Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
4-5 kademeli alış yaparsanız, aldığınız fiyatın altına bile düşse kar edebiliyorsunuz. Aldığınız fiyata geri dönerse %66 kar getiriyor.

Milletin neden futures da işlem açtığını çok iyi anladım. Önceki gün youtubeda 1000 USD 100.000 kazanma Challenge yapan bir adam gördüm bendede 900 USD duruyordu aktardım açtığı işlemin aynısını daha iyi yerden( long girmişti ben daha düşük fiyattan aldım) bende açtım anında 150 dolar eksi yedik baktım işlemi kapattı shorta girdi aynı coinde bende öyle yapayım madem dedim 150 dolarda öyle yedik kaldı 600 dedim Allah belasını versin ben bildiğimi yapayım bari 2 gündür en düşük coini bulup long açıyorum 1700 oldu kasa şimdi matic longa girdim.

Kayıplarda çok deli kazançlarda öyle 20x le %5 yakalasan paranı 2 ye katlıyorsun. Ama şuanda boğa marketinde olmamızın bir avantajı var her coin sırayla yükseliyor. Tabi burada dikkat edilmesi gereken zaten pump yemiş bir coine girersen direk likidite olma riskin var. Dün mesela o dediğim youtuber xlm short açtı balinalar bir geçirdi buna sabah 2000 doları varken 400 e düştü. Sonra kasadan 800 dolar daha ekledi öyle devam ediyor :ehe:

Milletin neden futures da işlem açtığını çok iyi anladım. Önceki gün youtubeda 1000 USD 100.000 kazanma Challenge yapan bir adam gördüm bendede 900 USD duruyordu aktardım açtığı işlemin aynısını daha iyi yerden( long girmişti ben daha düşük fiyattan aldım) bende açtım anında 150 dolar eksi yedik baktım işlemi kapattı shorta girdi aynı coinde bende öyle yapayım madem dedim 150 dolarda öyle yedik kaldı 600 dedim Allah belasını versin ben bildiğimi yapayım bari 2 gündür en düşük coini bulup long açıyorum 1700 oldu kasa şimdi matic longa girdim.

Kayıplarda çok deli kazançlarda öyle 20x le %5 yakalasan paranı 2 ye katlıyorsun. Ama şuanda boğa marketinde olmamızın bir avantajı var her coin sırayla yükseliyor. Tabi burada dikkat edilmesi gereken zaten pump yemiş bir coine girersen direk likidite olma riskin var. Dün mesela o dediğim youtuber xlm short açtı balinalar bir geçirdi buna sabah 2000 doları varken 400 e düştü. Sonra kasadan 800 dolar daha ekledi öyle devam ediyor :ehe:
Futures tam anlamıyla Las Vegas mantığı.1000 dolarla tabiki ölmezsin ama yüklü bakiye ile Future girdiğinde seni birgünde zengin de eder balinaların operasyonuyla bir anda donum nerde donumu kaybettim diye ortada gezede bilirsin :D Risk iştahı yüksek olanlar için güzel fırsat.

Yatırım yaptığım kriptonun şirket hisseleri Nasdaq üstünde listelendi.Zaten bu tarz beklentilerle yatırım yapmıştım.Ama bu kadar büyük oynayan şirket kriptoda dolandırıcılık yaptı.Dava açıldı.Davayı kazanmışlardı temyize gittiler temyizde kaybettiler.Cezasını eninde sonunda ödeyecekler gibi duruyor ama kimlere ve ne kadar o belli değil tabii.Umarım bu noktada Abd vatandaşı olmamam bir sorun olmaz.
Yok bekletiyorum zaten, uzun vade almıştım. Acelem yok şuan.
Dokunma sahiplerinde para var zamanı diye düşünürlerse pumplıyorlar (şerefsizlik gerçi ) eninde sonunda kazanırsın da zamanında mı satarsın yada seni tatmin eder mi onu bilemem.Zararın varsa diye söylüyorum.

Futures tam anlamıyla Las Vegas mantığı.1000 dolarla tabiki ölmezsin ama yüklü bakiye ile Future girdiğinde seni birgünde zengin de eder balinaların operasyonuyla bir anda donum nerde donumu kaybettim diye ortada gezede bilirsin :D Risk iştahı yüksek olanlar için güzel fırsat.
Las vegas da değil aslında. Las vegas mantığı şurada devreye giriyor; pumpı göre göre girip 20-50x vs açıp vur kaç yaparım dersen ya da daha pump olmaz deyip short girersen o volatilede anında likidite olabilirsin. Ama pumpa falan karışmadan dirençten alıp 5-10x le destekte satarsan çok zarar görmezsin. Tabiiki kripto piyasası her an her şey olabilir. Kazandıktan sonra ana paranı dışarı çıkarıp karla girmek daha mantıklı. Mesela ben 1.244 den beri 20x matic longluyorum sabahtan açtım işlemi. sonuçta boğa marketindeyiz olurda matic %10 yaparsa benim 20x le beraber paramı 2 ye katlamış oluyorum. maticin bir günde 2x yaptığı zamanlar bile oldu ama pump öncesi girmiş olmak önemli burada. pump yaparken işlemi açmak aşırı riskli. Futures da şu var bir de işlemden çıktığın anda kar cepte kalıyor. ama sen spotta alıp bekliyorsan %10 yapınca bile sana az geliyor bekliyorsun sonra düşüyor. O zaman spotta al sat yaparım deyince bir gün bir pump yapıyor sen dışarıda kalıyorsun. Çok deli bir piyasa var.

Yatırım yaptığım kriptonun şirket hisseleri Nasdaq üstünde listelendi.Zaten bu tarz beklentilerle yatırım yapmıştım.Ama bu kadar büyük oynayan şirket kriptoda dolandırıcılık yaptı.Dava açıldı.Davayı kazanmışlardı temyize gittiler temyizde kaybettiler.Cezasını eninde sonunda ödeyecekler gibi duruyor ama kimlere ve ne kadar o belli değil tabii.Umarım bu noktada Abd vatandaşı olmamam bir sorun olmaz.
Dokunma sahiplerinde para var zamanı diye düşünürlerse pumplıyorlar (şerefsizlik gerçi ) eninde sonunda kazanırsın da zamanında mı satarsın yada seni tatmin eder mi onu bilemem.Zararın varsa diye söylüyorum.
Zarardayım zaten onda ama bekleyeceğim sonuna kadar. Kaç aydır bekliyoruz, sabretmeyi öğrendik sayesinde ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık