Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Ocak ayında binance coin alacaktım 7 bin liralık, mal gibi vazgeçtim şimdi köşe olmuştum. ocak ayıdan 40 olan şey şimdi 120 lerde :(

kripto paraları neye göre alıyorsunuz? Yani mesela şirket hissesi alırken falan şirketin yaptığı işlere mali durumlarına rakiplerine çıkardıkları ürünlere vs. Bir sürü şeye bakabiliyorsunuz, kripto’da neye göre alıyorsunuz ?

50 veya 100'er liralık alacak piyasadaki bütün ucuz paralara çökeceksin. Sonra kafandan o parayı silip hayatına devam edeceksin. Kim bilir belki üç beş seneye yüzün güler.

kripto paraları neye göre alıyorsunuz? Yani mesela şirket hissesi alırken falan şirketin yaptığı işlere mali durumlarına rakiplerine çıkardıkları ürünlere vs. Bir sürü şeye bakabiliyorsunuz, kripto’da neye göre alıyorsunuz ?
Genelde piyasasına bakılıyor. Hacmi ne, kim çıkarmış, büyük yatırım var mı vs.
Bir de tarihçesini inceliyorsun, ne kadar düşmüş ne kadar çıkmış vs.

Aslında hepsi tahmin ve analize dayanıyor.

11.02.2017 Bitcoin=1008$ ===> İnsanlar:Karşılığı yok bu kripto paraların balon bunlar
11.02.2018 Bitcoin=8343$ ===> İnsanlar:Karşılığı yok bu kripto paraların balon bunlar
11.02.2019 Bitcoin=3634$ ===> İnsanlar:Karşılığı yok bu kripto paraların balon bunlar
11.02.2020 Bitcoin=9854$ ===> İnsanlar:Karşılığı yok bu kripto paraların balon bunlar
11.02.2021 Bitcoin=45553$ ==> İnsanlar:Karşılığı yok bu kripto paraların balon bunlar
:
:
:
Balon işte. Tutamıyoruz, uçup gidiyor değerleri.

Piyasa hep iniş/çıkış şeklinde gidiyor. Öyleyse:

1. Düşükken al.
2. Boğa (yükseliş) sezonunu bekle.
3. Sezon gelince sat, düşüşü bekle.
4. Düşünce al.
5. Boğa sezonunu bekle.

Şirketler hep böyle kazanıyor.

Vadeli/kaldıraçlı işlemlerde kendimi kaybetmeden işlemler açıp gayet güzel kazançlar elde ediyorum. Karın bir kısmıyla grafiği güzel ve gelecekte iş yapabilecek coinlere ufak ufak sallayıp cüzdana çekiyorum. Güzel sistem

Vadeli/kaldıraçlı işlemlerde kendimi kaybetmeden işlemler açıp gayet güzel kazançlar elde ediyorum. Karın bir kısmıyla grafiği güzel ve gelecekte iş yapabilecek coinlere ufak ufak sallayıp cüzdana çekiyorum. Güzel sistem
Tebrik ederim, vadeli kaldıraçlar benim pek girmeyi düşünmediğim hatta çekindiğim bir yer. Fakat hızlı kar etmek için çok uygun herhalde ne var ki riskli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık