Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    117
@God
Diğer Kid ile mi karıştırdın bilmiyorumda beni alıntılayıp dediklerin için cevap vereyim.

Marco'nun Vista'yı Mihawk'ı durdurması neden saçma geldi anlamadım.
Vista gayet amiral seviyesi birini karşısında durabilir Jozu'da dayandı ama küçük bir dikkatsizlikte kolu gitti.
Zoro bile kısa süreli dövüşselerde amiral karşısında durdu. Vista niye duramasın ki bana göre Vista karakteri Dofi'nin en kötü denki bir karakter.

Vista ilk karşısına çıktığında zaten kendini Mihawk'tan güçsüz olduğunu "beni tanıyormusun" diyerek belli ediyor.
Mihawkta seni tanımamak aptallık olurdu diyor ki bu oldukça doğal kendisi muhtemel en iyi kılıç ustalarından biridir.

Aynı şekilde Mihawk'ın karşına Marco gelse bunlar denk şekilde bir süre dövüşemezler dövüşürlerdi.
O zamanda biz ne diyecektik Mihawk en kötü Marco ayarı. Kısa süreli bir dövüş için güç kıstası yapmak hatalı olur.

Bana nedense @Erkan12 anımsattın.

Son düzenleme:
@God
Diğer Kid ile mi karıştırdın bilmiyorumda beni alıntılayıp dediklerin için cevap vereyim.

Marco'nun Vista'yı Mihawk'ı durdurması neden saçma geldi anlamadım.
Vista gayet amiral seviyesi birini karşısında durabilir Jozu'da dayandı ama küçük bir dikkatsizlikte kolu gitti.
Zoro bile kısa süreli dövüşselerde amiral karşısında durdu. Vista niye duramasın ki bana göre Vista karakteri Dofi'nin en kötü denki bir karakter.

Vista ilk karşısına çıktığında zaten kendini Mihawk'tan güçsüz olduğunu "beni tanıyormusun" diyerek belli ediyor.
Mihawkta seni tanımamak aptallık olurdu diyor ki bu oldukça doğal kendisi muhtemel en iyi kılıç ustalarından biridir.

Bana nedense @Erkan12 anımsattın.
Ölümüne korumak gereken biri için, tutacak bir adamı göndermezsin. Onun seviyesinde ya da denk bir adamı gönderirsin. Kimse Mihawk rahatlıkla Vista'yı yener demesin. Yenmedi. Mihawk'ı Marco seviyesi görmeneydi cevaplarım.

Tanımıyorum kendisini, ama aklın yolu bir derler.
@God Luffy ölmeyeceği için tabi ki sonuçsuz kalacaktı.

Siklari begenmedim =)

Mihawk 10 sa , sabo 9 , doflamingo 8.5 tur gibi gibi dusunuyorum su an. Illa isshoyuda kat derseniz isshoda bence 10.5 tur. ;)

Sabo bir amiral kadar daha guclu olmadi. Mihawkta bence amirallere cok zor olsa bile yenilir. Ama bitiris ve tecrube olarak mihawk onde bu vsde. Sabo mihawki gecicek kadar guclenebilir yalniz, en azindan akainuyu yenicek kadar guclenmesini bekliyorum ve istiyorum.

Ölümüne korumak gereken biri için, tutacak bir adamı göndermezsin. Onun seviyesinde ya da denk bir adamı gönderirsin. Kimse Mihawk rahatlıkla Vista'yı yener demesin. Yenmedi. Mihawk'ı Marco seviyesi görmeneydi cevaplarım.

Tanımıyorum kendisini, ama aklın yolu bir derler.
Ortada 3 Amiral ve 2 Amiral gücünde adam var iken Wb korsanlarının en güçlüsü Mihawk ile vakit mi harcıyacaktı. Wb orada Luffy'e bakıcılık yapın demiyor Luffy ölmesin diyor.
Vista Mihawk'ı tutabilecek güçte olduğundan onu yolladı ve ölmesini engelledi.
Hem tayfadaki en güçlü kılıç ustası olduğundan Mihawk'a en uygun rakip oydu diyebiliriz.

Erkan'ın yorumları önceki sayfalarda var onu görmemiş yapman Erkan olduğunu kuvvetlendirdi.
Neyse kim olduğun farketmez.

Son düzenleme:
Ortada 3 Amiral ve 2 Amiral gücünde adam var iken Wb korsanlarının en güçlüsü Mihawk ile vakit mi harcıyacaktı.
Mihawk oraya zaten zoraki gelmiş orada asıl savaşacaklar amiraller.
Vista Mihawk'ı tutabilecek güçte olduğundan onu yolladı.
Hem tayfadaki en güçlü kılıç ustası olduğundan Mihawk'a en uygun rakip oydu diyebiliriz.
Ölümüne koruması gereken birine Marco öylesine birini yolluyor yani? Tamam Vista güçlü diyorsun ama Marco onu göndererek risk mi alıyor? Amiraller o zamanlar olayların içinde değildi ki. Mihawk bile öylesinde oynuyordu çaylağın biriyle. Savaş henüz alevlenmemişti bile. Öte yandan Aokiji Luffy'e saldırmaya gittiğinde Marco ulaşan ilk kişi oluyor. Ben olayların içinde değilim, sadece gördüğümü söyleyebilirim. Ama Marco güç dengesini bize çizmemiş mi?
Mihawk için Vista yeterli, amiral için ise kendisi gidiyor.

Son düzenleme:
Bakış açına hayran kaldım. Bastille dediğin adam kim? Mihawk tekleyemez mi diyorsun sen şimdi onu? Zoro tekler onu mesela. Daz Bones le okama tekledi başka bir şovu yok diyorsun. Daz Bones bile 2 yıl sonra o Bastille den güçlüdür emin ol, Daz Bastille den daha daha önemli bir karakterdir
Daz Bones Crocodile'ın emir eri, Bastille ise kor-amiral, tabii ki ondan üstün, ayrıca Burgess Daz Bones değil Crocodile ile aşık atacak seviyede bir karakter.

Carrot'u tekleyemeyen Zoro Bastille ve Burgess'e hiç bir şey yapamaz, Burgess hele bir tane denk getirirse baya yamultur Zoro'yu.

Ölümüne koruması gereken birine Marco öylesine birini yolluyor yani? Tamam Vista üçlü diyorsun ama Marco onu göndererek risk mi alıyor? Amiraller o zamanlar olayların içinde değildi ki. Mihawk bile öylesinde oynuyordu çaylağın biriyle. Savaş henüz alevlenmemişti bile. Öte yandan Aokiji Luffy'e saldırmaya gittiğinde Marco ulaşan ilk kişi oluyor. Ben olayların içinde değilim, sadece gördüğümü söyleyebilirim. Ama Marco güç dengesini bize çizmemiş mi?
Mihawk için Vista yeterli, amiral için ise kendisi gidiyor.
Üst yorumu biraz düzelttim.
Orada bunların cevabı az çok var.
Wb ona bakıcılık yap demedi ölmesin dedi. Vista'da Mihawk'ı tutabilecek seviyede. Yani risklik bir durum yok ortada.
Marco'da gitse oraya bir süre dövüşçekler sonra dövüşü keseceklerdi tabi o zaman amiralleri kim tutacaktı.

Bunun yanında Mihawk'ın amiral gücünde olduğunu düşünmüyorum gücü Marco hadi bilemedim çaylak Ishoo gücündedir.
Marco orada Sengoku'yu sayma Mihawk'tan güçlü 4 kişi varken Mihawk ile dövüşmesi zaten düşünülemez.

Mihawk-Marco < Amiraller şeklindedir güç dengesi muhtemelen.
Ancak Mihawk'ın şeytan formu filan varsa amiralleri geçer ki o kesin bir şey değil.

Senin dediğin ölçütün dışında birşey dememişim zaten uzatmaya gerek yok.
Amiral 10
Mihawk-Marco 9
Vista 8 dersek
Marco amiralleri durduruyor Vista'da Mihawk'ı durduruyor.

Son düzenleme:
Üst yorumu biraz düzelttim.
Orada bunların cevabı az çok var.
Wb ona bakıcılık yap demedi ölmesin dedi. Vista'da Mihawk'ı tutabilecek seviyede. Yani risklik bir durum yok ortada.
Marco'da gitse oraya bir süre dövüşçekler sonra dövüşü keseceklerdi tabi o zaman amiralleri kim tutacaktı.

Bunun yanında Mihawk'ın amiral gücünde olduğunu düşünmüyorum gücü Marco hadi bilemedim çaylak Ishoo gücündedir.
Marco orada Sengoku'yu sayma Mihawk'tan güçlü 4 kişi varken Mihawk ile dövüşmesi zaten düşünülemez.

Mihawk-Marco < Amiraller şeklindedir güç dengesi muhtemelen.
Ancak Mihawk'ın şeytan formu filan varsa amiralleri geçer ki o kesin bir şey değil.
Öncelikle Mihawk hakkında görmediğimiz hiç bir güçten bahsetme taraftarı değilim. Aynısı Marco ve ya Sabo için de geçerli.

2. olarak Mihawk'tan güçlü 4 kişi dediğin kişiler, sanırım amiraler ve Garp. Halbuki ben rahatlıkla Hancock'u oraya yerleştiririm.

3. kez dediğim gibi Marco Mihawk'ın seviyesi için Vista'yı uygun görmeseydi kendisi giderdi, en kötü Jozu'yu falan yollardı. Ha, tabi Marco Mihawk'ın dövüşü yarıda bırakacağını öngördüyse başka. O zaman dediğin gibi herhangi birini yollamıştır diyebiliriz.

Öncelikle Mihawk hakkında görmediğimiz hiç bir güçten bahsetme taraftarı değilim. Aynısı Marco ve ya Sabo için de geçerli.

2. olarak Mihawk'tan güçlü 4 kişi dediğin kişiler, sanırım amiraler ve Garp. Halbuki ben rahatlıkla Hancock'u oraya yerleştiririm.

3. kez dediğim gibi Marco Mihawk'ın seviyesi için Vista'yı uygun görmeseydi kendisi giderdi, en kötü Jozu'yu falan yollardı. Ha, tabi Marco Mihawk'ın dövüşü yarıda bırakacağını öngördüyse başka. O zaman dediğin gibi herhangi birini yollamıştır diyebiliriz.
1 ve 2'yi geçiyorum.

3-) Vista kolaylıkla yenilecek bir rakip değil. Yenileye kadar Luffy çoktan köprüyü geçer.
Senin dediğin ölçütün dışında birşey dememişim zaten uzatmaya gerek yok.
Amiral 10
Mihawk-Marco 9
Vista 8 dersek
Marco amiralleri durduruyor Vista'da Mihawk'ı durduruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık