Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Düşüşü fırsat bilip juld ye de giriş yaptım. PlanB nin hazirandaki bir tweeti vardı Ağustos tahmini tuttu, Eylül tahmini de tutacak gibi eğer onun dediği olursa Ekim'de uçuş başlayacak. Hepimiz için hayırlısı olsun.

Düşüşü fırsat bilip juld ye de giriş yaptım. PlanB nin hazirandaki bir tweeti vardı Ağustos tahmini tuttu, Eylül tahmini de tutacak gibi eğer onun dediği olursa Ekim'de uçuş başlayacak. Hepimiz için hayırlısı olsun.
BERRY DATA, araştırmalısın.

Yatırım konusunda senin bakış açına uygun bir proje.

Son düzenleme:
BERRY DATA, araştırmalısın.

Yatırım konusunda senin bakış açına uygun bir proje.
Baktım ama çok ışık göremedim. Obortech vardı mesela almadım 0.01 lerden 5x yaptı. Bsc üzerinde bir çok proje var ve açıkçası o kadar çoklar ki büyük kısmı da dolandırıcı. Ben mesela nord finance aldım etherium üzerinde kontratı ve matic üzerinde projeleri var. Matic son zamanların yükselen yıldızı bundan kaynaklı polygon projeleri yükselmeye meyilli olarak görüyorum.

Juld alma nedenim, sağlam proje olması değil sadece dibin dibinde olması. Bazı projeler bu hack olaylarından geri döndü. Eğer dönmeyi başarabilirse borsasıyla beraber sınırsız potansiyeli var. Burdan 100x bile yapabilir.

Ki bunlara yatırdığım para 1/20 gibi düşün. Paranın aslı bnb sxp algo da. Kalanları da ramp,auction, ada,GT gibi ufak ufak duruyor

Juld alma nedenim, sağlam proje olması değil sadece dibin dibinde olması. Bazı projeler bu hack olaylarından geri döndü. Eğer dönmeyi başarabilirse borsasıyla beraber sınırsız potansiyeli var. Burdan 100x bile yapabilir.
O mantıkla Juld aldınsa Bry'yi her türlü alman gerekiyor, bu yüzden önerdim sana. Juld'nin 12 milyon market değeri var, bry'nin 1.6 milyon. Arada 8x kadar fark var. Juld'nin 100x yapmsı için 1,2 milyar market değerine ulaşması gerekiyor, bu ciddi bir rakam. BRY ise 160 milyon market değeri ile 100x yapabiliyor.

Ben de yüklü yatırımlarımı daha güvenilir ve büyük projelerde tutuyorum ama risk almak isetesem BRY'yi denerim Juld yerine, söylemek istediğim bu.

O mantıkla Juld aldınsa Bry'yi her türlü alman gerekiyor, bu yüzden önerdim sana. Juld'nin 12 milyon market değeri var, bry'nin 1.6 milyon. Arada 8x kadar fark var. Juld'nin 100x yapmsı için 1,2 milyar market değerine ulaşması gerekiyor, bu ciddi bir rakam. BRY ise 160 milyon market değeri ile 100x yapabiliyor.

Ben de yüklü yatırımlarımı daha güvenilir ve büyük projelerde tutuyorum ama risk almak isetesem BRY'yi denerim Juld yerine, söylemek istediğim bu.
Bry bir gün hareket yapabilir ama hangi gün olur bunu bilebilmek mümkün değil bence. Çünkü ilk çıktığında hacim girmiş sonra çökmüş kimse bir daha ilgilenmemiş. Demekki reklam falan eksikler sıkıntılar var. Yani alınmaz değil alınır ama boğa ile beraber hareket eder mi emin değilim.

Mesela ilk çıktığında spe de almıştım al satla 2 ye katladım ama hâlâ hareket yapacak diye bekliyorum, telegram ve ceo son derece aktif ama benim sürem aralığa kadar. Aralık'ta ne olursa olsun her şeyi nakite çevirip karımın bir kısmını binance da down coinlere atıp piyasadan çıkış yapacağım . Yani Aralık ayına kadar hareket gelmezse benim için anlamı olmayacak.

Bscscandan baktığımda berrynin 20k holderı var ve ciddi balinaları var gibi görünüyor. Spe de ise 80k holder var ve balina yok. Büyük adresler her zaman sıkıntı yaratabilir. Tekrardan şunu belirtmek isterim alınmaz değil alınır ama ben daha popüler bilinen ve reklam yapan projeleri tercih ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık