Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Bende diyorum neden ilk iki film dışındakilerden elektrik alamıyorum.Ateş kadehinde falan bıraktım ben bu seriyi bi daha da izlemedim.Hatta ateş kadehini de yarıda bırakmıştım
Kesip biçip saçmalamışlar :/ Ondan dolayı çok kötü olmuş onlar.
Yönetmenden kaynaklanıyor chris columbus işini gerçekten iyi yapmış ilk 2 filmin diğerlerinden güzel olduğu bir gerçek ve ben yönetmene bağladım fakat maalesef kitabı okuyamadığım için ne kadar koptuklarını anlayamıyorum
Şöyle bir saçmalık var :hhh: Saçmalık deyince bu geliyor aklıma ilk.

Bayi Toplantisi (2020)

Normalde izleyeceğim bir film değil de, malum mecrada görünce tıklayasım geldi meraktan. Yorgun olduğumdan kafamı vermeden bişeyler izlemek istedim, İzlemiş bulunduk.
Ölümlü Dünya ile karşılaştırma gereği duydum nedense izledikten sonra. Ölümlü Dünya'dan daha mı kötüydü ? Evet, ama çok da denemez.
Ölümlü Dünya IMDB 7.7 gözüküyor şuan, bence 6-6.5 arası denebilir bu film için.
Ekstra not da gireyim, Onur Buldu baya iyi oynamış. Beklemediğim bi performanstı gerçekten.
Ortalama bir Türk komedi filminden daha iyi değildi, yine giriş-gelişme ile kalıp sonuca bağlanmayan esprileri aşırı kötü olamasa bile söylenip geçilecek şakaların üzerine fazla durup mala anlatır gibi açıklamayla şakayı öldüren bir film. Hani daha ilk sahnede bile adamın çocuğunun olmaması üzerine 100 kere aynı şaka yapılıyor. Bir yerden sonra şakaların kötülüğüne güldüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık