Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Japon sineması 60’lı yıllarda inanılmazdır bildiğin.Daha çok film var öyle.
O muazzam yapımlardan sonra nasıl bu hale geldi inanılır gibi değil. Hoş yeni filmlerinden bihaber sayılırım ama hiç radarıma giren olmadı.
60'lar Japon sineması olarak Kurosawa harici önerilere açığım.
Ben Kobayashi izlemeye bu seriyle başladım, o filmleri de listemde. Japonlar bu işi biliyor. :S
Son dönem filmlerini bilmiyorum ama 60'lar altın çağı gibi bir şey sanırım. Diğer iki filmi de müthiştir bu arada. Özellikle Samurai Rebellion o mısır sinemasının sunduğu erdemli samurai şeysinin suratına kocaman kocaman tükürüyor. İnanılmaz keyif almıştım.

O muazzam yapımlardan sonra nasıl bu hale geldi inanılır gibi değil. Hoş yeni filmlerinden bihaber sayılırım ama hiç radarıma giren olmadı.

Son dönem filmlerini bilmiyorum ama 60'lar altın çağı gibi bir şey sanırım. Diğer iki filmi de müthiştir bu arada. Özellikle Samurai Rebellion o mısır sinemasının sunduğu erdemli samurai şeysinin suratına kocaman kocaman tükürüyor. İnanılmaz keyif almıştım.
The Sword of Doom 66 versiyon öneririm iyiydi yine Nakadai başrol ama Mifune de var filmde.

• Like
Tepkiler: Pan
Hobbit'i izledim.Çok efekt vardı havası sarmadı beni.
Kitabı okuyan arkadaşlara bir sorum var?Kitapta yanlış hatırlamıyorsam Sauron,Saruman ve daha bir sürü kişiyi görmüyorduk. Filmde neden var bunlar?
Fanları çekmek için. Filmler kitabın yanında cidden rezalet. Normalde 1 film çıkacak hikâyeyi 3 filme yaymışlar.

O dönem gerçekten çok iyi. Bazen film seçerken yıllara göre seçiyorum sırf o yüzden. Keşke boş vaktim olsa da izleyebilsem hemen. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık