Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    117
Luffy'nin çoğu şeyini biliyor Sabo. Son olarak da G4'ü gördü. Dressrosa sonrası Baltigo'ya döner dönmez çalışmaya başlayan bir adam Sabo. Haki seviyesi de fena değil gördüğümüz üzere üstüne de meyveyi yedi. Biraz çalışma ile geleceği seviye malum.
Luffy şu an Yonko'ya yürüyen biri. Tek başına alamaz elbet ama en azından yonko'nun en has as adamlarından biri olacak güce sahip durumda.

Sabo ise en alçak gönüllü amirale karşı baya zayıf göründü gözüme. Orada başka bir amiral olsa sonu iyi olmazdı. Luffy bir amirale kaybeder ama ezilmez. Sabo ise amirale kaybeder ama zorlayamaz gibi duruyor, tabi bana göre :)

Bence luffynin g4ü görüp kendinden daha güçlü olduğunu görünce hırslandı ve aradaki farkı kapatmak için meyve antrenmanlarına başladı anında. :D
Orasını bilemeyeceğim :D G4 Luffy sağlam bir güç ne de olsa. Ama kalan son abisi olduğundan ben şans veriyorum kendisine. Bir daha görürsek daha net bir şeyler söylerim kesin :gamyon:
Luffy şu an Yonko'ya yürüyen biri. Tek başına alamaz elbet ama en azından yonko'nun en has as adamlarından biri olacak güce sahip durumda.

Sabo ise en alçak gönüllü amirale karşı baya zayıf göründü gözüme. Orada başka bir amiral olsa sonu iyi olmazdı. Luffy bir amirale kaybeder ama ezilmez. Sabo ise amirale kaybeder ama zorlayamaz gibi duruyor, tabi bana göre :)
Kısmen katılıyorum bende Luffy her geçen gün gelişiyor malum biraz saflığından kaybediyor işte. Fuji'yi çözemedim ben henüz biraz oynadı gibi gözüküyor bizimkilerle ama kesinde emin olamıyorum. Ama bildiğim bir şey varsa Dressrosa'da Sabo'ya karşı daha katıydı sanki. Bunun dışında Mihawk'ı hep yersem de bu wsyi alır büyük ihtimalle.

Sabo'nun G4'e karşı koyabileceği düşündüren nedir sana ? Bana Dof kadar sağlam biri gibi gelmedi Sabo. Daha öğrenci gibi duruyor. Çok yolu var daha çok.

Luffy ise ana karakter olmanın verdiği avantajla erken yaşta daha çok yol almıştır elbet. Luffy Sabo'yu yener bence.

Ace Luffy'den daha güçlü bir ağabeydi, o gitti sorumluluk sahibi ama daha zayıf bir ağabey geldi.
Adamlar zamanında 26'ya 24 gidiyorlarmış, biri zengin züppesi diğeri sokak serserisi. "Daha zayıf" bir ağabey yorumuna nasıl ulaştın çok merak ediyorum.
Luffy'nin 19 yaşındaki halini bir de Ace'in 20 yaşındaki halini düşünün. Luffy Ace'i dağa taşa vura vura 30 aylığı doldurmaya anasının karnına yollar. Şu an Ace yaşasaydı Luffy'den güçlü olacağını hiç mi hiç düşünmüyorum.

Sabo dediğimiz adam Ace'in gerizekalı olmayan, hakide ustalaşmış versiyonu (Ace bence haki kullanıyordu fakat gerizekalı olduğu için kendini o noktada geliştirmediğini düşünüyorum, Akainu ile yumruk tokuşturunca o kolun Luffy'ninki veya Jimbei'ninki gibi eriyip gitmesi lazımdı, haki kullandığının en büyük kanıtı budur). Fujitora da sadece kılıç yetenekleriyle savaşan biri değil ki? Adamın meyvesi resmen OP. One Piece aleminde olsam isteyeceğim 3 meyveden biri hatta. İnanılmaz güçlü.
Bu Fujitora'yı diğer amirallerden güçsüz görmek de moda oldu. Demişsin ki Zoro'ya karşı böyle olan adam Mihawk'a karşı ne yapsın. Bence olaya çok yanlış bakıyorsun. Zoro ile Mihawk arasında öyle ahım şahım bir sebiye kalmamıştır artık. Luffy ile Rayleigh arasında ne kadar fark vardır? Sanji ile Kamabakka-cwan arasında? Usopp-Heracles?
Luffynin farkı çok azdır ama diğerlerininki belirgindir bana göre.Mihawk yanlışlıkla buzdağı kesiyor.Zoro ise onun yarısı için teknik kasıyor hala.Adamın dünyanın en güçlü kesiş saldırısı Zoro ile arasındaki farkı gösteriyor.Zoro en az bir 2 katı güce ulaşmalı Mihawk'a yaklaşmak için bence.

Sanji de öyle İva çok daha güçlüdür.Gelen geçen eziyor zaten adamı ciddi bir atılım göstermemiş yada sakladı mangaka.

Evet doğru bir tespit yaptın, Mihawk bir it olduğu için efendisi çağırınca zoraki geliyor, yoksa zoraki gitmezse efendisi Fujitora gibi en büyük savaş gücünü yollayıp Mihawk'a hayatı zindan eder, adasında rahat vakit geçirttirmez. Sabo ise Mihawk'ın efendisi olan kuruma kafa tutan organizasyonun liderlerinden birisi, en kötü ilk 3 arasındadır, 2 olmasa bile.

Yonko komutanı Burgess'i fırlatınca Sabo bu boru değil devrimcilerin 2 numarası diyorlar, Shichibukai Mihawk'ı da fırlatsa yine aynı lafı ederler, şaşırmazlar anlayacağın.

Haydaa döndük dolaştık yine köpeklik mevzusuna ve amiral gönderme kısmına geldik. :D Sen çok takmışsın buna kafayı.Vs konularında belirleyici bir özellikleri yok.Her birey kendine özgüdür ikisi arasında değerlendirmek gerekir.Genellemeler her zaman yanlıştır.

Adamlar zamanında 26'ya 24 gidiyorlarmış, biri zengin züppesi diğeri sokak serserisi. "Daha zayıf" bir ağabey yorumuna nasıl ulaştın çok merak ediyorum.
Luffy'nin 19 yaşındaki halini bir de Ace'in 20 yaşındaki halini düşünün. Luffy Ace'i dağa taşa vura vura 30 aylığı doldurmaya anasının karnına yollar. Şu an Ace yaşasaydı Luffy'den güçlü olacağını hiç mi hiç düşünmüyorum.
Ace öldü çünkü yaşasaydı hep Luffy'den daha güçlü olacaktı. Bunu kabul etmiyorsan boşuna tartışırız. Çünkü bu çok bariz olan bir bilgi !!

Sabo bu nedenle daha uygun bir ağabey modeli. Luffy'i güç olarak gölgede bırakmıyor ve Ace'ye göre daha aklı başında ve işe yarar biri görünümde. Bunlar manga'da geçen şeyler :)

Ace öldü çünkü yaşasaydı hep Luffy'den daha güçlü olacaktı. Bunu kabul etmiyorsan boşuna tartışırız. Çünkü bu çok bariz olan bir bilgi !!

Sabo bu nedenle daha uygun bir ağabey modeli. Luffy'i güç olarak gölgede bırakmıyor ve Ace'ye göre daha aklı başında ve işe yarar biri görünümde. Bunlar manga'da geçen şeyler :)
What?

Mihawk

Evet doğru bir tespit yaptın, Mihawk bir it olduğu için efendisi çağırınca zoraki geliyor, yoksa zoraki gitmezse efendisi Fujitora gibi en büyük savaş gücünü yollayıp Mihawk'a hayatı zindan eder, adasında rahat vakit geçirttirmez. Sabo ise Mihawk'ın efendisi olan kuruma kafa tutan organizasyonun liderlerinden birisi, en kötü ilk 3 arasındadır, 2 olmasa bile.

Yonko komutanı Burgess'i fırlatınca Sabo bu boru değil devrimcilerin 2 numarası diyorlar, Shichibukai Mihawk'ı da fırlatsa yine aynı lafı ederler, şaşırmazlar anlayacağın.
Zamanın iti olan adamın komutanı. Shicilerin bile yapmayacağı itliği yapıp ağlayan adamın komutanını yenmiş, abartmaya gerek yok.

Zamanın iti olan adamın komutanı. Shicilerin bile yapmayacağı itliği yapıp ağlayan adamın komutanını yenmiş, abartmaya gerek yok.
İtlik yapmak farklı it gibi gözüküp aldatmak farklı. Teach ikincisini yaptı, Impel Down'dan istediği adamları aldı. ;)

Mihawk seneler geçmiş halen hükümet iti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık