Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
ICP'yi 26,5$ dan dipten alıp 45 te satan ben :/ ayı piyasasında kârı görünce kaçıyorum sabretmek zarar getirir diye ama bu seferde kârdan zarar ediyoz :)

büyüklerden çok şaşmayın yüklü girerken. İota, Algo, Sxp, ont, ctk, ramp incelenmesini tavsiye ettiğim coinler ama bence en garanti cardano kazandıracak gibi şu aralar.

Kıytırık kripto bilgime dayanarak en güvenilir limanın eth olduğunu düşünüyorum, elime biraz yüklü miktarda para geçse direkt basıp hodl. En uzun vadede en hayal kırıklığına uğratmayacak olan o. Eth 2.0 adımlarıyla BTC paritesindeki yükselişi devam edecek gibi gözüküyor.

Yakın zamanda umut fakirin ekmeği tarzında bir bekleyiş için 2 coine paramı bölüştürdüm. İcp şu anlık fena gitmiyor. Diğer coin de Mina Token. Yeni çıktığından ve projesi biraz sağlam geldiğinden ve genel yatırımcılarının da biraz güvenilir gelmesinden geleceği olduğunu düşündüğüm için ( çok da tecrübeliyim ya bu konularda:p). Binance listelenmesinin çok yakında olacağı temennisiyle yavaştan para yatırmaya devam.

ICP'yi 26,5$ dan dipten alıp 45 te satan ben :/ ayı piyasasında kârı görünce kaçıyorum sabretmek zarar getirir diye ama bu seferde kârdan zarar ediyoz :)
İcp sonuna kadar hodl bizde.

Son düzenleme:
Hangisi daha çok X yapar? diyerek yatırım yapma dostum. Projelere, ekiplere, varsa arkasındaki güçlü isimlere, borsaya sürülme tarihine, arz ve satış ücreti olarak benzer önsatış tablosuna sahip coinlerin şuan ki durumuna, hangi borsaların sergilediğine ve bunun gibi bir çok faktöre bakarak yapacağın yatırıma karar vermeni tavsiye ederim.

Portföyüm şu şekilde: Solana, Serum, Ada, Dot, Reef, OGN, BNB ve Uniswap. (Yatırım tavsiyesi değildir.)
Güncel portföyüm Dot, Cws ve GT. / ytd.

Bu piyasada kazanmak istiyorsanız alırkende satarkende sabırlı olacaksınız.Alırken diplerden parçalı toplayacaksınız.Satarken doğru zamanı bekleyip tepeden satacaksınız.Btc dominance bu seviyelerden ne mal alınır nede satılır.65 üzeri seviyede alınır 35 civarı satılır.Size tavsiyem sağdan soldan doge lu shiba lı dogecoin klonu çer çöp scam projelere para yatırmayın.Birden fazla bilindik exchange sitelerde işlemi olan güzel major altcoinlerden sepet yapıp dediğim noktayı beklemek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık