Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Sağlam bir sermaye olmadan kripto paralardan kazanacağın miktar çok olmaz. Yani süper şanslı olman lazım yüklü aldığın ucuz bir paranın patlaması için. Bitcoin'in bizzat kendisi ise korkunç pahalı, az alsan getirdiği kar bir şeye benzemez.

Bu saatten sonra @Smoker in dediği gibi btc al sat dan birşey beklemeyin.Anca altcoin alıp şansa tutturursanız ilerleyen dönemde güzel paralar kazanırsınız.Btc alma dönemi kapandı.En son işte 2020 martta dip gördük o son duraktı.3500-4000 dolar arasında almak isteyen alırdı.

Dogecoin geçenlerde 8 kat arttı nerdeyse. Hala ucuzken biraz alıp kenarda tutmak lazım aslında.
50 TL civarında 160 tane almıştım. Riske girip bir ara al sat yaptım. Şuan 235 tane oldu. İlk aldığımda 0.35 di. Şuanda 0.5 bandında geziyor. İleride 100 TL'ye ulaşma ihtimali olan coinleri çok düşükken denk getirip çok küçük paralarda almak lazım. Biraz şans meselesi. Piyasada dönen haberler hep manipüleye yönelik.

Sağlam bir sermaye olmadan kripto paralardan kazanacağın miktar çok olmaz. Yani süper şanslı olman lazım yüklü aldığın ucuz bir paranın patlaması için. Bitcoin'in bizzat kendisi ise korkunç pahalı, az alsan getirdiği kar bir şeye benzemez.
Herkes için çok para kavramı farklı tabi ama birkaç btc almış olsan suanda hatrı sayılır bir paran olurdu kenarda. Piyango değil tabi hayatını kökten değiştirmezdi.

Herkes için çok para kavramı farklı tabi ama birkaç btc almış olsan suanda hatrı sayılır bir paran olurdu kenarda. Piyango değil tabi hayatını kökten değiştirmezdi.
Birkaç BTC'yi anca 6-7 yıl önce alabilirdi Türkiye'deki ortalama bir vatandaş, şimdi mümkün değil. Yalan yok, BTC yeni çıktığı dönemde henüz daha 2 dolar civarındayken bana almam için ısrar edildiğinde ben almamıştım. Bana ısrar eden adam şimdi zengin, hala da yüzüme vuruyor onu dinlemediğim için.

Paranız az da olsa al sat yapın, belki çok kazanamazsınız hatta kaybedersiniz ama tecrübe edinirsiniz, tecrübe paradan önemlidir.

Çok net hatırlıyorum eniştem Suriye deki görevden dönmüştü geçen yıl nisan ayı ,normal kahvaltıda bir gün konuşuyorduk ne alayım dedi bana yatırım olarak ben dedim bitcoin al o sırada bitcoin 5400 dolar seviyelerindeydi yırtındım aldıramadım gitti altın aldı.O sırada 34 bin tl idi bir bitcoin dediğimden 6 ay sonra 300 bin tl yi geçti.Param olsa ben alacaktım yoktu şansızlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık