Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    117
Savunur demiyor ama bak, Zoro mesafe uzadıkca kesişim etkisizleşecek diyor. Yani biri uzağa kesiş atamazken diğeri uzağa kesiş atmak gibi bi amacı olmadan yapabiliyor bunu.
Savunmanı Zoro'nun sözü geçersiz kılıyor çünkü adamın saldırıyı yapmamasının sebebi senin söylediğinle çelişiyor.
Ben de ondan bahsediyorum. Birinin karşısında bir canlı var. Zoro uykuya dalmadan hemen önce dağa yaklaşayım demiyor. Bulunduğu noktadan kesiyor.

Ben de ondan bahsediyorum. Birinin karşısında bir canlı var. Zoro uykuya dalmadan hemen önce dağa yaklaşayım demiyor. Bulunduğu noktadan kesiyor.
Dağın yanında zaten üzerine düşecek. Zoro birinde dağın yanı başında diğerinde arada mesafe var ve bu mesafeden saldırsam bile etkisizleşir diyor. Dağ'ı kestiği sahneyi atmışsın zaten bak aralarında nasıl bi mesafe var.
Zoro ve dağ arasında mesafe yok
Zoro ve Pica arasında mesafe yok(Arada mesafe varken saldırsam bile etkisiz olur diyor)

Mihawk ve kestiği buz dağı arasında bi dünya mesafe var.
Zoro Mihawk'ın durduğu yerden o buzdağını kesemez, kendisi diyor kesemeyeceğini :bilmem:

Dağın yanında zaten üzerine düşecek. Zoro birinde dağın yanı başında diğerinde arada mesafe var ve bu mesafeden saldırsam bile etkisizleşir diyor. Dağ'ı kestiği sahneyi atmışsın zaten bak aralarında nasıl bi mesafe var.
Zoro ve dağ arasında mesafe yok
Zoro ve Pica arasında mesafe yok(Arada mesafe varken saldırsam bile etkisiz olur diyor)

Mihawk ve kestiği buz dağı arasında bi dünya mesafe var.
Zoro Mihawk'ın durduğu yerden o buzdağını kesemez, kendisi diyor kesemeyeceğini :bilmem:
Aradaki "canlı" kavramını kaçırıyorsun ya da kendi argümanını desteklemek için görmezden geliyorsun. Bu durumda yapabileceğim bir şey yok. Son 3'er mesajımızda aynı cümleleri kurup duruyoruz.
Diğer bir husus ise "mesafe var" bir de mesafe var.
Zoro yeri geldiğinde uçan kesiş de yapıyor ve Pica'ya zarar verebiliyor. Bina boylarından aşağı yukarı Pica'nın 200 metre boyu olduğunu söyleyebiliriz sanırım.
Zoro'nun saldırım bu mesafeden etkisiz olur dediği kısımda ise adanın tamamını geçmiş olan bir Pica var. Adanın boyunu oturup hesaplamadım ama eminim savaş alanında ki Mihawk ve buz dağı arasındaki mesafeden uzundur.
Anime bölümlerinden izlediysen Marineford bölümlerini mesafe sana çok uzun gelmiş olabilir. Zira Luffy o kadar alanı haftalarca geçemedi. Ama o kadar büyük değil. Velhasıl tartışmanın gereksizliğini değiştirmiyor bu bilgiler. İyi günler.

Aradaki "canlı" kavramını kaçırıyorsun ya da kendi argümanını desteklemek için görmezden geliyorsun. Bu durumda yapabileceğim bir şey yok. Son 3'er mesajımızda aynı cümleleri kurup duruyoruz.
Diğer bir husus ise "mesafe var" bir de mesafe var.
Zoro yeri geldiğinde uçan kesiş de yapıyor ve Pica'ya zarar verebiliyor. Bina boylarından aşağı yukarı Pica'nın 200 metre boyu olduğunu söyleyebiliriz sanırım.
Zoro'nun saldırım bu mesafeden etkisiz olur dediği kısımda ise adanın tamamını geçmiş olan bir Pica var. Adanın boyunu oturup hesaplamadım ama eminim savaş alanında ki Mihawk ve buz dağı arasındaki mesafeden uzundur.
Anime bölümlerinden izlediysen Marineford bölümlerini mesafe sana çok uzun gelmiş olabilir. Zira Luffy o kadar alanı haftalarca geçemedi. Ama o kadar büyük değil. Velhasıl tartışmanın gereksizliğini değiştirmiyor bu bilgiler. İyi günler.
100 metre ile 10 kilo metreyi karıştırıyorsun galiba. Ben uçan saldırı yapamaz demiyorum ki ben ordan oraya o saldırıyı yapamaz mesafe uzadıkca saldırısının etkisinin azalacağını kendisi söyledi diyorum sen hala kalkıp arada 100 yada 200 metre olan saldırıları atıp duruyorsun neyse tamam.
Bu arada canlı yada cansızı tartışmıyorum bana ne canlı yada cansızdan. Ben adamın saldırım uzaklaştıkca etkisini yitirecek demesine bakıyorum. Pica'ya saldırmamasının sebebini aradaki mesafeye bağlamasına bakıyorum sen hala kalkıp canlı mı cansız mı diyorsun. Zoro canlı olduğu için sıyrılır demiyor, arada mesafe olduğu için saldırım etkisizleşir diyor.

Neyse ne boşver burdan bi sonuç çıkmaz.

Mihawk diyor ki bu güçte ustalaşırsan her kılıç kokutou olabilir. K bakmayın arkadaşlar ama burada neyden bahsettiği bariz yahu. Tutupta Mihawkın kılıcı elmas, kairoseki veya sert bir madde o yüzden çizik almamış xD demek bence mangayı inkar etmektir.

Mihawk diyor ki bu güçte ustalaşırsan her kılıç kokutou olabilir. K bakmayın arkadaşlar ama burada neyden bahsettiği bariz yahu. Tutupta Mihawkın kılıcı elmas, kairoseki veya sert bir madde o yüzden çizik almamış xD demek bence mangayı inkar etmektir.
Mihawk'ın o sözünü baz alıp dünyanın en iyi b.haki kullanıcısı ilan etmek de mangayı inkar etmektir. :/

Bir amiralle veya bir yonkou ile dövüşsün bakalım kılıcı çizik alıyor mu almıyor mu? Kan alırlar o kılıçtan.

Mihawk'ın o sözünü baz alıp dünyanın en iyi b.haki kullanıcısı ilan etmek de mangayı inkar etmektir. :/

Bir amiralle veya bir yonkou ile dövüşsün bakalım kılıcı çizik alıyor mu almıyor mu? Kan alırlar o kılıçtan.
En iyi b.haki kullanıcısı diyemeyiz tabiki. Ama dövüştükleri içerisinde ondan iyisi yokmuş diyebiliriz. Tabi kimlerle dövüştü bilemeyiz.

@Raiden

Musti, Luffy manyak eder Sabo'yu. G4 haline ne kadar zarar vermesini bekliyorsun Sabo'nun? Savunma olarak nasıl dayanmasini bekliyorsun? Insanustu döver Luffy. O kadar sağlam ki g4, Cracker ilk yediği darbede mala döndü. G4, amiral seviyesi güç. Sabo'yu aşar bu iş.

Gene Mihawk da bence amiral seviyesidir ki o da aşar Sabo'yu.

@Raiden

Musti, Luffy manyak eder Sabo'yu. G4 haline ne kadar zarar vermesini bekliyorsun Sabo'nun? Savunma olarak nasıl dayanmasini bekliyorsun? Insanustu döver Luffy. O kadar sağlam ki g4, Cracker ilk yediği darbede mala döndü. G4, amiral seviyesi güç. Sabo'yu aşar bu iş.

Gene Mihawk da bence amiral seviyesidir ki o da aşar Sabo'yu.
G4'ün kkg ve top güllesi gibi teknikleri kesinlikle amiral üstü bir güç.En azından onlardan eminim.Amiraller Jozuyu böyle uçurabilir miydi ? Kafası başka yerde olup kol kaybetmekten bahsetmiyorum.Dikkatini toplamışken böyle birşey yaşamazlardı amiral karşısında komutanlar.Ama kraker yaşadı.Sabo fuji ile boru tokuşturdu birşey olmadı ama o saldırıları yerse yerleri öper yada havalara uçar. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık