilecek seviyeye gelmiş, hatta geçmiş olur.
Evet, dediğin gibi serii sonunda belki geçer.
Yalnız belli bir ivme yakalayıp, güçlenen karakterler öyle kolay kolay zayıflamıyor. Mihawk'ıda geçmek kolay olmayacaktır.

Sanırım objektif değerlendirmen burada noktalanıyor.

"Kör ve vasıfsız"
Ahahahah.Bu adamı kör ve vasıfsızken amiral yapıyorlar, haberin yoksa diyeyim dedim.

Mihawk'dan hakiye dair sadece Zoro'ya bahsedişini gördük ObjektifWizard. Topkek

Ne güzel yazıp çizdin ya la. Hani şu parmak hareketi ile arena parçalayan adamı ne de güzel şebeğe çevirdin.
Adam Amiral'e karşı meyvesini deniyordu bildiğin. Du bakalım şunu yapsam nasıl olur kafasındaydı, klasik 3'lü kardeş hareketi.
Konu hakkındaki düşüncem: Mihawk yüksek ihtimalle alır. Sabo'nun da şansı yok demek değil.
Hahaha :D Kör ve vasıfsız kısımları kendi düşüncem tabii ama onun dışında herşeyi bir kenara bırakıp tarafsız bakmaya çalıştım.Konu dışı ama söyleyeyim amiralliği ayağa düşürdü zaten. :/

Şimdi yazıp çizmeyle alakası yok bu işin.Başka ne olacak sen bana söyle.Bir kılıç ustasıyla nasıl dövüştüğünü gösterdi Sabo'nun mangaka.

Kafa kafaya boru ve kılıç çarpışacak dayanıklılık savaşına dönüşecek.Eh bende bu durumda olacaklardan bahsediyorum işte.Gerçekten inanıyor musun o parmak hareketlerinin haki basmanın Mihawk üzerinde işe yarayacağını.Bu adam Bastille değil ki 3 parmakla kılıç yada kafatası kırsın.Onlar o derece rakipte işe yaramaz yarasaydı Fujiye yapardı.

Mihawk Zoro'ya hakiden bahsederken kendini övüyor farkettiysen.B.hakide ustalaşırsan kılıcın kırılmaz doruğa ulaşırsan benim gibi pürüzsüz kılıcın olur diyor.Yani henüz adamın hakisini aşan çıkmamış.Nasıl rakiplerle dövüştü bilmiyoruz ama Shanks ile dövüşürken belli ki haki seviyeleri kafa kafayaymış.

Bunun dışında uzun süren dayanıklılık dövüşünde iş açık vermeye kalıyor.Mihawk o keskin gözleriyle o açığı bulur.Luffy saldırırken açığı gördü kollar sırık gibi kesiliyordu.Sabo açık verirse bu hayatının hatası olur karşısında çok daha tecrübeli biri var.Ki o açığı da çok uzun dövüşürse verir Kuzan gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık