Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

AŞK VE GURUR

George döneminin İngiltere’sinde geçmekte olan hikayede, alt kesim olarak adlandırılan bir ailede beş kız kardeşin hayatları anlatılmaktadır. Bennet ailesinin sıradan hayatları, oldukça zengin ve nüfuslu biri olan Bay Bingley’in en yakın arkadaşı Bay Darcy’nin bu aileye komşu olmasıyla birlikte alt üst olacaktır. Beş kız annesi olan Bayan Bennet ise artık kızlarının evlenmesini istemekte ve kızlarından birinin Bay Bingley ile evlenmelerinin çok iyi olacağını düşünmektedir. Bay Bingley, Jane’den oldukça etkilenir ve bunu öğrenen annesi kızını yağmurlu bir gün seçerek Bay Bingley’in evine gönderir. Bu durumda kızının geri dönmesi imkansız olacaktır ve annenin planları tıkır tıkır işleyecektir…
Kitabı mükemmeldi ama filmide gayet iyi işlenmiş, daha önce filmini izlemiştim ama kitabını okuduktan sonra izlemek daha keyifli oldu Elizabet ve Darcy karakteri bu kadar iyi otururdu.. Tarihi,Dram ve Romantik seviyorsanız, izleyin.

Ningen No Jôken

Üç günlük mesainin ardından anca bitti seri. Kobayaşi amcam yine döktürmüş. Özellikle ilk ve üçüncü film muazzamdı.
Hele son film...... Özellikle şunun çaldığı bölüm....

Ningen No Jôken

Üç günlük mesainin ardından anca bitti seri. Kobayaşi amcam yine döktürmüş. Özellikle ilk ve üçüncü film muazzamdı.
Bu üçlemeyi izlemek sabır ister toplam 10 saat tebrik ediyorum.Hele 3 gün ise daha fazla.Ama değmiştir.Tatsuya Nakadai
büyük aktörmüş Mifune’den ayrı tutmuyorum karizma dışında eş görüyorum hatta.

Bu üçlemeyi izlemek sabır ister toplam 10 saat tebrik ediyorum.Hele 3 gün ise daha fazla.Ama değmiştir.Tatsuya Nakadai
büyük aktörmüş Mifune’den ayrı tutmuyorum karizma dışında eş görüyorum hatta.
Baya sabır ve boş vakit istiyor seri. 3 gün boyunca işten sonra bütün vaktimi aldı. Ama değdi kesinlikle. Kaji muazzam bir karakter. Tatsuya müthiş kotarmış karakteri.

Ningen No Jôken

Süresinden dolayı pek çok insana öneremiyorum seriyi fakat herkesin izlemesi gereken bir üçleme bence. Her yönüyle çok iyi.

Arkadaşlar 2 cümlelik film iyiydi yorumunuzu neden spoiler içine alıyorsunuz ? Yani film iyiydi yorumunu okumak için kritik spoiler da yiyebiliriz 2 tane yorumu spoiler içine almaya gerek yok. Cünkü spoiler değiller . Uzun zamandır hep böyle valla dayanamadım yazdım en sonunda.
Harbi yav o kadar okudum spo yok en son cümleye sonu yazmış. :/

Hobbit'i izledim.Çok efekt vardı havası sarmadı beni.
Kitabı okuyan arkadaşlara bir sorum var?Kitapta yanlış hatırlamıyorsam Sauron,Saruman ve daha bir sürü kişiyi görmüyorduk. Filmde neden var bunlar?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık