Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Kim Madaoner olmak ister nedir ya. :D Milyoner filminin parodisi çok iyi olmuş ama.

30. bölümlerdeyim. Sormak istediğim bir şey var. Seri şu ana kadar olduğu gibi birbirinden bağımsız, tek bölümler ile mi ilerleyecek sit-com diziler gibi? Konu bütünlüğü oluşmayacak mı yani.
Arada 3-5 bölümlük arclar geliyor. Onun dışında dediğin gibi ilerliyor.

Kim Madaoner olmak ister nedir ya. :D Milyoner filminin parodisi çok iyi olmuş ama.

Arada 3-5 bölümlük arclar geliyor. Onun dışında dediğin gibi ilerliyor.
İzlediğim kadarıyla her bölümde güldüren birkaç sahne oluyor ve Gintoki'nin hayata bakışı ile ilgili içi hiçte boş olmayan sözlerini dinliyoruz. Yine de ilk bölümler beklentimin altında kaldı. Gerçi her yerde yazmışlar ilk bölümler biraz sıkıcı gelebilir diye.

İzlediğim kadarıyla her bölümde güldüren birkaç sahne oluyor ve Gintoki'nin hayata bakışı ile ilgili içi hiçte boş olmayan sözlerini dinliyoruz. Yine de ilk bölümler beklentimin altında kaldı. Gerçi her yerde yazmışlar ilk bölümler biraz sıkıcı gelebilir diye.
Benizakura Arc'dan sonra açılıyor bana kalırsa. Ki oralara kadar da çok komik ve hoş bölümler var.

30. bölümlerdeyim. Sormak istediğim bir şey var. Seri şu ana kadar olduğu gibi birbirinden bağımsız, tek bölümler ile mi ilerleyecek sit-com diziler gibi? Konu bütünlüğü oluşmayacak mı yani.
Bulunduğun yerden itibaren 2 ila 8 bölümlük arclar çıkmaya başlayacak.
Konu bütünlüğü de oluşacak. Hatta mangada son çıkan 3 arc boyunca tamamen ana konu üzerinden gidiyor ve bunlar da 20-30 sayılıklar. Zaten manga da 1-2 yıl içerisinde bitecek.

Söylemeyi unutmuşum.Şu Elizabeth ve Katsura ikili olarak çok orjinal ve eğlenceli yahu. :D
Özellikle death note bölümünde Katsura güldürmüştü.İçlerinden konuşup plan yaparlarken Gintoki Zura diyince onu düzeltiyor. :hhh:Bu ufak detay çok iyiydi bak hala aklımda.

Outlaw

Söylemeyi unutmuşum.Şu Elizabeth ve Katsura ikili olarak çok orjinal ve eğlenceli yahu. :D
Özellikle death note bölümünde Katsura güldürmüştü.İçlerinden konuşup plan yaparlarken Gintoki Zura diyince onu düzeltiyor. :hhh:Bu ufak detay çok iyiydi bak hala aklımda.
Sen dur hele aksiyonlu arclar da çok iyi. Bi shogun suikasti arcı var, efsane.

Çok övülen Benizakura Arc'ı bitirdim. Çok beğendim. Seri her şeyiyle bölümler ilerledikçe güzelleşiyor. Gintoki izlediğim tüm animeler arasında en Sevdiğim karakter olmaya aday, Zura-Elizabeth ilişkisine ve Zura'nın "It's not ...(Zura), It's Katsura" muhabbetine bayılıyorum. Shinsengumi ekibinden Hijikata ve Sougo'lu bölümler de favorilerimden.

Alışık olmadığım bir tarza sahip olduğu için Başlarda ısınmakta zorlanmıştım seriye ancak izledikçe büyük keyif almaya başladım. Şu an seriyle ilgili illa bir eksik bulacak olsam Shinpachi karakteri olurdu. Anime tarihinin en çekilmez karakteri, bir karakter ancak bu kadar izleyiciyi sıkabilir sanırım. Acayip bayıyor beni bu eleman.

Benizakura Arc dışında ilk 60 bölümde en kayda değer arc bence Gintoki'nin bebek sahibi olduğu arc idi.
Not: Müzikler enfes.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık