Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

ben ikinci bölümde bıraktım aga devam etmeye üşeniyorum. Hakikaten güzel mi o kadar
İlk iki bölüm filler zaten. Belki o yüzden sarmamıştır.
Yani bence çok çok güzel; fakat beğenip beğenmeyeceğiniz gireceğiniz beklentiye göre değişir. Sürekli bir aksiyon içinde olan, karakterlerin yiyip içip dövüştükleri bir seri arıyorsanız veya belli bir konu üzerinden devam eden bir şey bekliyorsanız hiç beğenmezsiniz.Arada 4-5 bölümlük efsane güzel arclar gelse ve aksiyona, heyecana bazen de drama doysanız da seri genelde tek bölümlük hikayeler üzerinden gelişiyor ve komedi- slice of life türü ağırlıklı olacak şekilde ilerliyor. Kısacası sırf Shounen yazıyor diye başlayacaksanız başlamayın bence.

Yine de bir şans verin derim. Karakter sayısı çok fazla. Her bir karakteri özgün ve kendini sevdiriyor.Ayrıca karakter kullanımı çok iyi. Belli başlı 10-11 tane karakter var ve bunlar neredeyse her bölüm gözüküyor. Bir bu kadar da arada gözüküp 5-10 bölümde bir gelen karakter var.
Komedi konusunda zaten aşmış. Her bölüm fazlaca güldürüyor. Çizimleri ve müzikleri de güzel. Üşenmeyip bir on bölüm izleyin. Olmadı o zaman bırakırsınız.

Unknown

Cidden insan bir içi titriyor bu seriyi izlerken son 2 arctır güldürmekten çok ciddiyet ve aksiyona doyurdu ama erken bitti ya yine de güzel bitti. :(

Son 4 bölmü izleyememiştim bu gün oturdum arka arkaya izledim Beni bu kadar etkileyen hakkaten başka anime yok son sahnede Kondu ''yemin ederim Edo da samuray olacağız'' tarzı birşey dedi ben gururlandım oturduğum yerden
Gintoki ve hijigatanın yemek sahnesi mükemmeldi
Bize yine beklemek düşer yapacak birşey yok

Shinpachi'i de hemen alıştı eniştesine he. Eve gel çay içelim demeler falan :D Otae'nin Kondo'ya şemsiyesini tuttuğu an duygulandırdı :(

Daha ben ilk serideyim ama başladığımda serinin temeli direk ilgimi çekmişti.Japon tarihinde aynı şekilde kılıcın yasaklandığı bir dönem vardı sanırım onu hikayeye iyi yedirmişler.Tabii birde ABD travmasını ve halen olan etkilerini.Amanto - ABD benzerliği bariz biçimde hissediliyor.

MDL_Roronoa

İlk iki bölüm filler zaten. Belki o yüzden sarmamıştır.
Yani bence çok çok güzel; fakat beğenip beğenmeyeceğiniz gireceğiniz beklentiye göre değişir. Sürekli bir aksiyon içinde olan, karakterlerin yiyip içip dövüştükleri bir seri arıyorsanız veya belli bir konu üzerinden devam eden bir şey bekliyorsanız hiç beğenmezsiniz.Arada 4-5 bölümlük efsane güzel arclar gelse ve aksiyona, heyecana bazen de drama doysanız da seri genelde tek bölümlük hikayeler üzerinden gelişiyor ve komedi- slice of life türü ağırlıklı olacak şekilde ilerliyor. Kısacası sırf Shounen yazıyor diye başlayacaksanız başlamayın bence.

Yine de bir şans verin derim. Karakter sayısı çok fazla. Her bir karakteri özgün ve kendini sevdiriyor.Ayrıca karakter kullanımı çok iyi. Belli başlı 10-11 tane karakter var ve bunlar neredeyse her bölüm gözüküyor. Bir bu kadar da arada gözüküp 5-10 bölümde bir gelen karakter var.
Komedi konusunda zaten aşmış. Her bölüm fazlaca güldürüyor. Çizimleri ve müzikleri de güzel. Üşenmeyip bir on bölüm izleyin. Olmadı o zaman bırakırsınız.
vallaha güzel gidiyor seri. En son death note göndermeli bölümü izledim vallaha aynısını yapmışlar :D

Gönderme görürüm ben mantığıyla izleyecekseniz hiç girişmeyin derim. Seri birçok anime, manga, film, show programı tarihi karakter, dizi, şarkıcı vs veya Japonyada yaşayan sıradan bir ünlüyü tiye alabiliyor. Ayrıca sırf japonca ve Japonya ile ilgili de birçok şey var. Yani bütün bunları anlamak için sorachi olmak lazım. O yüzden ben derim ki alabileceğiniz zevke bakın. Şu olsa da gülsem diye beklemeyin. İlla ki güleyim bir anime sebebiyle diyorsanız dragon Ball izleyin. Bir de doraemon. Bu ikisi hakkında bölümler varken diğerleri genelde bir cümlede kalır. Yine de herkesin kültür seviyesi farklıdır ama bilin istedim.

Gönderme görürüm ben mantığıyla izleyecekseniz hiç girişmeyin derim. Seri birçok anime, manga, film, show programı tarihi karakter, dizi, şarkıcı vs veya Japonyada yaşayan sıradan bir ünlüyü tiye alabiliyor. Ayrıca sırf japonca ve Japonya ile ilgili de birçok şey var. Yani bütün bunları anlamak için sorachi olmak lazım. O yüzden ben derim ki alabileceğiniz zevke bakın. Şu olsa da gülsem diye beklemeyin. İlla ki güleyim bir anime sebebiyle diyorsanız dragon Ball izleyin. Bir de doraemon. Bu ikisi hakkında bölümler varken diğerleri genelde bir cümlede kalır. Yine de herkesin kültür seviyesi farklıdır ama bilin istedim.
Ben bunları bilmediğim halde bu kadar güldüysem bilseydim ne kadar gülerdim bilemiyorum. Sırf yüz ifadeleri bile komedi

Ben bunları bilmediğim halde bu kadar güldüysem bilseydim ne kadar gülerdim bilemiyorum. Sırf yüz ifadeleri bile komedi
Öyle zaten. Hatta ben şöyle söyleyeyim göndermelere fazla gülmüyorum. Tama nın içine girdikleri bölümdü sanırım tamamı dragon Quest göndermesi idi ve en sıkıldığım bölümlerdi. İlk 201 bölüm ile sonrakiler çok farklı bir de. Sorachi de kendini geliştirmiş zaman içinde diye düşünüyorum. Çünkü boş bölüm yok oradan sonra. Hem aksiyon hem komedi bakımından çok dolu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık