Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Gintoki ve Kagura'nın seiyuuları muhteşem yahu.Hele Kagura.O cümlenin sonunda Aru derken öyle bir ses tonu oluşuyor ki kaç defa duysam yine de hoşuma gidiyor.

Casablanca göndermesi bile var seride saygı duydum.
Onun dışında anime olduğunu hatırlattıkları kısımlar epey güzel oluyor.Bu flashback ne yav dedikleri yerler yada bölüm biraz ciddileşince Gintama mı izliyoruz noluyor diye yazı kaldırıyordu Shinpachi. :D

Muhtemelen Karin parodisi olan Gintoki aşığı ninja kız baya iyi mesela.Polis teşkilatının başındaki karakter de baya güldürüyor beni.

Yalnız dramatik bölümlerin bazıları güzel olurken nedense bazıları seri içinde zorlama duruyor gibi geldi bana.Sanki serinin o dalga geçen havasına uymuyormuş gibi geldiği oluyor.

71.Bölüm
Bu anime niye böyle ya? Bir bölüm öncesinde ölümüne gülüyordum şimdi büyük bir boşluğa sürükledi. Yapılır mı bu ya? :( İzlediğim en güzel bölümlerden biriydi. Bölümdeki tüm konuşmalar efsaneydi resmen. Tama... :( İçim burkuldu.

30. bölümlerdeyim. Sormak istediğim bir şey var. Seri şu ana kadar olduğu gibi birbirinden bağımsız, tek bölümler ile mi ilerleyecek sit-com diziler gibi? Konu bütünlüğü oluşmayacak mı yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık