Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    117

Mihawk

2. olarak Mihawk'tan güçlü 4 kişi dediğin kişiler, sanırım amiraler ve Garp. Halbuki ben rahatlıkla Hancock'u oraya yerleştiririm.
Bu kadından etkilenmeyen hiçbir erkek yenilemez buna.

Hem de rahatlıkla demişsin. Tuhaf.

Bu kadından etkilenmeyen hiçbir erkek yenilemez buna.

Hem de rahatlıkla demişsin. Tuhaf.
Senin bu kadar rahat konuşuyor olmanı sağlayan delilin ne? Hayır aksi gözümüze bile sokuldu bir sürü kez.
Mesela Pacifistalar etkilenmiyordu birer birer yenildiler.
Smoker güzel bir dayak yedi.
"Hiçbir erkek" derken Usopp ve Chooper'ı da dahil ediyor musun?
Bu arada Hancock'u etkileri sadece erkekler üzerinde değil. Kadınlar üzerinde de etkili.
Son olarak mangadan bir sayfa bırakıp bu tartışmayı sonlandıracağım. Kurduğun ilk cümleden tartışmanın gereksizliği belli oluyor.

Mihawk

Senin bu kadar rahat konuşuyor olmanı sağlayan delilin ne? Hayır aksi gözümüze bile sokuldu bir sürü kez.
Mesela Pacifistalar etkilenmiyordu birer birer yenildiler.
Smoker güzel bir dayak yedi.
"Hiçbir erkek" derken Usopp ve Chooper'ı da dahil ediyor musun?
Bu arada Hancock'u etkileri sadece erkekler üzerinde değil. Kadınlar üzerinde de etkili.
Son olarak mangadan bir sayfa bırakıp bu tartışmayı sonlandıracağım. Kurduğun ilk cümleden tartışmanın gereksizliği belli oluyor.

Tartışmayı sonlandırman çok isabetli olur.

Ee zaten yakalayamadı.Kendisi korsanları durduracağım diye yanına topladığı askerlerle kovalamaya çalıştı sert kayaya çarpınca karar değiştirdi bir kumar oynayacağım zar atacağıma bağladı.Bu arada Amiral haki tabanlı bir saldırı yaptı da biz mi kaçırdık amiral de meyve tabanlı saldırıyor ne yapacaktı meyveyi kapatıp sadece hakiyle mi dalacaktı sen ikna ol diye.Dalga geçiyorsun herhalde adamda kimsede görmediğimiz haki tekniği var sen haki seviyesinden şüphe ediyorsun tuhaf gerçekten.
Ben orada hakisi iyi demenize karşılık haki ile saldırdı mi diye sordum.İstediği tekniği yapsın.Garp iki parmağını kapatıp haki ile yumruk atsa oha tekniğe bak mı diyeceğiz ?
Issho ile meyve ağırlıklı savaşıyor.Bu bize haki seviyesi hakkında bilgi vermiyor.Benim derdim ne yaptığı değil haki seviyesi.Hakisi iyi diyorsan mukemmel diyorsan sağlıklı veri göstereceksin.

@Monkey D. Dragon

Orada meyve tabanlı saldiriyor mu sanki ? Ben mi ayıkamıyorum resmi.

@God
Wb orada Marcoya ölmesine izin verme diyor.Mihawk a karşılık da Vistayı yolluyor.Vista orada Luffy i Mihawkın elinden kurtarabilecek birisi ki Mihawkta namıni duymuş adamın peşine gitmiyor Luffynin.

Sabo meyvesiz amiral demiş biri :D Amiraller meyveden ibaretmiş.Wb Saboya 3 tane deprem yumruğu çaksa Saboya ne olur ?

Bir de sormak istediğim bir şey var.Mihawk haki ile meyve tabanlı saldiridan kurtulabilir mi ? Sabo hiken çaksa Mihawk full beden koka yapsa ateş etki eder mi ?

@God
Wb orada Marcoya ölmesine izin verme diyor.Mihawk a karşılık da Vistayı yolluyor.Vista orada Luffy i Mihawkın elinden kurtarabilecek birisi ki Mihawkta namıni duymuş adamın peşine gitmiyor Luffynin.

Sabo meyvesiz amiral demiş biri :D Amiraller meyveden ibaretmiş.Wb Saboya 3 tane deprem yumruğu çaksa Saboya ne olur ?
Benim de savunduğum nokta Vista'nın yollanma sebebinin Vista'nın Mihawk için yeterli olması. Yani Mihawk Yonkou seviyesi demenin pek bir alamı yok.
İkinci kısmı da alıntıladım çünkü o cümleleri kuran kişi benim.
Ne olacak? Lütfen cevaplar mısın? Çünkü benim hiç bir fikrim yok. Whitebear Kizaru'ya üç deprem yumruğu çaksa ne olacak? Aokiji'ye vursa ne olacak? Tek kaynağımız Akainu'ya vurduğu 3 deprem yumruğu. Bunu referans olarak almak tüm Süpernovaları ve tüm Shicibukaileri bir saymak gibi bir şey. Hiç biri bir değil.

Benim de savunduğum nokta Vista'nın yollanma sebebinin Vista'nın Mihawk için yeterli olması. Yani Mihawk Yonkou seviyesi demenin pek bir alamı yok.
İkinci kısmı da alıntıladım çünkü o cümleleri kuran kişi benim.
Ne olacak? Lütfen cevaplar mısın? Çünkü benim hiç bir fikrim yok. Whitebear Kizaru'ya üç deprem yumruğu çaksa ne olacak? Aokiji'ye vursa ne olacak? Tek kaynağımız Akainu'ya vurduğu 3 deprem yumruğu. Bunu referans olarak almak tüm Süpernovaları ve tüm Shicibukaileri bir saymak gibi bir şey. Hiç biri bir değil.
Yonkou seviyesi diyen yok zaten.Amiral seviyesi bile değil bana göre mihawk.

Denizde tsunami yaratan adayı denizin dibine gönderecek en iyi ve en güçlü paramecia meyvesinden direk olarak 3 darbe alipta 3 dakika sonra terör estiremez Sabo.Bana göre bu olmayacak yani.Akainudan meyveyi çıkart yine fiziksel gücü ve hakisi ile tehlikeli bir adam.Marco+Vistanın ancak ahh dedirtebildiği adamlar bunlar.

Şimdi son derece objektif değerlendirecek olursak elde şunlar var.

Mihawk en iyi kılıç ustası.
Sanırım objektif değerlendirmen burada noktalanıyor.
Fuji ile dövüşünde Fuji bütün boru saldırılarını kılıcıyla karşıladı Sabo ona ulaşamadı bile.Kör,vasıfsız amiral dahi bütün saldırılarını karşılıyorsa o keskin gözlerle Sabo ona ulaşabilir mi ? Hayır kokutoyu geçemez.Geriye ne kalıyor meyve.Eh koskoca Mihawk Burgess gibi yandım anam diye ağlamayacağına göre mera da pek işe yaramaz gibi gözüküyor.Haki ile kendini koruyacak seviyede.Hadi bir Entei yapsa olabilir ama daha adam tekmeyi yeni öğreniyor.
"Kör ve vasıfsız"
Ahahahah.Bu adamı kör ve vasıfsızken amiral yapıyorlar, haberin yoksa diyeyim dedim.

Gelelim hakiye.Sabo öyle bir anlatılıyor ki en iyi b.haki kullanıcısı olduğu sanki tescillenmiş.Böyle bir şey yok.B.hakide son seviye bir Mihawk var kılıcı hiç kırılmayıp çizik almamış.Yani Sabo bu konuda geride bile olabilir.
Mihawk'dan hakiye dair sadece Zoro'ya bahsedişini gördük ObjektifWizard. Topkek

Dövüş bu şekilde ilerledikten sonra tek seçenek kalıyor.Mihawk büyük kılıç ustası becerileriyle bulduğu ilk açıkta Sabo'yu kesecek.Aynı az daha luffye yapacağı gibi. :)

Tabii muhtemelen Mihawk dövüş öncesi bunları analiz ettiği için çoluk çocukla uğraşamam diyip çekilecek yada yarıda erteleyecek dövüşü.
Ne güzel yazıp çizdin ya la. Hani şu parmak hareketi ile arena parçalayan adamı ne de güzel şebeğe çevirdin.
Adam Amiral'e karşı meyvesini deniyordu bildiğin. Du bakalım şunu yapsam nasıl olur kafasındaydı, klasik 3'lü kardeş hareketi.
Konu hakkındaki düşüncem: Mihawk yüksek ihtimalle alır. Sabo'nun da şansı yok demek değil.

Sabo'u seride kimse kolayca yenemez. Mihawk ise bayağı zorlanır yenerken. Sabo az buz adam değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık